Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 99-тa тема

  • 183 035
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата 99-та  тема !!!







Моля ви използвайте бутона ИЗВЕСТИ , постове тип ЗАПИС пълнят 5 страници от темата.
Благодаря ви предварително!



Качване, намаляване на картинки и снимки.

# 1
  • Мнения: 7 779
пак ли  № 1 ?

# 2
  • Мнения: 699
Честита нова тема!!!!
ditsan Леле ,страхотна торта-аз не бих я резала ,нито пък и яла!!!  chef Браво!!!
 Аз ще ви покажа едно зеле със свински ребра от вчера : и пилешка супа със застройка
По-късно следобяд се поозорих ,но като видях моят скъп мъж как омети всички палачинки съм доволна Палачинките ги намазах с едно набързо спретнато сладко-имах домашни ягоди,та ги нарязах на парчета с няколко лъжици захар на слаб огън,към края прибавих няколко лъж. и заквасена сметана.С тази смес намазах част от палачинките,а другите бяха с домашно сладко от смокини(консервирани от миналата година) а за вечеря винен кебап с пилешко
 Лека вечер,момичета!

# 3
  • Мнения: 22 867

ditsan, невероятна е! Не е първата такава, фантастични красоти извайваш!  bouquet  chef

Krasima84, зашемети ме, толкова вкусотии! Heart Eyes  bouquet

Аз набързо спретнах спагетите на фурна на Поли Паскова, случайно налетях на рецептата, нямах кой знае какви очаквания, но ми се сториха много вкусни! Grinning

# 4
  • Мнения: 8 577
Ние бяхме на паста ,но по късно ще кача снимка

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Страхотна скара е показала Пепика!  bouquet

# 6
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
megansg, много често в твоето меню показваш едни апетитни и сочни пържолки с гъби и лук, всеки път устата ми се пълни и аз преглъщам. Може ли рецептата? Благодаря предварително!
Всички сте магьосници, благодаря ви, че ви има!

# 7
  • Мнения: 24
Пепика, благодаря за новата тема!  Hug
Кулинарки, ненадминати сте!  Heart Eyes  Не знам как ще се отсрамя с честото ми отсъствие, но не пропускам нищичко от това, което представяте тук.
Ще се постарая отново да съм по-редовна. Само да се върна в строя  Wink, а до тогава, няма да спра да ви чета, наслаждавам и да си записвам новите рецепти.
Прекрасна вечер!   bouquet

# 8
  • Австрия
  • Мнения: 28
Ние бяхме няколко дни на къмпинг, а нали знаете какво се яде там? Ето това....

# 9
  • Мнения: 36
От мен мъфини с вишни

# 10
  • Мнения: 36
Вкусните билкови хлебчета на Йоли ,но с типово брашно

# 11
  • Мнения: 2 199
ditsan прекрасна торта!!!!
и мъфините на Гисчо са мале разкошни... и на еликсир сладкиша...


Понеже е такава жега тези дни, че не се търпи  Mr. Green Crazy
показвам сладолед. Ягодов, веган и много вкусен се получи. Ако някой желае рецепта мога да я напиша при първа възможност.  Hug
Благодаря за темата.   bouquet


Vegan Strawberry Ice Cream by Dry Thyme, on Flickr

Последна редакция: вт, 29 май 2012, 23:45 от Суха Мащерка

# 12
  • Мнения: 9 161
желаем, разбира се, тъкмо докато е времето на ягодите   bouquet
Пепика, мерси   bouquet

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
labrex, би ли дала рецептата на за спагетите на фурна на Поли Паскова?

# 14
  • Мнения: 84
Суха Мащерка, взе ми ума този твой сладолед... Толкова много обичам ягоди, но за съжаление съм алергична към тях. Остава ми да преглъщам пред монитора и да се радвам от далече на ягодите (съответно ягодовите сладоледи)  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт