Приятни и/или досадни аватари и подписи - десета юбилейна

  • 16 455
  • 778
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 150
То не е към мен, Акаша, все ми е тая на мен. Казвам и пак ще кажа - много насериозно се взима нещо, което предполага да е забавно, големи жени сме все пак  Wink Laughing

# 736
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Мен пък ме отблъсква несериозното отношение повече, но както четеш, винаги гледам да се съглася с вас и да предложа компромисен вариант. Peace

# 737
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Хайде, момичета да се развеселим малко...
То, е ясно вече - различни сме, всяка иска различни неща..но, нека направим така че да се разберем нещо, защото тук в тази тема винаги е много приятно и весело, аз лично се забавлявам и нека не превръщаме забавлението в спорове без изход Peace
Аз съм от хората, които обичат установените правила, пък било то и за забавление, но истината е, че това тук е просто една тема, нещо което не е от значение за това как ще протече живота ми Mr. Green - нещо събрало ни за да се забавляваме Hug Нека всички направим компромис със себе си и да измислим нещо, подхождащо и удобно в голяма степен на повечето пишещи Praynig

# 738
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Съгласна съм с Радолинчето  Peace

Малвина радвам се,че ти харесвам Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 1 129
Ще се заема с темите. Трябва ми малко време.

Моля, ако сте се спрели на вариант за новата тема на играта - кажете го, за да го в ключа в 1-вия пост

# 740
  • София
  • Мнения: 6 219
На мен ми допадат игрите, защото, както знаете си стоя с един аватар и не се променям, та ми е интересно какви аватари бих избрала да облека по различни теми и какво бих искала да покажа.

В нова тема в Хоби не знам дали ще влизам, просто в твърде много теми пиша, но където захвана според тематиката на облеклото... Определено съм за това нещата да са в една тема, но когато се отдели повече време за една игра ще може да има баланс на нещата.


Предлагам независимо от тематиката всички да търсим аватари, с които ни е удобно и приятно да поседим за ден (дори да са само идейни като моя вчерашен, а не плътно по темата. )  - примерно откато го сложим до 10 вечерта.
 
Скрит текст:
Аз ровейки за аватар научих страшно много неща за женските забраждания и хиджаби от най - различни блогове за мода, да, и там има мода се оказа! Попрочетох за племената в Авганистан и за какво ли още не.

Да има повече време за гласуване - да кажем два дни (48 часа), за да може и външни хора да се включват в гласуването ако искат.

Всички аватари да се слагат в един пост и да няма по две визии, защото наистина е объркващо.

Да се гласува за трима човека (така е най - лесно, в подфорум хоби също има конкурси, които са с такова гласуване), но някой предложи да има нещо като специална награда за някой, когото искаме да отличим. Съответно тези "специални места", когато се колебаем също да се зачитат под някаква форма.

Наградата е ясна - победителят в класирането определя следващата тема на играта и така.


И моля ви, не приемайте тези неща толкова сериозно!

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 11:44 от Vanya_I

# 741
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Поли, според мен/надявам се и другите да се съгласят/ сложи в началото в заглавната страница общи правила.
Общи правила, с уговорката те да се допълват според темата конкретно, както и да се променят!
Това е най-добре май за всички Peace

Да има ден, в който да се седи цял ден с дрехите без да се сменят/поне е дин ден/ , въпреки че е цитирано в един пост.
Д се класира с точки от 3 до 1 винаги по един човек.
Имаше идея от Тумбето за специален приз, ще се дава точка когато искаме да речем 2ма за първо място и не можем да решим....
Другото, което Малвина каза е за категориите - с това съм съгласна, но те не могат да се отнесат към всяка зададена тема, защото видяхме, че ими и изцяло позитивни теми, където не можем да си позволим да има най-дразнещ, или най-лош. За това, предложението й  нека остане в сила, но според темата.

