Идва лято-слънце, плаж, море, а на есен, моето тумбаче ще реве!Септемврийки 2012

  • 27 866
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 096
Карина, добре сте решили за баткото. Аз подкрепям този варинт, който сте избрали. Има си и други предимства, а и като тръгне да свиква с училището ще е и по-голям. Не го мисли от сега. В кое училище щеше да го записваш?
Барабера мислиш че ще ти трябва една, защото е от каката Laughing Ако беше батко щеше да имаш две  Wink Все пак не е нещо което да ти трябва предварително. Като се наложи ще купиш.
Фейт какво рекоха за ревността че нямам БТВ лейдитУ.

# 16
  • Мнения: 10
sky*-щях ме да го записваме в Руското,че да е с предимство за първи клас.Но пък баща му е техен бивш възпитаник и пак си е с предимство така или инъче.Колебаех се и за Гео Милев.И да ти кажа по клоня на там,защото е и къде-къде по-близо.А и чувам хубави неща.Там са само от първи клас,нямат предучилищна.Така,че другата година най-вероятно ще е в Геото.А и от първи клас са профилирани.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 773
Вижте какви лигавници, но ще им трябват като почнат с манджите  Simple Smile http://www.ebay.co.uk/itm/Long-Sleeve-Waterproof-Backed-Baby-Bib … 1a#ht_4377wt_1053

# 18
  • Мнения: 2 802
Фейт какво рекоха за ревността че нямам БТВ лейдитУ.

И аз го изтървах  Mr. Green гладих малко дрехи, но Барбера май го гледа ... нека сподели  Heart Eyes

Мартичка ... да се надяваме, че от утре ще започне вече лятото  Heart Eyes
Този месец май ми се стори като година ... с тези дъждове и трусове, да си ходи вече  Crossing Arms Mr. Green


Вижте какви лигавници, но ще им трябват като почнат с манджите  Simple Smile http://www.ebay.co.uk/itm/Long-Sleeve-Waterproof-Backed-Baby-Bib … 1a#ht_4377wt_1053

Хехехе ... много оригинални  Mr. Green няма цапане, начИ  Crazy

# 19
# 20
  • Мнения: 2 096
Аз незнам какво да ти препоръчам, но Гео Милев е и сред моите три. Ти ще си ми вътрешен източник догодина, че сте година преди нас. Руското дори в 10те най не ми влиза. Знам каква репутация имаше навремето, но казват че няма нищо общо. Лични впечатления нямам, но приоритетите ми за училище са други и руското не ги покрива.

# 21
  • Мнения: 224
Скай , аз го погледах малко. И в общи линии при разлика от 2-4 годинки няма как да се избегне ревността. Психоложката, която гостуваше, се съгласи с идеята, когато се носят подаръци за бебето, да се подарява нещо и на голямото дете, за да не се чувства изолирано. И все пак няма да се избегне ревността. Когато обаче нещата започнат да изглеждат достатъчно тревожно, трябва да се потърси професионална помощ, за да не стане проблем. Водещата разказа история на нейна позната, която като била бебе, брат й я хванал за дрешката и от леглото я занесъл към балкона да я хвърли оттам  Confused Но са го хванали навреме. Рабрах само, че трябва да с еобръща много внимание на голямото дете. На гостенката голямото дете започнало да се напикава и да иска памперс, а също и да иска да бъде хранено от майката, щом можела да храни бебето, можела и него  ooooh!

# 22
  • Мнения: 10

sky*-аз си мислех,че и вие ще сте в предучилищна група  newsm78  Не сте ли набор 2006?
Ще ми прошепнеш ли на ушенце кои са вашите три училища?  Joy

# 23
  • Мнения: 2 096
2007 сме.. няколко месеца разлика, но в друга година.
Ще ти прошепна, но едва ли ще ти помогна. Ако кажеш какво очакваш от едно училище мога да ти бъда по полезна, че от година чета де що видя и само разпитвам. За следващата година мога да ти препоръчам госпожа в Гео Милев обаче.
Стаси мерси за инфото (казал Маккуин от известния детски филм). Нищо смислено значи не са казали хората, само са си клюкартвали кой каква история зане за ревността.
Ей не се изваля значи. Големи дъждове голямо чудо!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 773
Stasy87 вече е обяснила подробно  Simple Smile
Дъщеря ми от септември трябва да е предучилищна, но ще я кара в градината. Изобщо не съм мислила да я натиквам в училище от сега. Цял живот ще учи така или инъче Peace Руското сега изобщо не е добре . Имам две познати дечица, ами изобщо не са били подготвени като хората.

# 25
  • Мнения: 2 096
Барбера, вие 2007 ли сте или и 2006?
П.С. сметнах декември сте 2006. А ти решила ли си къде да я записвашпосле да учи? И по какви критерии избра?

# 26
  • Мнения: 844
Фейт , страхотна нова темичка   bouquet

А на мама зайка термина не е ли за 9ти септември  newsm78


И мен ме тормози проблема с ревността. Малкия не дава да пипна дори друго дете ... Надявам се да успея да намеря някакъв баланс. Също мисля,че голямото ще има нужда от повече внимание в началото, за да не се чувства изолирано , а бебето така или иначе би трябвало повечко да спи (дай боже )

# 27
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Записвам се и аз в новата темичка   bouquet
Вижте каква статия намерих за кърменето.Много ми хареса.
http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-bebe/p6427.html
Аз още си ходя на работа.Нямам никакви оплаквания за сега,освен гадните гъбички.Малко сме поизостанали и с покупките.Дотук имаме само комплект за изписване и няколко книжки.Надявам се скоро да наваксаме.Първоначално мислех да купим количка за около 1000 лева,обаче взех да се замислям,че не си струва и май е повече за радост на родителите,отколкото за бебето.Много ми хареса количката на Baby Design,така че и аз съм във фен клуба  Laughing

# 28
  • Мнения: 42
Оп, привет  Hug докато се прибера от разходка и какво да видя нова темичка  Mr. Green поне този път успях да се запиша още на втора страничка. Засядам да уча, че в събота имам изпити   Crazy

# 29
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Фейт страхотна темичка.
Момичета има ли мами от Търново?Аз мисля да се обадя да се запиша за 14.06.на ден на отворените врати.Ако има и други да казват,че да се видим.

Общи условия

Активация на акаунт