Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 453
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Ямбол
  • Мнения: 19
Неможаха да ми кажат със сигурност каква е причината за кървенето.Иначе съм с ниска плацента.Магнерота го пия 3 пъти на ден по1.Като ме изписаха и на мен ми казаха само лежане и нищо друго,но постепенно започнах да се движа по малко и сега си излизам на разходки но вървя много бавно,това е много важно.Надявам се всичко да е наред до края,то не остана много. Grinning

# 167
  • Мнения: 105
Неможаха да ми кажат със сигурност каква е причината за кървенето.Иначе съм с ниска плацента.Магнерота го пия 3 пъти на ден по1.Като ме изписаха и на мен ми казаха само лежане и нищо друго,но постепенно започнах да се движа по малко и сега си излизам на разходки но вървя много бавно,това е много важно.Надявам се всичко да е наред до края,то не остана много. Grinning


Много правилно са ти казали. Наистина почивай си повече, не вдигай тежки неща, ако трябва излес в болничен. Може кървенето да ти се дължи на ниско разположената плацента. Стискам палци всичко да е наред и ДОБРЕ ДОШЛА:)Simple SmileSimple Smile

# 168
  • Ямбол
  • Мнения: 19
Da az sam v bolni4ni,gledam da se pazi pove4e i da si po4ivam,blagodarq za toploto posre6tane Laughing

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 177
Аз да се оплача днес, че направо ми се реве.  Получих протриване, което прерастна в нещо повече. Днес бях на преглед при АГ за разкритие (толкова дето се притеснявах - бързо и лесно мина, не боли, но е неприятно) и той като видя обрива се усъмни в гъбична инфекция. И че ако не се излекува , ще трябва да се мине към секцио. След него отидох на кожен лекар, потвърдиха се съмненията за микоза. Предписаха ми 2 крема, докторката звучеше обнадеждаващо, че до края на седмицата ще има ефект. А аз толкова се притеснявам дали ще устискам и бебка няма да реши да излезе по-рано. АГ каза, че шийката се е подготвила, нямам разкритие, но му се вижда края. И коремът ми е послязъл малко.  Моля ви стискайте ми палци да ми се размине секциото. Толкова време се пазих, всичко досега беше нормално и накрая се оплеска работата  ooooh!

# 170
  • Мнения: 1 111
tedincence ,кога ти е термина?

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 177
tedincence ,кога ти е термина?

29-30 - ти юни. Не остана  Laughing

# 172
  • Мнения: 1 111
Айде,стискаме палци Hug

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 177
Благодаря, само се моля да има ефект от лечението и да не стигаме до секцио.

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Тединце, стискам палци бебето да не рита да излиза сега, а поне след седмица Simple Smile
nadejda_hadjieva, аз бях с кървене, поради ниско разположение на единия край на плацентата и ми казаваха лежане и пазене.В по-големите месеци си кървях често- всяка седмица и продължаваха зацапванията по няколко дни.Лежането му е майката.Има време и за разходки.Стискам палци да няма повече такива зацапвания при теб и леко бременеене!

# 175
  • Ямбол
  • Мнения: 19
Blagodarq mnogo leko i na vas Grinning

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Моя беборан ще става на 5 месеца вече  Laughing

# 177
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Момичета ,вижте на какво инфо за новата болница попаднах:
http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/35727 … D0%BD%D0%B8%D0%BA
Явно скоро няма да е готова за експлоатация.А,за това че Ризова ще прави секцио в такива условия няма да коментирам  #Crazy

# 178
  • Мнения: 6 395
А аз се надявах да я отворят. Цял Бургас, един колпоскопняма   Shocked Rolling Eyes  пращат ме в несебър, срамота  Crossing Arms Crossing Arms

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 561
Момичета ,вижте на какво инфо за новата болница попаднах:
http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/35727 … D0%BD%D0%B8%D0%BA
Явно скоро няма да е готова за експлоатация.А,за това че Ризова ще прави секцио в такива условия няма да коментирам  #Crazy

Публикациите в Бесовете не са обективни, а поръчкови! Кой ги поръчва, сами може да се сетите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт