НОЕМВРИйчето яде с лъжичка и доволно мляска със устичка!

  • 40 003
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
май хич активност няма от вчера вече 48 часа... май се възползвате от многото почивни дни и се надявам да си изкарвате страхотно... а не като мен... Tired Tired Tired

# 721
  • Добрич
  • Мнения: 795
Рисунка вие не празнувате ли,национален празник и рожденник,трябва да се забавлявате двойно!

# 722
  • Мнения: 43
Здравейте, аз да се оплача 3 дни детето ми скъса нервите от рев щом се отделя от него, не иска да седи в новата си кошара за игра, ходихме на лекар и резултата беше възпалени уши, пипаше си ги от време на време , но не съм предполагала че го болят- може би !?! сега сме на капки и стискам палци да ни минат без АБ  Peace

за столчето за кола- ползвал ли е някой Бебе Конфорт Исеос ТТ, харесахме един модел които се регулира на ширина, доста са скъпички но пък казват че са надежни  newsm78

за столче за хранене още го мисля- майките с повечо опит нека да кажат колко време го ползвахте? аз искам да се регулира на височина , но не съм сигурна моето зверче въобще дали ще иска да седи в него  Rolling Eyes

и още нещо не иска да спи и в леглото си, а на спалнята между нас, местя го като заспи, но посред нощ се буди и реве докато не го взема при нас, дали ще мине с времето .... ?
хайде лека вечер, радвайте се на последния почивен ден, аз с нетърпение чакам баба ни да се появи и да ме отмени малко  Praynig

# 723
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
... днес купих ново столче...

да ви почерпя от сега за РД на мъжа ми, ...

PucyHka, честита ви придобивка.  Кажи дали хареса на Маичка?  Също и честит рожден ден на съпругът.  Да ти е жив и здрав за да се радва на двете ви с беборана.

# 724
  • Мнения: 2
Здравейте, аз да се оплача 3 дни детето ми скъса нервите от рев щом се отделя от него, не иска да седи в новата си кошара за игра, ходихме на лекар и резултата беше възпалени уши, пипаше си ги от време на време , но не съм предполагала че го болят- може би !?! сега сме на капки и стискам палци да ни минат без АБ  Peace

за столчето за кола- ползвал ли е някой Бебе Конфорт Исеос ТТ, харесахме един модел които се регулира на ширина, доста са скъпички но пък казват че са надежни  newsm78

за столче за хранене още го мисля- майките с повечо опит нека да кажат колко време го ползвахте? аз искам да се регулира на височина , но не съм сигурна моето зверче въобще дали ще иска да седи в него  Rolling Eyes

и още нещо не иска да спи и в леглото си, а на спалнята между нас, местя го като заспи, но посред нощ се буди и реве докато не го взема при нас, дали ще мине с времето .... ?
хайде лека вечер, радвайте се на последния почивен ден, аз с нетърпение чакам баба ни да се появи и да ме отмени малко  Praynig

Ако столчето е минало тестовете за сигурност, щом ти харесва си го вземи. Аз взех Britax Eclipse и го чакам да дойде.
А за столчето за хранене- в какво се храните като нямате столче? Аз го ползвам откакто започнах да захранвам и определено за мен е от задължителните покупки. Върши ми супер работа, понякога просто така си стои на столчето и без да се храни. Слагам я и до нас на масата, когато ние вечеряме, за да ни прави компания.

Рисунка: Честит ти рожденник на патерици Simple Smile Да ти в жив и здрав, много да се обичате и да се карате по-малко  Hug

# 725
  • Мнения: 43
имаме си кошница и в нея го храня, тя е с 3 степени на гръбчето, но го слагам на дивана, хич не ми е удобно вече ! все още се побира и става и като столче за кола, но определено са ни дълги краката и мн скоро трябва да купим нов  Thinking

# 726
  • Мнения: 8
iva2011 синът ми спря да пи в нашето легло отпреди година, а сега  - декември ще навърши 5.

Вики вече пълзи назад Laughing 
Вчера бяхме на излет. Беше страхотно, но днес ме боли кръст,  моето слонче беше в ръцете ми доста време.

# 727
  • Мнения: 43
iva2011 синът ми спря да пи в нашето легло отпреди година, а сега  - декември ще навърши 5.
- всеки път го премествам и като се събуди реве да легне при нас  1crib - ей така като на картинката подскача в леглото да го взема  #Crazy

# 728
  • Мнения: 27
iva2011 синът ми спря да пи в нашето легло отпреди година, а сега  - декември ще навърши 5.
- всеки път го премествам и като се събуди реве да легне при нас  1crib - ей така като на картинката подскача в леглото да го взема  #Crazy


И при нас беше така.Местила съм го и по 20 пъти на вечер.Всеки ни казваше-така не е редно,няма да можете да го отучите после и т.н.Изобщо никой не съм слушала.А и едва ли ще спи при нас до навършване на пълнолетие  Joy На мен си ми беше приятно,кърмих си го,гушках си го и не се изморявах със ставане за да го преспивам постоянно като се разплаче.Само като се пробудя по някое време и го местих пак в кошарата.Обаче от около месец почти не се буди или само веднъж на вечер.И си спи в кошарата....Да си призная-много ми беше криво в началото.Свикнах да си спинкаме тримцата и сега ако успея да открадна малко време следобяд си лягам с него за по една дрямка  Embarassed

# 729
  • Мнения: 122
Vanchit@, внасяш оптимизъм с постиженията ви    Grinning
И ние сме тримата в спалнята, откакто се е родила Софи, само че аз се отказах изобщо да я местя в кошарата. Мен, честно да си кажа, ме устройва идеално да си спим така, и не допускам много много бабите и приятели да ми говорят колко не било добре за детето! Не се налага да се разбуждам, за да я кърма и да дремя по фотьоилите по нощите, и си се гушкаме. Напоследък обаче и таткото се размрънка, че малката вече бие страшни ритници и най-редовно го полазва през нощта, та ще трябва да започнем да пробваме как ще ни понесе кошарата. Само дето Софи още търси гърда по няколко пъти през нощта, та сигурно няма да е лесно. Но ще трябва да започна да я пробвам.

# 730
  • Мнения: 195
А защо просто не си долепите кошарата до спалнята? Лесно, удобно - хем си е отделно и няма как да падне през ноща, хем е на една ръка разстояние и може да се гушкате  Simple Smile

# 731
  • Мнения: 4
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4659289680527&set=a. … ype=1&theater

Хайде почерпка за първите стъпки на моето момиче!

# 732
  • София
  • Мнения: 4 035
А защо просто не си долепите кошарата до спалнята? Лесно, удобно - хем си е отделно и няма как да падне през ноща, хем е на една ръка разстояние и може да се гушкате  Simple Smile
Аз нямам място до спалнята, затова си спи при нас Mr. Green Все към абитуриентския бал се надявам да се откаже hahaha

# 733
  • Мнения: 43
неговото креватче е залепено до спалнята от моята страна, но няма ефект  Peace най-далече е бил две педи от леглото ни  Naughty

# 734
  • Мнения: 122
А защо просто не си долепите кошарата до спалнята? Лесно, удобно - хем си е отделно и няма как да падне през ноща, хем е на една ръка разстояние и може да се гушкате  Simple Smile
Ех, как да не се сетим!  Wink преди всичко, защото на мансарда със скосени тавани нещата никога не са така прости, както ни се иска. Освен това спалнята ни е и с нестандартна височина..абе, де да беше така елементарно!

Общи условия

Активация на акаунт