Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 161

  • 38 145
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 Shocked Shocked Shocked

Ринкааа,  Hug страхотна новина!!! Благодаря!!!   bouquet

 ooooh! Божее, забравих да поздравя!  ooooh!

Здравейте, момичета!  Hug

Ама, така се шашардисах, че не зная, какво да кажа - чудесни са всички и слаби, и дебели!  Laughing На мен повече ми хареса настроението им - така се гледат и са усмихнати.  Peace
А, пък куклите  Heart Eyes - боже, ами те, май на мама приличат повече и двете!  Laughing


# 736
  • Мнения: 4 535


Facebook ми е наводнен от морските снимки, а любопитството ми е сравнено с това Embarassed Embarassed Виновата Joy

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 09:14 от nadine1111

# 737
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Говорихме си: бебчета, Туба, Онур, Мурат оджа. бебчета, проект, Мурат Оджа,  Туба, Онур, бебчета, Аси,  Туба, Онур, бебчета, бебчета, бебчета... :D
 Joy Joy Joy
Но времето не ни стигна за нищо съществено да си кажем.  ooooh! Все пак бяхме заедно само 5 часа.  Flutter


Гледам новини няма. Sad


Линкаnewsm78 абе вие, май по телепатия сте открили новината предварително вчера, ама явно и доста положителна енергия сте ''изпратили'', та толкова скоро след вашата раздумка и ... Laughing
Sad Обаче сега, когато и снимките са излезли -  ooooh! сте на път, та и реакциите ви... Ама да видим -  Laughing кога и как ще ги отразите с другата пътничка!  Joy Joy Joy



А на тази снимка  hahaha Майчето, нещо се сърди, като, че ли  Thinking не е много по водата за разлика от Топрак / нищо, че името и е такова,  Wink явно и по това прилича на мама - харесва и да се къпе в морето/.  Peace  Laughing

# 738
# 739
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ама броя на снимките ... расте, та...  Thinking следва и клип!  Laughing





# 740
# 741
  • Мнения: 4 535
Разбрах, че Киво е грабнал "Златната пеперуда" за най- добър актьор. Някой ще ми каже ли, коя е спечелилата актриса?

Тук една анкетка за сексапилен актьор Grinning Засега води българо- джанселският възпитаник Peace
http://www.gecce.com/anket/sizce-en-seksi-aktor-kim-749.html

# 742
  • Мнения: 10 240
Işte 39. Altın Kelebek Ödülü Kazanan İsimler;

Kadın Sunucu: Esra Erol
Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı
Yılın şarkısı: Ajda Pekkan-Tarkan - Yakar Geçerim
En iyi drama ödülü: Muhteşem Yüzyıl
En iyi senaryo yazarı: Gülse Birsel
En İyi Erkek Oyuncu: Kıvanç Tatlıtuğ
En İyi Kadın Oyuncu: Meryem Uzerli


# 743
  • Мнения: 4 535
Işte 39. Altın Kelebek Ödülü Kazanan İsimler;

Kadın Sunucu: Esra Erol
Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı
Yılın şarkısı: Ajda Pekkan-Tarkan - Yakar Geçerim
En iyi drama ödülü: Muhteşem Yüzyıl
En iyi senaryo yazarı: Gülse Birsel
En İyi Erkek Oyuncu: Kıvanç Tatlıtuğ
En İyi Kadın Oyuncu: Meryem Uzerli




Благодаря, "Великолепният век" ми е в летните проекти Peace

Общи условия

Активация на акаунт