Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 161

  • 38 157
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинPeace права си - признали са си, но... преди време!  Simple Smile



А сега и тримата си имат други половинки и са щастливи, че и бебета - вече има!  Peace
Е, само Берен изостава, ама и това ще стане!  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 4 535


А сега и тримата си имат други половинки и са щастливи, че и бебета - вече има!  Peace
Е, само Берен изостава, ама и това ще стане!  Simple Smile

Ами тя си върви по пътя на Туба Grinning Колкото и фенките и да си закриват очите, до Берен си има партньор и не е този , когото искат.  WinkФакта, че във форума се пише, че напоследък не им се получавали любовните сцени с Енгин, ми е до болка познато Joy Joy Joy Иначе не знам дали е така, защото от доста време съм го замразила.

Лека нощ! Hug

# 692
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 693
  • Мнения: 2 195
http://ozgurdurum.net/Tubabuyukustun-the-diary-of-tuba-buyukustun-12-76596.html

Баги я няма, но с Гуги се разбира  Grinning

Направо имам чувството, че някой ги пише тези дневници, в отговор на ставащото в темата Wink

Надин, не знаеш колко си права Joy Joy Joy

Коментари няма да правя, всичко си е ясно, независимо кой как го тълкува. Само ще кажа, че се потвърди чутото от мене, че ролята на Филиз е станала главна заради Туба. А тогава не е имало нито М.Й., нито Дж.Е.  Embarassed Туба сама си е извоювала името "Ламис" и си остава легенда и до днес, независимо от партньорите си.  След Филиз идва Аси. А с нея стигна от Турция до Монте Карло..... Леле аз почти стнах конкуренция на Юзгюр Naughty Не мога да се спра Peace

Ние говорихме за Зарифе, а след това нейната роля стана Филиз. Тя също не беше замислена като главна в Под липите. В сериала тя е богаташка дъщеря. А говорих за това преди, но искам пак да го отбележа. Аз  открих Туба, както и нейната уникалност, благодарение на този сериал.  Когато играеше Зарифе, тя беше като приказно същество, живяло през 80те.  Cemberimde gul oya беше сериал, пожънал успех по този начин (като приказка)  и  описващ 80те, толкова добре, че не можеш да повярваш, че актьорите и актрисите, които са изиграли тези роли, живеят в наши дни. Ние отбелязахме, че Туба е живяла в Истанбул – града на легендите, когато е играла в ПЛ. Въпреки това бях изненадан от тази мисъл. Аз не съм единственият, който й е отдал значение, защото тя е известна актриса в сериала. Туба предизвика интереса ми, защото „изфабрикува” ролята по собствено подобие. Тя е дъщеря в богато семейство и нормално би било да е нарцистична и претенциозна. Точно обратното, образът на Филиз се превърна в  благ, топъл, умен, скромен и грациозен. И това се дължи основно на Туба.  Ако друга актриса беше изиграла ролята, Филиз щеше да си остане  дъщерята на богато семейство. Накратко,  Филиз се превърна в главна роля. В последствие  сценарият на сериала бе променен и бе обърнато повече внимание на ролята на Туба. Присъствието й растеше и Туба ставаше с всеки изминат ден все по-известна. Според мене, и тогава, както и днес, тя не е знаела колко е обичана от своите фенове. Неотдавна една нейна фенка ми разказа за обичта си към Туба и се оплака, че някой я обидил, че не е нормална, поради това си отношение към Туба.
Казали са й, че не  трябва да обича толкова друга жена и че това е странно. Най-голямата й мечта била да иде в Истанбул и да се срещне с Туба. Туба е късметлийка, защото има „база фенове”, която включва млади, възрастни, мъже и жени, освен това всеки от тях има различен стил на живот.

# 694
  • Мнения: 2 195
Скрит текст:
Без натоварване и последно за днес , защото там където съм, има прекрасна градина, ухае на липи и море, а хората са си влюбени и щастливи и  хич не му мислят какво си мислят баба и дядо, или пък съседите. Разбирам ги Туба и Онур.  Живеят си собствения живот. Ако бяха чували Р. Кирилова, едва ли по-естествено и свободно щяха да се движат по асвалта Wink

Аз нямам проблеми с харесването, нито кой от актьорите кого харесва. изборът си е техен и ако са щастливи  мога само да им стискам палци.
А Онур и да го не го харесват хейтърките - фактът си е факт направил е монофилм, канен на множество международни фестивали и е определян за един от най-успешните турски филми. Пък Бабата и потомството й могат да го наричат както си искат. Когато Джансел изиграе такава роля и него ще поздравя. А че не е феномен на турското кино, не ми пречи да го харесвам в ролята на Оджата. Повече обяснение за близките дни или часове не давам. hahaha

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги,  Hug благодаря за превода, който си ни сложила!  Peace

Добре, че имах работа на компа и докато изчаквам един филм на тв., та -  Wink получих и нещо приятно преди сън!  Laughing



Вярно, Баги  Peace, оказа се права и Туба, наистина е започнала в ПЛ, като второстепенна, за да завърши като главна героиня, а и не само това  Thinking ами успява с първата си главна роля да стане известна не само в Турция.  Peace Защото е всеизвестно, че в много страни с този сериал откриват Туба / при арабите, а и съм чела при руски говорещите/.  Peace

Друго какво ми направи впечатление  Thinking думите за фенката -

''че някой я обидил, че не е нормална, поради това си отношение към Туба''
''че не  трябва да обича толкова друга жена и че това е странно''

... тези думи  ooooh! защо ли ми изглеждат познати?  newsm78
Абе, този, който пише тези дневници  Thinking да не би да чете и из нашите теми,  Wink ама ще вземем и ние да си повярваме, че ''съчиняваме новини''!  Joy Joy Joy

Ех, така се разсъних с това четиво  Simple Smile, ама и се разписах  Wink, та да има и повече за четене с кафето, като се събудите!  Joy Joy Joy

Но... стига толкова, че ми е време за...  smile3524

Лека нощ!  Hug

# 696
  • Мнения: 10 029
Добро утро!  Hug

Някои тази сутрин ще си пием кафето на плажа:



Искам пак да поясня, че моето отношение към Д. не засяга Мурат Оджа, той засега е любимият ми екранен образ. Така че, чувствата ми към него не са се променили.  Peace

Много се обяснявам май... ooooh! Joy Joy

Желая ви красив и слънчев ден, изпълнена с приятни преживявания седмица!  Hug

# 697
  • Мнения: 10 029
Баги  Hug, благодаря за превода.   bouquet Друго е да прочетеш смислен превод! (Не искам да обидя Гуги, той прави каквото може!  Peace  Joy )
Забелязали ли сте, колко сме еднакви и елементарни хората, независимо от цвят на кожата, емоционалност, образование и интелект. Чак е плашещо. Затова пък, не е нужно всичко да преживяваш лично, може да се поучиш от опита на преживелите дадена ситуация. И за съжаление, хората не го правим, трудно приемаме чуждия опит.  Peace
Видя се, че не сме изключение в света, нашата история не е нова. Не че ни четат, просто повтаряме ситуации на други хора. Това е живота. Както се казва, нищо ново под слънцето, или всичко ново е добре забравено старо.  Peace

Скрит текст:
Без натоварване и последно за днес , защото там където съм, има прекрасна градина, ухае на липи и море, а хората са си влюбени и щастливи и  хич не му мислят какво си мислят баба и дядо, или пък съседите. Разбирам ги Туба и Онур.  Живеят си собствения живот. Ако бяха чували Р. Кирилова, едва ли по-естествено и свободно щяха да се движат по асфалта Wink

Аз нямам проблеми с харесването, нито кой от актьорите кого харесва. изборът си е техен и ако са щастливи  мога само да им стискам палци.
А Онур и да го не го харесват хейтърките - фактът си е факт направил е монофилм, канен на множество международни фестивали и е определян за един от най-успешните турски филми. Пък Бабата и потомството й могат да го наричат както си искат. Когато Джансел изиграе такава роля и него ще поздравя. А че не е феномен на турското кино, не ми пречи да го харесвам в ролята на Оджата. Повече обяснение за близките дни или часове не давам. hahaha

Както в повечето случаи, абсолютно подкрепям!  Peace



Приятен ден, дами!  Peace

# 698
  • Мнения: 10 029
Използвам случая, докато ви няма да „натракам“ три поста един след друг!  Joy



Скрит текст:
Да ви запозная с днешните рожденици:



Хю Лори - 11 юни 1959   Heart Eyes



Петър Попйорданов - Чочо - 11 юни 1964

Една тематична песен за комшиите  Joy Joy Joy с участието на Чочо


# 699
  • Мнения: 4 535
Добро утро! Grinning Hug Кафе с морска сол, готино, ухае на турски годеж Wink
Отивам да му сложа шекерец, а вие през това време може да разгадавате това, може да се окаже свързано с Джансел  Grinning

http://www.facebook.com/#!/notes/cansel-el%C3%A7in-fan-pagecanse … l/255053484600200

Засега толкова, лек ден! Hug Peace Heart Eyes

# 700
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Сега  newsm78 май съм сама тук,  Wink но...  Simple Smile

ЛинкаHug благодаря за кафето и ти желая приятно плажуване,  Naughty но полека със слънцето /  Wink хубаво е, ама пари/.  Peace  Laughing

НадинHug хубаво си открила нещо, ама  ooooh! нали не е на нашенски, та...  Sad

Май става дума за новела  newsm78, сигурно по нея е написан сценария на новия сериал, но за повече ще ни трябва помощ / а и нямам време да питам Гугъл, за мен днес ще е натоварен ден и не зная кога и за колко ще съм тук, че съм на повикване  Wink/.  Peace



Лек ден ви желая!  Hug

# 701
  • Мнения: 4 535
Цвети, аз го попитах Гуги, ама и той май е поуморен от гледане на футбол през нощите Grinning Не може в десетина изречения да ми вмъкне две изнасилвания, едното даже групово Joy Joy Joy Пък и май се коментира, че Джансел ще е брат на Езги newsm78 Спирам до тук, че както съм добре с езиците...после трябва да доказвам, че нямал сестра Embarassed

# 702
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug



Информация за "Kötü Yol" може да се търси и в новата секция за сериала в Дизифорума:


http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=124429

Приятен ден!

# 703
# 704
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка  Hug

НадинPeace ами защо ли пък да гадаем, като можем да изчакаме и по-точна информация, все пак - няма да почне утре сериала, та - ще излезе нещо повече.  Thinking
А, докато съм  Wink все още тук - малко Джансел.  Peace

Фенско желание в колаж.  Simple Smile



И от колекцията на Фунда - със Сертаб Еренер.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт