Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 161

  • 38 146
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 013


Момичета, търся името на тази американска актриса. Помогнете ми, моля!  Praynig

Само ти си  Joy Joy

Не съм аз, честно, на нея ли приличам?   Embarassed 
Била известна, ама коя е? newsm78

# 46
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Да сложа малко реал до филмов кадър / по-скоро колаж/ от време на време  Blush може  Wink нали не забравяме, че това са различни неща!  Peace
НадинWink нали имаше забележка, че не слагаме Пънар, та реших  Peace след като започнах деня с нейн образ, така и да го свърша.  Peace  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 535
Цвети, това сравнение с белите шапки на Туба и Пънар, не е мое. Аз само си го спомних, а много отдавна арабките слагаха снимки със сравнения, как Пънар копира Туба. Даже и снимката която сега си сложила, пак я имаше в сравнение с едно сако на Хасрет.
Лично аз, много харесвам Пънар, и щом учи нещо свързано с художествена анимация, би трябвало да умее да избягва повторения в дрехи и грим . Аз много малко знам за нея, защото не е в нещата, които ме вълнуват, и може и да греша, но ако се опази да не подражава на Туба, ще е по-добре за нея. Тя си е достатъчно качествена на вид, а при условие, че не я познаваме лично, съдим по външността и затова трябва да внимава. Все пак, е жената до Джансел в момента и ще се обсъжда естествено.

Лека нощ! Hug

# 48
  • Мнения: 2 195
Цвети, бежовото сако на Пънар ми напомни за едно подобно сако на Хасрет от 24 епизод. Спомням си го, защото тя много ми хареса в бежовото сако, бялата блузка и тъмните къси панталонки
:
Лека нощ и от мене  Hug

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 00:33 от Bagi

# 49
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И малко красота за лека нощ!  Hug

# 50
  • Мнения: 4 535
Цвети, бежовото сако на Пънар ми напомни за едно подобно сако на Хасрет от 24 епизод. Спомням си го, защото тя много ми хареса в бежовото сако, бялата блузка и тъмните къси панталонки
:


Баги, писали сме по едно и също време, точно това сако имах предвид, някъде назад по темите, имаше и снимките на арабките от нета. Ама вече ми се спи, и не ми се търси. Пък и не си заслужава, то е видно.
За втори път, лека нощ! Hug

# 51
  • Мнения: 10 013
Добро утро!  Hug
Кафе, кафе...



Успешен петък!  Hug

# 52
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Hug Честит празник на всички деца, непораснали родители и вдетинени баби и дядовци! Grinning Да са живи и здрави Peace



http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyukustun-the-diary-of-tuba-buyuk … tun-11-74899.html

THE DIARY OF TUBA BUYUKUSTUN 11

А тук, май пише за вдетинените, като мен, фенове на Туба newsm78  На мен си ми харесва Joy Joy
Лек ден! Heart Eyes Hug

# 53
  • Мнения: 4 535



Орлин Горанов и Кристина Димитрова - Детски спомен

/клипчето е доста кичозно, но пък с толкова бели птици, че се лепи за темата ни Joy Joy Joy/

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 08:02 от nadine1111

# 54
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕТЕТО!

Нека бъдат живи и здрави, и много щастливи малките ни съкровища  Heart Eyes, а ние -  Wink поне днес да се опитаме да мислим и чувстваме като тях!  Peace

Скрит текст:
През 1950 г. за първа година в 51 страни на света се чества учредения от Съвета на Международната демократична федерация Международен ден за защита на децата.

И нали са ми слабост най-малките...  Simple Smile



А и как да не са ни слабост бебчетата, тук  Simple Smile - където толкова чакаме да зърнем 2 малки кукли!  Peace

# 55
  • Мнения: 0
  Привет, момичета! Много сте  плодотворни...къде ви оставих,къде ви намирам...далече,чак в друга тема. НАОЙ-НАПРЕД ДА ЧЕСТИТЯ ПРАЗНИКА НА ДЕЦАТА НИ. ДА СА НИ ЖИВИ И МНОГО ЗДРАВИ, ДА ИМАТ ДОБРО ДЕТСТВО,ЗА КОЕТО ДА СИ СПОМНЯТ С УМИЛЕНИЕ КАТО СТАНАТ ГОЛЕМИ. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСИЧКИ ПОКРАЙ ТЯХ,ЗАЩОТО СМЕ ЕДНО ЦЯЛО...ВСИЧКИ СМЕ ДЕЦА И СЪЩЕВРЕМЕННО РОДИТЕЛИ НА НЯКОГО.ИСТИНАТА Е,ЧЕ КОГАТО ДЕЦАТА ТИ СА ДОБРЕ И ТИ СИ ДОБРЕ. ПО ТОЗИ ПОВОД ДА СЕ ПОЧЕРПИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА МАЛКИТЕ НИ СЪКРОВИЩА     Наложи се да отсъствам предните два дни, затова не съм влизала и сега ще се върна да проверя новинарския екип с какво ни е зарадвал. Да ви е сладко и кафето на прекрасната маса в градината,навън вече е слънце. СПОКОЕН ДЕН И ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕЦАТА НИ!!!  baloni                      

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 09:19 от Pepa47

# 56
# 57
  • Русе
  • Мнения: 6 503



Ама и тук  Wink са включени бели птици, дали не означават нещо?  newsm78

# 58
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

На всички малки и големи деца честит празник! Да са ни живи и здрави децата и внуците, а ние покрай тях да се радваме и усмихваме  по детски Heart Eyes



Надин, все пак си открила нещо новонаписано: 11та част от дневниците на Юзгюр за Туба. Ами е подходящо за днешния ден. Много е изписал, но написаното може да се резюмира в 2 части:
Изминатия път на феновете й: от очакването на срядата - денят на излъчването на Зарифе (позната история, но петъчна Wink), когато Туба е имала хиляди фенове, а търсенето в интернет е давало много малко, до милионите й фенове  сега, когато името й не буди съмнение, че материалът ще бъде прочетен или гледан. Големите промени в живота й  почти не са я променили: тя е съумяла да се съхрани (характера). Промяната е, че от сладко и красиво момиче е станала майка.
Е, усмивката й и искрящият й , чист поглед са си същите Hug

Феновете обичат по различен начин. Едни обичат чисто, други - имат очаквания. Когато човек очаква нещо, от този, когото  обича, значи не обича истински.

Та двете послания в унисон с Деня на детето: съхранете детското у себе си, обичайте децата си и останалите, без да ги натоварвате с очакванията си.  Hug

Веселете се с децата си! Шарен ден!   ura

ПП Цвети, значи, че ни четат  Laughing

# 59
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги,  Hug  Joy Joy Joy



''Феновете обичат по различен начин. Едни обичат чисто, други - имат очаквания. Когато човек очаква нещо, от този, когото  обича, значи не обича истински.''


И аз мисля така на 100%!  Peace И това важи и в реала, около нас самите!  Simple Smile

А сега да си призная чистосърдечно -  Blush много завиждам на всички с по-малки деца на днешния ден,  ooooh! така ми липсват емоциите, които изпитвах и аз преди време и се надявам някой ден отново да ги изпитвам!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт