Парфюмни размисли и страсти - 156

  • 47 489
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 658
СВА - верига супермаркети.

# 16
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Аз се зачудих дали не е Съюз на българските автомобилисти  Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз взех някаква изостанала бройка Кристалин 75мл от едно квартално магазинче за 15лв. Да ме пита човек за какво ми е, при положение, че имах Клое и го продадох, ама на, като сте заразни  Mr. Green Обаче веднага ми спечели комплименти. Чак да го хване яд човек - ниш, миш, никой не ги отразява, а имитацийката пожъна успех.

# 18
  • Мнения: 2 447
Аз взех някаква изостанала бройка Кристалин 75мл от едно квартално магазинче за 15лв. Да ме пита човек за какво ми е, при положение, че имах Клое и го продадох, ама на, като сте заразни  Mr. Green Обаче веднага ми спечели комплименти. Чак да го хване яд човек - ниш, миш, никой не ги отразява, а имитацийката пожъна успех.
Защото е лесно разпознаваем Wink
Ще ме накарате и аз да си взема Rolling Eyes

# 19
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Аз взех някаква изостанала бройка Кристалин 75мл от едно квартално магазинче за 15лв. Да ме пита човек за какво ми е, при положение, че имах Клое и го продадох, ама на, като сте заразни  Mr. Green Обаче веднага ми спечели комплименти. Чак да го хване яд човек - ниш, миш, никой не ги отразява, а имитацийката пожъна успех.
Ееее, във Варна има, в София нъц. Честно ли е това?

# 20
  • Мнения: 17 546
Аз взех някаква изостанала бройка Кристалин ...................Обаче веднага ми спечели комплименти. Чак да го хване яд човек - ниш, миш, никой не ги отразява, а имитацийката пожъна успех.
Защото е лесно разпознаваем Wink
Лесно разпознаваем за тези, които разпознават Chloe. Laughing Никой до сега не ми е казал "О, това Си-Тру Кристалин ли е?". Wink


foxysilver, близо до нас има СБА, мога да проверя. Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не, Силви, те не ми го разпознаха като Клое, а просто казаха - ауу, че хубав парфюм  Simple Smile

Фокси, софийската агитка е по-мощна и го е изкупила, във Варна сме рехави, затова се намира вероятно.

# 22
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Софийските мацки, дали да не прескочим до Варна?
И среща може да си организираме, пък и да закупим по някое кашонче с евтиното Клое. Пардон "термос". Атти   Hug

# 23
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Аз взех някаква изостанала бройка Кристалин ...................Обаче веднага ми спечели комплименти. Чак да го хване яд човек - ниш, миш, никой не ги отразява, а имитацийката пожъна успех.
Защото е лесно разпознаваем Wink
Лесно разпознаваем за тези, които разпознават Chloe. Laughing Никой до сега не ми е казал "О, това Си-Тру Кристалин ли е?". Wink


foxysilver, близо до нас има СБА, мога да проверя. Peace
Ау, колко съм залюхана, да не знам, че има такива магазини. Сега ще ги проверя дали няма и около мен.
Бижу, ти провери при теб, че тоз ефтинджос явно се харчи като топъл хляб.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Софийските мацки, дали да не прескочим до Варна?
И среща може да си организираме, пък и да закупим по някое кашонче с евтиното Клое. Пардон "термос". Атти   Hug

Ми айде де, само се каните  Hug
Ако е чак такъв кът в София, да ви провождаме от тука?

# 25
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Софийските мацки, дали да не прескочим до Варна?
И среща може да си организираме, пък и да закупим по някое кашонче с евтиното Клое. Пардон "термос". Атти   Hug

Ми айде де, само се каните  Hug
Ако е чак такъв кът в София, да ви провождаме от тука?
Вие елате, а другото ако трябва в еbay ще го намерим  Mr. Green

# 26
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 513
Благодаря, Атти за мускусната тема! Hug
Обичам муск и прочета ли го в описанието на някой парфюм, зная че ще си допаднем. Но не винаги. Много зависи от останалите парфюмни компоненти. Точно в този парфюм Soft Musk Avon, който Бижу цитира, муска е прекрасен за мен. Успокояващ и нежен. smile3524

# 27
  • Мнения: 791
Благодаря за прекрасната тема!!!

Аз лично не знам как мирише мускуса, но винаги мислено го свързвам се един дезодорант от далечното минало, когато бях млада, да не кажа малка. Той беше любимият ми ( а и не само на мен) аромат. Червена Рексона. Хич и не знам какви съставки е имал, тогава не ме е и вълнувало, но си спомням, че беше много хубав, и в тази соц. оскъдица и малък рейндж на продавана парфюмерия той беше един от най-предпочитаните, и го смятах за много седуктив,... та сигурно за това правя може би и несъществуваща връзка между мускуса като афродизиак и този дезодорант.
Съжалявам за офф-топика

# 28
  • Мнения: 29
...софийската агитка е по-мощна и го е изкупила, във Варна сме рехави, затова се намира вероятно.

Аааа, "рехави"! Изиграха ми Варненските срещи (да се чете "Варненската агитка") и още ме тресе мъка поради физическото ми НЕприсъствие  Crossing Arms

В СЗ все още се намира въпросния Кристалин и щом секне снабдяването с него от Варна с доставката се заемам аз  Laughing

Не мога да се удържа и ще си изрева тъгата по раздялата със Сънчо, Натали и Хер Николоф. Толкова, толкова ми беше хубаво в тяхна компания, че ако имах вълшебен  "смаляващ" парфюм щях да ги опръскам тайно и да си ги разнасям с мен и тримата! Което е притеснително, защото говори за психопатските ми наклонности (щях да ги изчакам да развият Стокхолмски синдром, другото е лесно). За две неща съжалявам : времето, прекарано с тях беше кратко (но съм благодарна и на него) и не успях да ги посрещна в Ароматна Стара Загора - заради студовете през последните седмици липите започнаха да цъфтят едва вчера. Нищо, снощи със Сънчо уловихме на няколко места красивия липов аромат. И аз взех решение - следващите дни ще си разнасям Tilleul D'Orsay.

Атти  Hug , темата е прекрасна и любима. Обичам муск. И в животинския му вариант (вече почти не се среща в парфюмите), и в синтетичния такъв. Особено, когато става въпрос за White Musk. Специфичната му чистота ми действа опияняващо, пристрастяващо и умиротворяващо.

Последна редакция: нд, 03 юни 2012, 07:37 от Оле

# 29
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Добро утро, уханни Hug
Не обичам доминиращ мускус Rolling Eyes, кара ме да се чувствам бяла и добра, а това не е в природата ми Mr. Green
Оленце, разкажи ми повече за липата на D'Orsay, как се държи в това време, трайност? Носи ли ти красиво усещане сега, когато цъфтят липите или е по-добре да се носи зимата, когато е заспала природата? На срещата знам, че много ми хареса, но не съм го разучавала самостоятелно.
Само аз май не страдам и вехна по Кристалин/Клое hahaha, но няма и как да се случи, при наличието на толкова много рози.
За морето съм определила Ветивер Тонка, Нинфео Мио, Escale а Portofino, Алшими и Отмъстителната, последните три са се доказали на морския въздух, дано и първите два се държат добре.
Ще следя с интерес темата, Атти, благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт