Balea, Alverde, Catrice, Essence - 4 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 467
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 846
И пак молба - препоръчайте ми от дм и лили нещо добро измиващо за лице,но да  не изсушава
Не спирам да хваля тази измиваща пяна - подходяща за суха и чувствителна кожа:

# 61
  • Мнения: 0
Аз пък хич не харесах тази пяна на Алверде - не ми допадна консистенцията, а и оставя лицето много опънато и пресушено, което ме учуди, защото уж е за чувствителна кожа. Моята е чувствителна и комбинирана и въпреки това ми се стори твърде агресивна. Ползвах я няколко пъти и я зарязах  Peace

# 62
  • Мнения: 532
Не спирам да хваля тази измиваща пяна - подходяща за суха и чувствителна кожа:
http://www.yopi.de/image/prod_pics/4526/e/4526125.jpg
Точно нея си взех тези дни след всички положителни отзиви за нея, но още не съм я пробвала, понеже имам малко от предишното гелче.. Дано да става и за комбинирана кожа Praynig

Наскоро се запасих с голяма опаковка от мандариненото масло на Алверде и вчера го отворих - няма нищо общо с това от малките опаковки, наситено жълто е и доста по-течно. В смисъл, не течно, но не и толкова твърдо, както беше предишното. Ароматът си е същия, разнася се лесно, но сякаш попива малко по-бавно и трябва да се чака с обличането (но това може и от жегата да е) newsm78 Но в никакъв случай не съм недоволна, само споделям наблюдения Peace

# 63
  • Мнения: 116
Явно ще изчакам още мнения  Mr. Green
През това време може да кажете кой ви е любимия коректор,за предпочитане доста покривен и кремообразен.Аз загледах един на Катрис,но не ми изглеждаше много добър.
Напоследък много неща ми свършват и искам да пробвам нови.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 626

Наскоро се запасих с голяма опаковка от мандариненото масло на Алверде и вчера го отворих - няма нищо общо с това от малките опаковки, наситено жълто е и доста по-течно. В смисъл, не течно, но не и толкова твърдо, както беше предишното. Ароматът си е същия, разнася се лесно, но сякаш попива малко по-бавно и трябва да се чака с обличането (но това може и от жегата да е) newsm78 Но в никакъв случай не съм недоволна, само споделям наблюдения Peace

Аз наскоро приключих с голямата опаковка. Не знам какво е положението с малката. Но консистенцията беше като на по-гъст крем, в никакъв случай butter, както го водят. И леко жълтееше, на фона на бялата кутийка.
А за попиването, вече е по-топло, и може от това така да ти се струва.

# 65
  • Мнения: 532
Ето така изглеждаше моето от малките кутийки. Не знам как е било в миналогодишната серия големи опаковки, но в новите е съвсем различно. А сравнено с това от макадамия съвсем няма нищо общо - то си е като истинско масло, само дето не се спогодихме с аромата му.

# 66
  • Мнения: 13 627
Aз имам само от малките кутийки с мандарина на Алверде. Чисто бяло е при мене и сравнително гъсто. По принцип повечето такива масла или бутери, които имам са по-скоро като маргарин  Grinning
Само едно масло на Балея си е баш "масло" - ужасно гъсто и твърдо. Едвам го разнасям

# 67
  • София
  • Мнения: 1 626
Ето така изглеждаше моето от малките кутийки. Не знам как е било в миналогодишната серия големи опаковки, но в новите е съвсем различно. А сравнено с това от макадамия съвсем няма нищо общо - то си е като истинско масло, само дето не се спогодихме с аромата му.

Пух, така като гледам същото като моето голямо, ми изглежда твоето малко масло  Crazy


А за гел очната линия на Есенс във водната линия и аз се заинтригувах! наистина ли не се изтрива цял ден?  newsm78
Само с това не сте ме зарибили  Naughty И четка ще трябва да си купя  newsm78 На Есенс добра ли е?

# 68
  • Мнения: 13 627
Да, наистина ми седи по цял ден във водната линия. Четката на Есенс не е лоша, но не всеки я харесва- малко е твърда и боде. Обаче е супер прецизна и се работи лесно с нея

# 69
  • София
  • Мнения: 1 626
Мерси, Жаки!   bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 4 272
Ивана, аз използвам коректор Affinitone. Доволна съм от него. Използвам 2 номер, Natural

# 71
  • Мнения: 75
А за лятото кой лосион (по-лек) е подходящ?

# 72
  • Мнения: 1
Хммм от кога ги гледам все тези продукти на Биотен, но все се колебая дали да пробвам.
Какво мислиш за това мляко, хубаво ли е ? newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 1 626
Днес си взех тези неща от ДМ и Лили

- само че в мини опаковка.

Като искам да ви споделя какво стана в ДМ, във връзка с последния продукт. Виждам, че малката опаковка на слънцезащитното мляко е лев и нещо, и реших, че ще ми свърши идеална работа за ръцете преди морето, че вече доста потъмняха, а тялото ми е бяло. Иначе 30 фактор ми е много за плажа. И за тази цена ми е супер. Да но на касата излиза 4лв и нещо. А на всичкото отгоре и едвам изрових едно, чийто срок не е 06.2012, а 05.2014. И касиерката спори, че цената е 4 и нещо, и аз не съм разбрала, а лев и нещо били детските. В първия момент й казах, че се отказвам. Но после се сетих за Гаранция каса, и в крайна сметка с голямо неудоволствие от нейна страна ми го подари.

И ВВ крема на Мейбълин си купих, в най-светлия цвят.

# 74
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 640
iloveshoes, утре като го пробвам ще пиша. Но съм пробвала на мостра този лосион и мога да кажа, че ми остави добро впечатление, хубаво миришеше и овлажняваше, но понеже е за суха кожа бих ползвала другия за нормална. Въпреки ниската цена може да се окажат сполучливи продуктите, ще се разбере  Peace

Общи условия

Активация на акаунт