Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 161

  • 38 173
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug
Вярно, кафето ми е със солен привкус.  Wink Покрай мене и вие ще се засолите Peace

От линка, даден от Надин историята съвсем накратко:
 Нурин е момиче от дълбоката провинция, изцяло зависима от мъжката воля в семейството.  Тя е красива и съзнава красотата си. Винаги е искала да направи нещо различно. Решат е приятел на брат й Исхан. Исхан му има голямо доверие и му  поверява сестра си, когато е далеч от дома. Решат се възползва и я изнасилва. След това двамата заминават в Истанбул, където Решат бързо я забравя. Момичето е принудено да избяга от квартирата, заради домогванията на хазяина, в последствие пак е изнасилена и от невинно момиче се превръща в  "мръсна" пропаднала жена. Нурин среща Осман, който върти мръсен бизнес и започва да танцува в негово заведение.
Исхан тръгва да търси сестра си. След като  открадват парите му, става шофьор на такси. Като на кино Нермин - доведената дъщеря  на Осман,  забравя ключовете си в таксито му. Исхан се влюбва в нея....после се натъква на сестра си....

Кой ли ще е Джансел: Исхан , Решат или Осман?

Спорна седмица Hug

# 706
  • Мнения: 4 535
Като имам предвид, че Орхан Кемал е творил през първата половина на миналия век, за мен си правя извода, че изнасилването е все още на мода в братска Турция Cry Почвам да не се чудя, на изказването на Хулия Авшар, че нейното "изнасилване", било по- хубаво от това на Берен Sick
Виждам, че бъдещият сериал се очаква, и вече има няколко фенски страници във фейса. Предполагам, че се дължи главно на Джансел . Езги ми е симпатична, но не отстъпвам от мнението си, че е едричка за жена до Джансел Grinning



А сега ми наближава времето, да си погледам Махсун  Grinning Кеф, и така цяла седмица... Peace

# 707
  • Мнения: 4 535


Отличничката наша! Heart Eyes Hug

Скрит текст:

Обаждам се, за да ви кажа, че ви обичам! Heart Eyes Габи ми изплете телефончето, но нещо я изплаши, и не иска да пише в темата  Joy Joy Joy Ще и дадем време да се осъзнае Wink

# 708
  • Мнения: 10 031
Здравейте  Hug
Наминавам само да ви кажа да не се тревожите за нас с Баги - направихме си обедно кафе на плажа, а довечера ни предстои и бирена вечер на брега!  Peace Joy
Завиждайте!  Mr. Green Който може го може!  hahaha Joy Joy

Времето е приятно слънчево, само за гости от столицата!  Wink
Гостите са си добре, но домакините трябва да работят.  ooooh!
Затова сега ще потърся някоя картинка, за да ви е хубав деня и ще отида да си свърша работата и подготвя за довечера!  Simple Smile



Останете си със здраве!  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 4 535


Позеленяла от завист, се присъединявам към Баги и Лина Mr. Green Mr. Green Второто кафе е за гостите, по неволя пак съм дежурна по тема Sad

 Добавям и малко сладкиш Wink

Последна редакция: пн, 11 юни 2012, 21:48 от nadine1111

# 710
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

НадинWink понеже и аз съм позеленяла от завист  Mr. Green, взимам си от специалното кафе и се присъединявам към теб и дежурството тук, пък дано успеем да докараме до завист и бургазлийките!  Joy Joy Joy

БагиHug уж си на плаж, но и нас не си забравила  Simple Smile, благодаря за превода!  Hug

А, вие там край морето се забавлявайте, ама  Naughty да не ни одумвате много!  Peace



И понеже ми стана любопитно от този превод  Thinking кой ли всъщност ще е Джансел, та... мисля  newsm78 че най би му прилягало да е брата, който ще кара такси и ще се влюби в доведената дъщеря..., а Езги - най-вероятно ще е сестрата.  newsm78 Абе с две думи не съм много сигурна, че ще гледам нещо подобно  ooooh! с изнасилване, че и два пъти / ама тези комшии, сякаш само това им е в главите/.  Peace

# 711
  • Мнения: 4 535
Цвети, хубаво че се появи Hug Ще крепим огъня, колкото толкова Wink След час ми почва мач, който съм чакала четири години, така че ме пиши футболистка.  Grinning
Скрит текст:
С колегата запалянко от Англия, вече сме на една вълна Joy hahaha

# 712
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинWink тук съм и нали не съм футболистка ще те отменя!  Peace

А кой е този, така  Thinking очакван мач, ако не е тайна?  Simple Smile



Слагам един от любимите на Баги образи на Туба, като Зарифе  Simple Smile - на мен също ми харесва и бих гледала и филма, но нали е без превод, а и все не ми стига времето, та... само съм го попоглеждала от тук, от там.  Peace Ама и тя е толкова сладка и невинна в тази първа си роля, та как да не я хареса човек / помним и  Wink какво писа Озгур за нея/.  Peace

# 713
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 ooooh! Дизито и днес не работи, във фейса - новини йок, същото е и в пресата, та затова  Thinking пак сме на стари картинки, но  Wink поне има избор и на все още непоказвани тук неща.  Peace


# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ами  Wink нали съм дежурна, та слагам и още нещо!  Laughing



И дано  Peace Надин се завърне доволна след мача, че не ми се пише сама!  ooooh!

# 715
  • Мнения: 4 535




Извадих тези колажи от албум със 172 колажа на Фунда, в които е заменила Туба с Берен в "ПС". Има си право жената, тя си е автор. По скоро пак ме накара да се замисля, как ли Берен щеше да изиграе Хасрет Thinking Хубава двойка са с Джансел, но дали щеше да е достатъчно Sad


Цвети, от играта на моят отбор съм доволна, от резултата не Grinning 1;1

# 716
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинWink от този резултат и думите ти,  Blush пак не схванах -  newsm78 кои са твоите?  Simple Smile

Ама  Wink подозирам А.  Laughing



А, колкото до колажите с Берен вместо Туба и въпроса - как ли би изиграла Хасрет, аз  Thinking не вярвам, че би ме впечатлила така.  Peace Досега не е успявала с никоя роля да ме грабне, гледам ЩЗ и я приемам по-добре, но сравнението с Туба е... / все пак  Wink тя ми е любимка/. Peace

# 717
  • Мнения: 4 535
Чувам как, между плисък на вълни и звън на чаши, се чува...Туба, Онур, Джансел. Фатмагюл, бебчета, проект, любим, брадясъл, мустак, Езги, Томрис, Аси... Grinning

Да разхладим страстите с този карвинг, и едно наздраве  от нас! Hug



Цвети, правилно ме разбираш и без думи Peace Joy

# 718
  • Мнения: 0
Извадих тези колажи от албум със 172 колажа на Фунда, в които е заменила Туба с Берен в "ПС". Има си право жената, тя си е автор. По скоро пак ме накара да се замисля, как ли Берен щеше да изиграе Хасрет Thinking Хубава двойка са с Джансел, но дали щеше да е достатъчно Sad



Ами, никак няма да изиграе Берен Хасрет, както и Туба не я виждам да изиграе
изнасилена девица. А от Берен съм разочарована. Във Втори сезон на Фатмагюл
е твърде статична и хич не й се получават романтичните сцени с Енгин.
Пък той се напъва ли напъва нещо да се получи, но химията я е хванала липсата. Rolling Eyes
И някак странно говори в някои сцени...все едно се глези ли, кокетничи ли,
що ли, но нещо не ми се връзва играта й с образа.
Отивам да ви прочета назад, че сега се появявам и май съм изпуснала новините. Laughing

# 719
  • Мнения: 0
Да "натракам" и аз още един пост, след като почетох 5-6 страници назад. Laughing
Мерси на Баги за превода на резюмето на новия сериал на Джансел.  bouquet
Боже, боже, пак ли драми за изнасилвания ще правят комшиите. ooooh!
Дано на Джансел му дадат ролята на готин джентълмен, а не на някой
"характерен" герой, защото в противен случай сериала няма да го бъде. Rolling Eyes
Хубава новина за Бюлент - стана ми симпатичен след Под липите и сега в чоджука.

А тези стоп кадри с Туба и Онур имат ли си клипче, откъдето са излязли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт