Истанбул 11

  • 51 125
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 789
Това вместо запис. Любима снимка!



Шебече,   bouquet

# 16
  • Мнения: 8
Прекрасна тема!  Heart Eyes
И единствената в която пиша и заради която имам профил тук!   bouquet Момичета, наистина невероятни сте, съвети, препоръки, мнения всичко е на ниво!
Добре дошли на завърналите се! Снимките са прекрасни, историите също! Просто ми пълните душата. Постоянно ви следя, но понеже само веднъж съм била не мога много да се включвам със съвети и още само попивам!  hahaha

# 17
  • София
  • Мнения: 388
Добавих го и него  Peace
А под прилични цени за какви суми говорим, защото на предишните хотели сме споменали цените, пък за новите два не сме  newsm78
Ами за майските празници платихме 50 евро стаята. Моята сестра винаги отсяда там, но това е най-високата цена досега. Тя беше за Великден и цената беше 38 евро. Нашите стаи тя ги запази на място, но в сайта и в буукинг.ком понякога са различни цените. Винаги пращаме мейл и те веднага потвърждават цената. Говорим за хотел 4* или там на каквото съответстват. Мисля, че цената е прилична за Истанбул, защото обикновено организираните екскурзии са между 150-180лв за две нощувки и транспорт. На нас за 4 човека транспорта ( + тол таксите и обикалянето с колата) и двете нощувки( + закуски) излязоха горе-долу 700лв, малко под сумата за 4 човека с агенция. Аз си мисля, обаче дали има агенция с която можеш да ползваш само хотела например, пък да си пътуваш със собствен транспорт или примерно с международен до автогарата. За мен това е идеалния вариант, ползваш хотела с група, пък си пътуваш сам и не губиш цели дни по пазари и борси. Ние също минахме през Одрин на връщане, но освен "задължителните" локуми и омекотители се разходихме из града и покрай Марица, има невероятни места. Някой да сподели цената на двупосочен билет с Метро например?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Честита нова тема  Hug

Почерпете се за мое здраве  Hug

# 19
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Добавих го и него  Peace
А под прилични цени за какви суми говорим, защото на предишните хотели сме споменали цените, пък за новите два не сме  newsm78
Някой да сподели цената на двупосочен билет с Метро например?
До София ли? 80 лева или малко отгоре. Еднопосочен обаче.
Цените са прекрасни! Ние на Султанахмет спим на такива цени в тризвезден , който е тризвезден. Ако има и паркинг, направо го взимам на въоръжение.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
До София ли? 80 лева или малко отгоре. Еднопосочен обаче.
Цените са прекрасни! Ние на Султанахмет спим на такива цени в тризвезден , който е тризвезден. Ако има и паркинг, направо го взимам на въоръжение.

        А, не е чак толкова. Моят билет от Варна беше 65лв еднопосочния, а от София беше по-евтин. Може би 60лв....  Thinking  Утре ще питам приятелката ми, която пътува с Метро от София и ще кажа със сигурност.
        А около моето хотелче има и други с цени около 100 лв за двойна стая...   Най ми хареса на Султанахмет това, че можеш цяла вечер спокойно да си се моткаш самосиндикално, да слушаш как се "надпяват" мюезините, да си гледаш кръжащите над джамията чайки... като знаеш, че леглото ти е на 3 минути и ти е супер спокойно Wink

Последна редакция: ср, 30 май 2012, 01:33 от Нес в млякото

# 21
  • София
  • Мнения: 388
Има паркинг. Пред хотела, на улицата и срещу хотела, за няколко коли, но там не е като на Султанахмед, по-спокойно е. А и гостите май рядко са с коли, защото няколко пъти ни питаха имаме ли трансфер за летище, за да се погрижат за багажа. Джулианна, благодаря за почерпката!

# 22
  • Мнения: 4 577
Джулиана, да си жива и здрава!   bouquet

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
            Попитах за цената на билетите на Метро -  София - Истанбул - еднопосочен -50лв, двупосочен - 95лв. Пловдив - Истанбул съответно 40лв / 75лв. Билета може да е с отворена дата на връщане. Това са цени от преди 20 дни.  Peace

# 24
  • Мнения: 366
Хелънчо, вчера направих стената на швейцарско сирене, но успях да наредя една част от картините. За вход нали се разбрахме- локум от моркови.

# 25
  • Мнения: 4 577
Хелънчо, вчера направих стената на швейцарско сирене, но успях да наредя една част от картините. За вход нали се разбрахме- локум от моркови.


Лошо, изядох локума  Embarassed, уффф. Аз ще мина тайно да надникна  Wink Sunglasses
Надявам се, че не правиш всичко това само защото аз мрънкотя!  Hug Не искам да ти усложнявам живота   bouquet

# 26
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Джулс, честит рожден ден    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug
Пожелавам ти да си много здрава, много усмихната, все така да кипиш от енергия и ентусиазъм и когато пожелаеш - да отскачаш до любимия Истанбул и да зареждаш батериите  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
В отделен пост пускам нещо, относно вчерашно питане  Peace

Оказа се, че е възможно да се ползва хотел от агенция, а транспорта самосиндикално да се уреди. Предлагат го Караджъ, за другите нямаме сведения към момента сегашен  Mr. Green 

http://nikolay.zaynelov.com/2011/07/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%85%D0% … 0%B1%D1%83%D0%BB/

# 28
  • България, София
  • Мнения: 1 758
Ето ме и мен в новата тема  Simple Smile Шебек, благодаря   bouquet   bouquet   bouquet

Hellen, много хубави снимки. А на Галата наистина сияеш от щастие  Hug.
 Аз наваксвах с материала, че за два дни сте изписали старата, че и нова тема сте подхванали  Mr. Green

Джулс, честит рожден ден   bouquet Бъди жива и здрава, много обичана и щастлива, с все такова вдъхновение да разказваш за вълшебния Истанбул и още много, много пъти да ходиш до там и да ни радваш с пътеписите си  Hug

# 29
  • Мнения: 8
jullianna , мерси за виртуалната почерпка! Жива и здрава да си и ти пожелавам още много пътешествия до Истанбул!  Hug
Шебече, много ме заинтригува за възможността пътуване до Истанбул, но само осигурен хотел от фирмата, а пътя самосиндикално.  Crazy Това мисля, че е най-добрия вариант, защото иначе последния ден ти се губи по пазарите, е ще излезе с малко по-скъпо предполагам, но си заслужава определено! Интересно ми е колко ли е пътя с Караджъ до Истанбул.  Thinking Нали има няколко фирми, които превозват до Истанбул, мисля, че не е само Метро?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт