Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 441
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Така като гледам и аз съм почти до Флората( почти Simple Smile ) Ние сме в блока до стадиона , но понеже няма много бебета около нас и аз мога да идвам някъде до около Флората

Само още нещо да ви попитам.Къде точно се намира м-н  Бамболино, но ще ви помоля да го обясните като на човек, който не е от тук Simple Smile. И четох за някакъв магазин Зодиак или нещо подобно срещу Домко, за детски дрехи и аксесоари . Има ли въобще такъв магазин и някакви отзиви за него имате ли?

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 16:05 от lina_bs

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 166
Здравей,tanichka_bs!Аз също живея почти до Флората,ако трябва да съм точна над дискотека Масони.Вече съм 27 г.с.,за доста неща съм се ориентирала,още не съм започнала със пазаруването,но смятам в най скоро време да обикалам.Казаха ми момиченце и на 4Д-то също,пък и аз имам 7 чувство,че ще е девойка!!! Hug

Здравей, kalina bubi, радвам се, че има още едно майче наблизо  Grinning и ние чакаме девойка и сме много радостни и двамата с мъжа ми искахме момиченце и за сега това показват прегледите. А относно покупките имаш още доста време,  сега можеш да обикаляш да си набелязваш кое от къде ще купиш. Аз вече съм готова с всичко за бебчето и го очакваме с нетърпение. Пожелавам ти леко бременеене и се надявам скоро да се видим и на живо  Simple Smile



Здравейте мамчета,
и аз съм наблизо, но съм малко по-назад в седмиците от вас. Все пак ще се радвам да се запознаем пролетта. Все още не знаем пола, надявам се на следващата консултация да разберем.
tanichka_bs, би ли споделила от къде си накупи нещата за бебчето? Всъщност има ли магазин в Бургас от където да мога да се снабдя с всичко - мебели, количка, шишета, дрешки, стерилизатори и т.н? Или трябва да се обикаля? Аз още не съм започнала, понеже в тези жеги никъде не ми се излиза, пък и все още не съм разучила къде са бебешките магазини. Може ли да споделите малко опит Simple Smile До момента съм гледала всичко само в нета, но не и на живо Simple Smile


P.S.
Сега виждам поста на lina_bs (много съм разсеяна, сигурно е заради бременността Wink ), та да не ви прави впечатление, че съм повторила част от въпросите Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 17:47 от tsangel

# 617
  • Мнения: 38
tsangel ако нямаш проблем с цени...отиваш в магазин Делфин в центъра зад Операта и си готова.Колички,кошари,стол за кола,за хранене,корита,шишета,биберони,залъгалки,дрешки.........Между другото имат и други магазини и в центъра и в меден рудник.

# 618
  • Мнения: 96
Така като гледам и аз съм почти до Флората( почти Simple Smile ) Ние сме в блока до стадиона , но понеже няма много бебета около нас и аз мога да идвам някъде до около Флората

Само още нещо да ви попитам.Къде точно се намира м-н  Бамболино, но ще ви помоля да го обясните като на човек, който не е от тук Simple Smile. И четох за някакъв магазин Зодиак или нещо подобно срещу Домко, за детски дрехи и аксесоари . Има ли въобще такъв магазин и някакви отзиви за него имате ли?
Магазин Бамболино се намира в дясно от първа поликлиника, по улицата надолу има аптека, пицария Зорница, лекарски кабинети и след тях е магазина. Дано да си ме разбрала Simple Smile

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 166
tsangel ако нямаш проблем с цени...отиваш в магазин Делфин в центъра зад Операта и си готова.Колички,кошари,стол за кола,за хранене,корита,шишета,биберони,залъгалки,дрешки.........Между другото имат и други магазини и в центъра и в меден рудник.

Мерси, ще отида да погледна. Какво имаше предвид за цените? Че там е по-скъпо ли?

# 620
  • Мнения: 105
tsangel ако нямаш проблем с цени...отиваш в магазин Делфин в центъра зад Операта и си готова.Колички,кошари,стол за кола,за хранене,корита,шишета,биберони,залъгалки,дрешки.........Между другото имат и други магазини и в центъра и в меден рудник.


Може да намериш по-ефтини някои неща в магазин Слон Балон в Славейков

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 231
А къде се намира магазин Слон Балон в Славейков?

# 622
  • Мнения: 3
И аз съм едно настоящо и бъдещо майче от Славейков...Ще раждам другия месец и с удоволствие бих споделила вашата компания.
Честити бебчета на всички мами!

Някой знае ли, кога ще има ден на отворени врати в болницата в Меден рудник и изобщо информация относно нейното стартиране? Както и училище за бременни, провеждано там?

# 623
  • Мнения: 25
А къде се намира магазин Слон Балон в Славейков?


Магазин Слон Балон се намира в новите кооперации срещу Четвърта поликлиника

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 152
didika76 мисля, че ще има училище на 30-ти този месец, но не съм на 100% сигурна. Когато наближи, ще проверя и ще ти пиша Wink

# 625
  • Мнения: 6 709
Аз да споделя отново че почни всичко си накупих от Бамболино, Делфинчето и магазин Усмивка /Усмивка се намира се в Славейков, по улицата срещу касата на ВИК, след китайския ресторант/. От Усмивката можете да накупите дрешки , пелени и т.н. на супер евтини цени.

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 176
Ние дрешки, спално бельо, хавлийки и т.н накупихме от едно малко магазинче в центъра в близост до Егоиста. Ако се сещате преди имаше детски егоист, до него е магазинчето. Ако се направят покупки над 80 лв ( а те се правят бързичко, предвид, че един комплект за изписването е над 30 лв) всичко ви се дава на складови цени. Дрешките са български и са качествени. Е не са толкова шарени като марковите от мола, но за първо време вършат идеална работа. И другото е , че си отговарят на номерацията. На нас повечето подаръци са ни от Зара, НМ, Джъмбо, уж за по-големи месец, а ни стават и сега. Но от онова магазинче може да си накупите всичко наведнъж без да е нужно да обикаляте и имайте в предвид, че ще получите и много подаръци, които няма да може да износите, така че не се хвърляйте много. При нас поне беше така. А относно шишета, стерилизатори, помпи и пр, - на Аико често пускат хубави промпции, стигащи до 50 %, така че се оглеждайте  Wink

# 627
  • Мнения: 38
По принцип и на Магазини Тема има много неща и на добри цени,но от там не можеш да си вземеш всичко.С малко обикаляне,повече търпение и късмет всичко ще си намерите бъдещи мамчета Simple Smile

# 628
  • Мнения: 0
Здравей,tanichka_bs!Аз също живея почти до Флората,ако трябва да съм точна над дискотека Масони.Вече съм 27 г.с.,за доста неща съм се ориентирала,още не съм започнала със пазаруването,но смятам в най скоро време да обикалам.Казаха ми момиченце и на 4Д-то също,пък и аз имам 7 чувство,че ще е девойка!!! Hug

Здравей, kalina bubi, радвам се, че има още едно майче наблизо  Grinning и ние чакаме девойка и сме много радостни и двамата с мъжа ми искахме момиченце и за сега това показват прегледите. А относно покупките имаш още доста време,  сега можеш да обикаляш да си набелязваш кое от къде ще купиш. Аз вече съм готова с всичко за бебчето и го очакваме с нетърпение. Пожелавам ти леко бременеене и се надявам скоро да се видим и на живо  Simple Smile


Здравейте мамчета,
и аз съм наблизо, но съм малко по-назад в седмиците от вас. Все пак ще се радвам да се запознаем пролетта. Все още не знаем пола, надявам се на следващата консултация да разберем.
tanichka_bs, би ли споделила от къде си накупи нещата за бебчето? Всъщност има ли магазин в Бургас от където да мога да се снабдя с всичко - мебели, количка, шишета, дрешки, стерилизатори и т.н? Или трябва да се обикаля? Аз още не съм започнала, понеже в тези жеги никъде не ми се излиза, пък и все още не съм разучила къде са бебешките магазини. Може ли да споделите малко опит Simple Smile До момента съм гледала всичко само в нета, но не и на живо Simple Smile


P.S.
Сега виждам поста на lina_bs (много съм разсеяна, сигурно е заради бременността Wink ), та да не ви прави впечатление, че съм повторила част от въпросите Simple Smile
Здравей, ние пазарувахме от магазин Делфин зад операта. По мои наблюдения там цените са нормални и има всичко необходимо за бебето. Бях си направила списък с нещата, които трябва да вземем и приблизително колко ще струват, като се позовах на цени от интернет сайтове, но се оказа, че в магазина ни излезе доста по-евтино. Само дрешките не са ми от там, защото тях ги взехме от Стара Загора. Остана само количката да си поръчаме, отново от магазин Делфин, но за нея има време още. Освен това както пише tedincence в AIKO пускат различни промоции всеки месец, просто трябва да следиш. Извинявам се за закъснението на отговора ми, но както видях и други майки са те насочили Simple Smile
Хубав ден от мен!

# 629
  • Мнения: 0
Моят термин е за днес, обаче нищо все още. Чакане.... И аз съм се насочила към Дева Мария,  нормално раждане, надявам се.
Tanichka_bs може би ще се засечем Wink

Общи условия

Активация на акаунт