Къде в Пловдив??? - 33

  • 65 550
  • 765
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 053
В кой Геокс си купила сандалките? Да тичаме утре с малката ( 3 годишна е) да купуваме. Че и на нас ни трябват усилена пета, със ортопедични стелки сме...и май само Геокс правят големи модели.

ioli, julsi23,  купих ги от магазина който е в МОЛА,но сигурно и в магазина на центъра ще са намалени,ако Ви е по-близко може и там да погледнете  Peace

# 691
  • Мнения: 400
Някой знае ли къде има поправка на чанти и куфари, най-удобно ми е в Тракия,но ще съм благодарна ако някой сподели и за друг район

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 68
В кой Геокс си купила сандалките? Да тичаме утре с малката ( 3 годишна е) да купуваме. Че и на нас ни трябват усилена пета, със ортопедични стелки сме...и май само Геокс правят големи модели.

ioli, julsi23,  купих ги от магазина който е в МОЛА,но сигурно и в магазина на центъра ще са намалени,ако Ви е по-близко може и там да погледнете  Peace

Благодаря!  bouquet

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 6 664
Някой питаше преди време за намалението на дрехи и бельо в Карфур newsm78
започнало е от 3.07 и ще продължи до 15.07, но не е като миналогодишното - 50%, а 30% Peace

# 694
  • Мнения: 139
В кой Геокс си купила сандалките? Да тичаме утре с малката ( 3 годишна е) да купуваме. Че и на нас ни трябват усилена пета, със ортопедични стелки сме...и май само Геокс правят големи модели.

ioli, julsi23,  купих ги от магазина който е в МОЛА,но сигурно и в магазина на центъра ще са намалени,ако Ви е по-близко може и там да погледнете  Peace

Благодаря!  bouquet

И аз БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 470
Къде има разнообразие от детски ранички, за малката за ясли ?

# 696
  • Мнения: 1
От много обикаляне за бански ще ви кажа, че бански на Феба има в Гранд на Кап.Райчо. А иначе аз най-накрая си избрах от магазин Cult от мол Галерия. Казаха ми,че имат и друг магазин на малката главна до пирожките.

# 697
  • Мнения: 1
Хубаво парео засега намирам само в ивет.бг, но ми се вижда малко скъпичко 28 лв. за 1м. плат http://ivet.bg/szczegoly/7554/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BE_tanisha_turq

Ако някой,някъде е срещнал такова подобно, да казва.

# 698
  • Мнения: 1
Къде има разнообразие от детски ранички, за малката за ясли ?


Ние си купихме на Габол от Вис Виталис 2

# 699
  • Мнения: 987
Някой питаше преди време за намалението на дрехи и бельо в Карфур newsm78
започнало е от 3.07 и ще продължи до 15.07, но не е като миналогодишното - 50%, а 30% Peace


Аз бях , благодаря ти   bouquet
Днес ходих , но нищо не харесах .

nellyto82 , там  (в Карфур) видях парео . Имаше 5-6 модела - 110-180см ;  7-8лв. бяха. И два цвята по-малки за 6лв.  При банските са изложени.

# 700
  • Мнения: 19
момичета искам да си направя временна татуировка с къна- да издържи поне месец два...някай ако знае къде може да ми направят такава да каже

mo_ni, татуировки с къна правят на Р. Даскалов 46, на 3 етаж- "студио  Тату" - струват 10-15 лева, но ако не се опресняват - траят до 2 седмици.

# 701
  • Мнения: 248
Здравейте, интересува ме дали има все още таксита, които возят от точка до точка или някои с по-ниски тарифи, че трябва спешно да отида от единия край на града до другия?

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Здравейте, интересува ме дали има все още таксита, които возят от точка до точка или някои с по-ниски тарифи, че трябва спешно да отида от единия край на града до другия?

Мисля,че 9199 возят по-евтино  Peace

# 703
  • Мнения: 248
Здравейте, интересува ме дали има все още таксита, които возят от точка до точка или някои с по-ниски тарифи, че трябва спешно да отида от единия край на града до другия?

Мисля,че 9199 возят по-евтино  Peace
Много благодаря!!!

# 704
  • Мнения: 3 922
Здравейте, интересува ме дали има все още таксита, които возят от точка до точка или някои с по-ниски тарифи, че трябва спешно да отида от единия край на града до другия?

Мисля,че 9199 возят по-евтино  Peace
Най-евтино е с Пловдив-такси - 6191.

Я да питам някой да е виждал да продават машинки за чистене на костилки от череши?

Общи условия

Активация на акаунт