Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 161

  • 38 172
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Всички позеленяхте  hahaha hahaha , че и квакане настана в темата. А пък аз тръгнах без зеленичко да ви пиша и ,цък , няма нет.  Тръгнах да търся и накрая си избрах този зелен бодил, та дано се промъкна и аз.



   В гугъл даже и приказка за зеления бодил намерих, ама приказката е от миналата година и е с варненски адрес-  не става по темата.

    По това време явно няма какво друго да се прави и сборището ни е налице.
   Като ви знам все информирани и с най- различни умения, да попитам, какво има в кутията на Туба и защо Джансел е сериозен и май уплашен какво ли ще му дадат??

# 31
  • Русе
  • Мнения: 6 503
РениWink дали е заради предложеното от кутията или по друга причина е сериозен Джансел?  newsm78

# 32
  • Мнения: 4 535
Рени, ама Шоко наш, не обичал шоколад Wink Той затова беше нервен, ама и нашата хитруша се лиши от него Wink И, като се занизаха едни нервни епизоди... та половин година Mr. Green

А, аз съм във възторг от Григор Димитров Peace Въпреки, че загуби драматично, игра мъжки два часа контузен на "Ролан Гарос"

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 22:26 от nadine1111

# 33
# 34
  • Мнения: 10 031
Всички позеленяхте  hahaha hahaha , че и квакане настана в темата. А пък аз тръгнах без зеленичко да ви пиша и ,цък , няма нет.  Тръгнах да търся и накрая си избрах този зелен бодил, та дано се промъкна и аз.






Рени  Hug ние със зеления цвят на темата подчертаваме едни прекрасни очи, каквито няма втори!  Peace


Цвети  Hug, с тези красиви снимки да не  докараме „позеленяване“ от злоба на някого...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 195
Като няма снимки в анфанс на Мая и Топрак, поне да ги докарам на месеци и килограми:
Засега вятърът развява косите на мама Peace

# 36
  • Мнения: 4 535


Йес Peace Линка ме подсети, че мога да се издокарам със зелени очи Joy

# 37
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинWink ама какъв поглед само!  Crazy

Я да се включа и аз в зелената вълна,  Wink и то от Фунда.  Peace



# 38
  • Мнения: 10 031


Йес Peace Линка ме подсети, че мога да се издокарам със зелени очи Joy

И аз, и аз!  Hug

# 39
  • Мнения: 2 195
Кой ли духа в косите на Туба, та изглежда като нагласена newsm78  Joy Joy Joy
И на президентски прием с елегантна рокля и в избелели дънки, с развята коса от вентилатор в студио или от вятъра на улициата, все привлича вниманието и предизвиква завист, Линка Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 535


Йес Peace Линка ме подсети, че мога да се издокарам със зелени очи Joy

И аз, и аз!  Hug

Твоят цвят е натурален, моят е художествена измислица Joy Joy

# 41
  • Мнения: 10 031


Момичета, търся името на тази американска актриса. Помогнете ми, моля!  Praynig

# 42
  • Мнения: 2 195
Понеже някои се дразнят, когато се редактират постове, не ми остава нищо друго овсен да се самоцитирам. Няма да е прецедент Peace
Кой ли духа в косите на Туба, та изглежда като нагласена newsm78  Joy Joy Joy
И на президентски прием с елегантна рокля и в избелели дънки, с развята коса от вентилатор в студио или от вятъра на улициата, все привлича вниманието и предизвиква завист, Линка Mr. Green
за да  си сложа пак едно стихотворение на 12годишната Петя Дубарова. Не е лошо понякога хората да си го напомнят, когато се тресат от завист и омраза.  Peace



Тези, които завиждат, се в болни превръщат,
те от завиждане своите нерви рушат;
тези, които завиждат, се винаги мръщят
дето успех е проправил към някого път.

Много успехи в живота и много победи,
с тях неотлъчно се движи и злобата зла,
радват се всички и все някой с яд ще погледа,
топлата радост на друг щом е дала крила.

Тези, които завиждат, се в болни превръщат —
всичко човешко, завиждат ли, лудо рушат,
чистите мисли и здраве, добро се не връщат,
злоба и завист в сърцето проправят ли път.

# 43
# 44
  • Мнения: 4 535


Момичета, търся името на тази американска актриса. Помогнете ми, моля!  Praynig

Само ти си  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт