МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

  • 2 704
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Morena
Цитат на: Teya
...що офф бе?
как за какво е зестрата?ми аз отде да знам?по мое време така беше Rolling Eyes

Ми офф , щото темата е "Моля за съвет " , а ние с тебе обсъждаме зестра  Grinning  Grinning


ма как бе жена,между зестрата ,разбрах много неща за цикьла ми и направих откритие Bulb  Bulb  Embarassed  Embarassed

боже колко мька има по тая земя,хи4 ме няма... Rolling Eyes  Cry

# 16
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Sunshine
Teya ти нещо температура мериш ли? Или тестове за ову? Или нещо по което да разбереш кога ти е овулацията? Защото може и изчисленията да не са верни. В смисъл може лутеалната ти да не е толкова, може фоликулярната да е по-дълга някой месец... Винаги на датата ли ти идва или имаш някакви закъснения/ подранявания?


температурата ми никога не се пока4ва,винаги е една и сьща,тестове за бременност спрях да правя ¬ не ми от4итат. Close
имам 4уството,4е сьм невидима Cry

но усещам кога ми е овулацията по специфи4ните болки в яй4ниците и белтьково те4ение.... Rolling Eyes

по принцип цикьла ми е редовен 29,30.но предният месец имах спонтанен и малко май се обьрка работата.ами ще поработим сьс скьпия по вьпроса и ще видим дали сме нау4кали.... Rolling Eyes  Bulb  Confused:

# 17
  • Мнения: 7 716
Не е ли покачването на температурата признак за овулация?
В смисъл няма покачване - няма овулация?
http://zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=84

# 18
  • Мнения: 3 154
Лали има и такива случаи, когато температурата се покачва постепенно и много малко... не че няма овулация... и аз не знам защо става така.
Teya ти като си имала спонтанен не ти ли казаха да изчакаш малко време да мине и тогава да се заемате пак? А това за тестовете за ову и температурата само за този месец ли не те "хващат" или по принцип?

# 19
  • Мнения: 4 212
ами по принцип тестовете за ову не ме от4итат и това си е Sad

лекаря ми каза 4е физи4ески сьм  в отли4но сьстояние след аборта и ми казаха,ако издьржа да из4акам един цикьл.едвам удьржах, 4есно Flushed

това дето разправят да се 4ака пове4е, е за усложнения или когато е имало кюртаж.и най ве4е го казват заради психиката,да се успокои напьлно жената след аборт.

ама аз ве4е се уговорих с моя за сряда и 4етвьртьк да е на линия...ина4ееее argue

Общи условия

Активация на акаунт