И така, това е всичко мисля Peace

Ваня - писали сме едновреминно Hug

И, Поли - молбата ми е към теб Praynig Да гои споменеш тези неща в някакър ред/както прецениш за добре/, дори да допълниш ако искаш/и който иска, разбира се/ и темата да бъде забавна отново, без да коментираме разни такива неща, а само като се наложи да коментираме категории/дали са нужни/

Милички, извинете ме за грешките, ама много бързам Peace

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 11:47 от RadoLin4eto_Mac!

# 742
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Съгласна! Peace Grinning

# 743
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Добро утро, момичета Hug

Нези - много сладка дъщеря имаш, типичната усмивка за Близнаците Heart Eyes И, сега да те изненадам, но и моя син има на 03.06. рожден ден Grinning Много са нахилени и харизматични тези деца, моя непрекъснато събира публика където и да отидем - толкова много му се радват хората Crazy

Детето е много сладко.  Wink Познайте аз на коя дата съм родена  Laughing на 03.06  Laughingа дъщеря ми на 04.06  WinkПитаха ме дали искам да е  на моята дата ,но прецених ,че е по добре да сме на отделни. Не беше секцио ,но се наложи да е преди термина.
Поли Много ми харесва новият ти аватар и на plami89

Аз съм за  Wink

# 744
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Последно, да кажа - аз нали исках гласуването да е на ЛС. Сега е момента да кажа защо, защото по цял ден не можем да бъдем в нета, и всеки по различно време гласува. А, това че са гласува във темата по един или друг начин манипулира вота Crazy Аз съм се изкушавала да дам преднина на човек, за които съм прочела мнение от друг/който според мен има много вкус/ Peace
И защо да не коментираме кой колко ни харесва, някой/извинявам се но не помня Hug/, каза че иска да гласува непременно в ефир, за да кажел по този начин колко му харесва другия - ДА! Добре, това винаги можеш да го кажеш, без да обявяваш колко точки му даваш, нали!
Както и да е, аз съм съгласна да се гласува директно в темата, просто исках да кажа за виждането си.
Но, забравете - все едно не съм го казала Peace

# 745
  • Мнения: 1 129
Пускам ви правилата, преди да публикувам темата. Да ги обсъдим, да ги променим, да добавим или да махнем нещо. Давайте сега, за да не се сърдите после  Grinning И чакам Плами да измисли новата тема  Peace

Нашите правила:

Всяка сряда, участниците се преобличат по зададена тема. Темите избира победителят от предишната игра. Той се нагърбва и с още две задачи. Първата е, да събере всички участници в един пост и да цитира "облеклата", с които участват и второ, да преброи гласовете и да обяви новият победител. Последното трябва да се случва най-късно до петък.

След като победителят вече е ясен, той има време до понеделник, за да измисли и представи тук - в темата новата задачка, а останалите, от своя страна, имат време до сряда, за да намерят и харесат снимки и картинки, отговарящи на зададената тема.

Можете да се преобличате колкото пъти поискате по време на играта, защото знам, че докато търсите харесвате много неща, които искате да покажете и все пак, смятам, че макар и да имате 5 комбинации, трябва първо да сложите тази, с която участвате и за която останалите ще гласуват. След като вече сте цитирани с нея, можете да се преобличате колкото поискате.

Не сте длъжни да харесате и подпис и аватар. Можете да участвате в играта и само с едното, и само с другото.

И тъй като участниците се увеличават всеки следващ път, предлагам да гласуваме не за 3-ма, а за 5 човека. Съответно, както до сега, по точки. Гласуването става в темата, за да е по-лесно на човекът, който брои точките. Ако все пак някой се притеснява много, просто да упомене в темата, че е пуснал своят вот на лично съобщение.

Всеки има право да гласува, без значение дали се е включил в преобличането или не.

# 746
  • Мнения: 7 150
По принцип съм съгласна ,но всяка сряда...Не е ли малко честичко? newsm78

# 747
  • Мнения: 1 129
По принцип съм съгласна ,но всяка сряда...Не е ли малко честичко? newsm78

Нали за това пускаме отделна тема  Rolling Eyes

# 748
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И чакам Плами да измисли новата тема  Peace


Защо Аз  Shocked Нали Галето спечили  Crazy

# 749
  • Мнения: 1 129
ох...., да де, Галето  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт