Къде в Пловдив??? - 33

  • 65 548
  • 765
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 139
Водихме щерката при Янакиев.
Доволни сме. Обяснява адекватно, като на малоумни Laughing, търпелив е.
Назначи й масажи и терапия с ток по прасците, стегнати са й, това опъва сухожилието и образува плоскостъпие, криви й се петичката. Терапията е 3 седмици максимално (всеки ден, една терапия продължава между 45-50 минути). Като заплаши рехабилитаторите, че ако не са оправили проблема ще ги уволнява Laughing.
И да носи стелки, препоръките са да ходи боса, да ходи на пета (никога на пръсти), да кляка с цяло ходило, не на пръсти.

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 3 581
Янакиев е странен, но като специалист е добър. В кабинета му е меко казано лудница. От лични впечатления мога да кажа, че е склонен да поема и безнадеждни случаи.
ioli, интересно ми е всичко което той препоръчва разбира ли се от детето?

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Янакиев работи ли със здравната каса? Ако не - колко струва прегледа и при назначена физиотерапия, ние ли си я плащаме?

ioli, това лечение при каква степен на плоскостъпие ви го назначи? И на колко години е детето?

# 333
  • Мнения: 481
Някой знае ли къде има детски сандали на Ипанема с голям асортимент.

# 334
  • Мнения: 62
Провери в мол Галерия в магазин Булдозер.Там съм виждала тази марка обувки.Иначе в сайта на Булдозер има 2 ел.сайта с много видове.

# 335
  • Мнения: 481
Провери в мол Галерия в магазин Булдозер.Там съм виждала тази марка обувки.Иначе в сайта на Булдозер има 2 ел.сайта с много видове.

И аз ги гледах в нета, но не мога да рискувам без да сме ги мерили, защото според мен са леко умалени.
А къде има магазини Булдозер?

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 3 581
Някой знае ли къде има детски сандали на Ипанема с голям асортимент.
Имат щанд в МОЛ Пловдив, на 1-вия етаж в дясно от ескалаторите, срещу магазина на Handy.

# 337
  • Мнения: 139
За Янакиев:

Дъщеря ми е на 3г и 3 месеца и всичко разбира, и слуша. Вкъщи редовно ми показва как чичо доктор й е казал, че трябва да ходи и какво да прави. После ми казва, че батковците масажират по-добре от мен. И чинно си седи мирно и спокойно през всичките 50 мин. на процедурите.

Дъщеря ми беше на преглед по здравна каса, с направление, нищо не струва.
Терапията е 18 лв/бр. Има някакви отстъпки, но мъжа ми я води и не знам какви са точно.
Предполагам степента на плоскостъпие е начална.

Дали има възможност за терапия по ЗК?

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 1 061
Дали има възможност за терапия по ЗК?
Има...процедурата е следната: ортопедът издава направление за физиотерапевт, а той преценя колко процедури. При нас дадоха и двата пъти по 20 бр, разпределени по следния начин: 7 пъти ултразвук, 7 пъти масаж, 6 пъти гимнастика, т.е всичко общо се минава за 7 дни, като последния ден е без гимнастика.

В рехабилитационния център ми обясниха, че тяхната задача е само да обучат родителите какво трябва да правят...вкъщи се продължава по същия начин. Там си правихме сами ултразвук и гимнастика, само масажа-не. Първият ден ти показват, разбира се.

Става въпрос за Панчев и ценъра за рехабилитация, който е на гърба на поликлиниката.

ПП: моето дете е с трета степен тежко плоскостъпие /според Панчев/, въпреки че е само на 2 год. Според другите лекари все още е физиологично.


Момичета, спешно ми трябва детски зъболекар по ЗК   bouquet

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 13:42 от Ket_G

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Здравейте!!!Да знаете къде в Пловдив мога да намеря топки за бременни и как вървят като цена Thinking

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Водихме щерката при Янакиев.
Доволни сме. Обяснява адекватно, като на малоумни Laughing, търпелив е.
Назначи й масажи и терапия с ток по прасците, стегнати са й, това опъва сухожилието и образува плоскостъпие, криви й се петичката. Терапията е 3 седмици максимално (всеки ден, една терапия продължава между 45-50 минути). Като заплаши рехабилитаторите, че ако не са оправили проблема ще ги уволнява Laughing.
И да носи стелки, препоръките са да ходи боса, да ходи на пета (никога на пръсти), да кляка с цяло ходило, не на пръсти.


Можеш ли да ми кажеш къде се намира кабинета му и с какво работно време е? В нета намирам само тел. номер.

Има ли причина поради която не ви е дал направление за физиотерапията? Щом отиваш с направление от личния лекар, той може да ти даде съответно за физиотерапия. в крайна сметка, щом ти се полагат от здравната каса, защо да плащаш?

# 341
  • Мнения: 139
julsi23, нямам представа защо не е дал. Мъжа ми води малката. Ние сме в негови рехаб център. Не знам те дали работят със ЗК.

Ето линк с контактите: http://doctoryanakiev.com/contact.html
Ще накарам мъжа ми да пита следващият път.

# 342
  • Мнения: 1 884
Здравейте
да попитам по-конкретно мамите-къде в града може да се намерят от този тип триколки,или пластмасови колелца за бутане за дечица около годинка,и съответно на поносими  цени...
на прима виста се сещам за Вис Виталис Rolling Eyes

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 68
julsi23, нямам представа защо не е дал. Мъжа ми води малката. Ние сме в негови рехаб център. Не знам те дали работят със ЗК.

Ето линк с контактите: http://doctoryanakiev.com/contact.html
Ще накарам мъжа ми да пита следващият път.

Благодаря за информацията като цяло!
Ясно е защо не ви е дал направление - щом е негов центърът.

# 344
  • Мнения: 412
Можете ли да ми препоръчате добра маникюристка, която да прави медицински педикюр? Много ми е важно да е човек с опит, за който да съм спокойна, че работи добре и спазва перфектна хигиена.

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 16:22 от Louren

Общи условия

Активация на акаунт