Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 769
Ей, споменахте, че имат нужда от пералня. Могада съдействам да им се купи на по-ниска цена  и ще измислим и за закарването. Съпругът ми работи във верига магазини ”Зора”. Има перални по 300-350 лв. на Crown. Можем да съберем парите ида им я купим, а аз ще говоря довечера с мъжа дали има вариант да се закара и кога.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз съм заделила дрехи за бабата и дядото. Само незнам дали да ги взимам на акцията или като затръгва Мерелин ще мине да ги вземе от нас. Тези дни ще видя какво още да посъбера. Жалко, че нямам никакви дрешки за малкия. Почти на една възраст са със синът ми, а и видях в предаването, че е едричък и нищо от нашите дрешки няма да му стане.

# 62
  • sofia
  • Мнения: 7 477
току що говорих с Атанасов.
Не е ходил при семейството,в София е в момента.
Каза обаче,че имат нужда от дрешки и обувки,памперси също.

Споделих му,че имаме багаж за бебешкият дом и го помолих като си затръгва за Кюстендил да ги закара.Не знае обаче кога ще е това,ще се обади.Вероятно ще изнахалствам да отиде и до бабата и дядото да види как са и т.н.

С ваше разрешение бих могла от багажа за Кюстендил да извадя малко дбешки и изпратя по него за бебето.

Иначе,който може нека и по пощата да изпрати някои неща.
Тва е за сега Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 366
Няма ли начин да си открият банкова сметка? Вярвам, че така ще получат повече помощ, а и ще имат възможността да покрият най-належащите според тях нужди в момента.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 568
Аз утре ще пратя дрешки и обувки - от моите моми  и от СърДечко.

# 65
  • Хасково
  • Мнения: 996
За голямо съжаление детето няма право и на пенси от майка си. Тъй като  вече е осиновено! За държавата той си има сега майка и баща, а това че родната му майка е плащала осигуровки......! Няма!
Мисля, че има вариянт обаче да му се даде пенсия от президента.
Трябва да се проучи и този вариянт може сумата да е мизерна, но....!

Иначе браво на бабата и дядото! И на всички които са съпричасни на болката им!

# 66
  • sofia
  • Мнения: 7 477
За голямо съжаление детето няма право и на пенси от майка си. Тъй като  вече е осиновено! За държавата той си има сега майка и баща, а това че родната му майка е плащала осигуровки......! Няма!
Мисля, че има вариянт обаче да му се даде пенсия от президента.
Трябва да се проучи и този вариянт може сумата да е мизерна, но....!

Иначе браво на бабата и дядото! И на всички които са съпричасни на болката им!



ще говаря с Атнасов за вариант пенсия от президента,въпреки,че той е наясно със законите и възможностите ,познава се с президента и може да има шанс.

# 67
  • Мнения: 473
Какво стана - някой пратил ли е паричкис пощ.запис?
Интересувам се защото аз искам да изпратя нещичко, а незнам дали ще ми ги приемат - не знам пощ.код и т.н.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 623
Какво стана - някой пратил ли е паричкис пощ.запис?
Интересувам се защото аз искам да изпратя нещичко, а незнам дали ще ми ги приемат - не знам пощ.код и т.н.

По принцип навсякъде където се изпращат писма, колети или записи в пощите има книжка с кодовете на всички населени места в България. Парички аз не съм изпращала, защото нямам възможност от известно време Sad, но стана ясно, че щом има трите имена на единия от двамата няма проблем да го получат.
Ето отново адреса и имената за всички желаещи да помогнат:
с. Багренци, общ. Кюстендил
Йордан Асенов Стоянов

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 17:04 от jullianna

# 69
  • Мнения: 473
Какво стана - някой пратил ли е паричкис пощ.запис?
Интересувам се защото аз искам да изпратя нещичко, а незнам дали ще ми ги приемат - не знам пощ.код и т.н.

По принцип навсякъде където се изпращат писма, колети или записи в пощите има книжка с кодовете на всички населени места в България. Парички аз не съм изпращала, защото нямам възможност от известно време Sad, но стана ясно, че щом има трите имена на единия от двамата няма проблем да го получат.
Ето отново адреса и имената за всички желаещи да помогнат:
с. Бъгренци, общ. Кюстендил
Йордан Асенов Стоянов


с.Бъгренци или с.Багренци
по-нагоре мисля го срещнах като Багренци- може ли да го уточним
за по-сигурно

julianna - всеки помага с каквото може. тук мисля е без значение дали са пари или дрешки - важното е желанието, че то напоследък е толкова кът..........

# 70
  • София
  • Мнения: 2 623

с.Бъгренци или с.Багренци
по-нагоре мисля го срещнах като Багренци- може ли да го уточним
за по-сигурно

julianna - всеки помага с каквото може. тук мисля е без значение дали са пари или дрешки - важното е желанието, че то напоследък е толкова кът..........


Направих справка и се извинявам с. Багренци   Hug

# 71
  • Мнения: 473
  bouquet
за теб е julianna

# 72
  • Мнения: 7 263
пощенския код е 2530!

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 288
Това е добра новина - за хора, които помагат.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 568
Днес като пращах колета пратих и малка сума - достатъчен е адресът и трите имена, а пощенският код който е дала Лени е същият  Peace.
Написах им и едно писмо ,където им разказах накратко и за форума, за да знаят, че много хора мислят за тях и бебето. Пуснах им и плик с марка и моя адрес, с молба да ми пишат, ако имат някякви специални нужди, да видим дали ще можем да им помогнем, дано ми пишат  Praynig.

п.с. в пощенския клон, който ми е под офиса приемат само малки пакети (до 2 кг) и се ноложи да вадя една играчка  Confused, имайте го предвид, явно по-малките пощ.клонове нямат колетна служба.

Общи условия

Активация на акаунт