Къде в Пловдив??? - 33

  • 65 481
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Здравейте, може ли някой, търсил скоро килими, от тези с дългия косъм, да каже къде може да се вземе на сносна цена? В някой склад евентуално? Мислех срещу Бриколажа, но не помня има ли килими там, балатум съм взимала от там на най-добра цена

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Здравейте, може ли някой, търсил скоро килими, от тези с дългия косъм, да каже къде може да се вземе на сносна цена? В някой склад евентуално? Мислех срещу Бриколажа, но не помня има ли килими там, балатум съм взимала от там на най-добра цена
Ние си купихме скоро с дълъг косъм,ръчно изработен от естествен материал,но от Сливен  Peace Във фабриката ти предлагат най-различни разцветки,материали и т.н. и излиза изгодно.Ако искаш повече информация,пиши на лични  Wink

# 17
  • Мнения: 116
Здравейте, може ли някой, търсил скоро килими, от тези с дългия косъм, да каже къде може да се вземе на сносна цена? В някой склад евентуално? Мислех срещу Бриколажа, но не помня има ли килими там, балатум съм взимала от там на най-добра цена
Ние си купихме скоро с дълъг косъм,ръчно изработен от естествен материал,но от Сливен  Peace Във фабриката ти предлагат най-различни разцветки,материали и т.н. и излиза изгодно.Ако искаш повече информация,пиши на лични  Wink
Благодаря, но нямам възможност за Сливен  Sad Нещо в и около Пловдив търся  Hug

# 18
  • Мнения: 4
От къде могат да се купят качествени кристални чаши за шампанско?
Но да са само 2.

# 19
  • Мнения: 224
Здравейте, знаете ли чейндж бюро с ниски такси? Засега ми остават някоя банка или Tavex-a на центъра като вариант...  newsm78

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
..
Благодаря, но нямам възможност за Сливен  Sad Нещо в и около Пловдив търся  Hug

Представителството на Декотекс - Сливен в Пловдив се намира на ул. Янтра...Може да провериш кво имат в наличност, а имаха и каталози за поръчка....

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 157
От къде могат да се купят качествени кристални чаши за шампанско?
Но да са само 2.

В магазин "Двата щъркела" на ул. "Хр. Г. Данов". Бях се видяла в чудо с тези чаши, особено от това, което се предлага по магазините за сватбени аксесоари. Но имат само два-три варианта. Аз избрах съвсем изчистен дизайн с две сърца. Много фина и елегантна чаша.  Peace

Ето информация за фирмата производител. Чашата е показаната отстрани, но не се добива добра представа за съжаление. Тънкостенен кристал. =0&tx_csspiegelau_pi1[pagingSize]=10000]цък.

Нямам представа защо така излиза линка, но работи.  Laughing

# 22
  • Мнения: 6 206
и какво точно са облекли в думата "интерактивно"

# 23
  • Мнения: 4
От къде могат да се купят качествени кристални чаши за шампанско?
Но да са само 2.

В магазин "Двата щъркела" на ул. "Хр. Г. Данов". Бях се видяла в чудо с тези чаши, особено от това, което се предлага по магазините за сватбени аксесоари. Но имат само два-три варианта. Аз избрах съвсем изчистен дизайн с две сърца. Много фина и елегантна чаша.  Peace

Ето информация за фирмата производител. Чашата е показаната отстрани, но не се добива добра представа за съжаление. Тънкостенен кристал. =0&tx_csspiegelau_pi1[pagingSize]=10000]цък.

Нямам представа защо така излиза линка, но работи.  Laughing

Искрени благодарности!!!  bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 059
и какво точно са облекли в думата "интерактивно"
Ето една статия, която намерих http://www.plovdivutre.bg/plovdiv/33590-purvata_eko_ploshtadka_o … _v_severen_snimki
Интерактивна била, защото цитирам: "Съоръженията развиват не само физическата активност на малчуганите, а и мисловната им дейност."

Вчера гледах репортаж от откриването по НБТ и кмета каза нещо от сорта: ще открием още две такива и на бул. Марица-север ... вече направихме две площадки за кучета  Joy стана ми смешно... първо за кучетата после за децата

# 25
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 297
и аз тук

За маникюр и педикюр мога да препоръчам едно салонче зад Авеню се пада, на ул. Янтра.
Терастил се казва

# 26
# 27
  • Мнения: 959
Килими дългокосмести интересни понякога съм виждала в Домко,а за мебели Явор също е вариант.

# 28
  • Мнения: 23
Г-жа Нервакова, за мебели аз съм доволна от Арон- правят много хубави промоции и си изпълняват сроковете. Но сега разгледах и сайта на Виденов и там също има страхотни предложения.

На мой познат му трябва ножче за кафемелачка (от старите,немска), че се е счупило. Казаха ми за магазин/сервиз на В.Априлов,където имало всякакви части, но все пак да питам и тук  bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт