Холандска тема - 40

  • 44 634
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 723
Здрасти група  Hug

За имената... големия още като разбрахме, че е мъж имахме име.
Обаче дребното... тц. Бяхме се спряли на едно, ама някак си точно както Шанел казва не ми беше на сърце и не ми звучеше. Накрая в болницата доктора ме пита как ще се казва това бебе и аз ами ммммм ъъъъъъ и хоп, дойде ми съвсем друго име на устата. И си го записах с него, което няма ама нищо общо с тези, които бяхме мислили  Mr. Green

Вчера в 10 сутринта ми се обадиха от училището на дребосъка да ида да си го прибера, че го боляло коремче. Прибирам го аз, а той изобщо не изглежда зле. Взех да го разпитвам какво е станало. А той милия, играли футбол и го ударила топката по пупата, ревнал, юфката го питака какво му е, а той с 5-те си лафа на холандски казал 'ик хаб баук пайн'. Ама не могъл да обясни, че е от топката и тя решила, че е болен. Та си изкара един ден без училище лисунгера Simple Smile

Егати скапаното време. Излязохме да се разходим с псевдо болния, уж слънчице имаше... такъв дъжд ни запраска по пътя към къщи, че ми се вкисна целия ден.   Tired

# 31
  • Мнения: 429
Момичета, край на залаганията, имаме си бебе. Роди се днес в 14,46 часа, вече сме си  в къщи. За сега толкова, следва продължение  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 337
Момичета, край на залаганията, имаме си бебе. Роди се днес в 14,46 часа, вече сме си  в къщи. За сега толкова, следва продължение  Simple Smile

Ее,Шанелче,честито! Живо ,здраво да е и много щастливо! И бързо възстановяване на теб!  bouquet

# 33
  • Nederland
  • Мнения: 856
Шанел, Честито бебче ! Hug
Да е здрав, ящен и поспалив и много да ви радва!
Сигурна съм, че ще е много послушен! Ти нали петък си беше харесала, виж как те послуша,да не се мъчиш  повече! Grinning
Желая ти бързо възстановяване и ще чакаме да се похвалиш с името!
Честито и на двамата батковци и на таткото!  bouquet

# 34
  • Nederland
  • Мнения: 856
Мопси, 43 номер не съм виждала, но 42-ри доста често! Laughing Явно има търсене! Grinning
През лятото няма да си ходим, не намерихме изгодни билети. Надявам се есента да си отидем за малко, ако не съм почнала работа!
Браво на Софи за ентусиазма, все така да е! Hug

# 35
  • Мнения: 2 723
Eeeee, Шанелче, да ви е жив и здрав малкия юнак.
Да бъде усмихнато и щастливо дете Hug

Чакаме продължението.

Аз 43-ти номер съм виждала в скапино. Нямат отделна редичка, ама до 41 са наредени и 42 и 43.

Билетите са на безумни цени. Ние се сдобихме тази седмица, но ни приседна. Знам си аз, че не бива да чакам до последния момент  ooooh!

# 36
  • Мнения: 0
Шанел, да ти е живо и здраво момченцето, да расте много умен и весел! Браво, че толкова бързо са ви изписали

# 37
  • Мнения: 407
Шанел честито бебче!  Hug  bouquet Да ви е живо и здраво, спящо, ядящо, весел, умерено палав и много щастие да ви носи.  smile3525
Бързо възстановяване!
И аз чакам продължението.  Mr. Green

Мопси не съм виждала  Mr. Green, но подозирам, че съществуват.
Щом тъй е тръгнала, така и ще продължи с учението. Simple Smile Браво на нея.
Моята тази седмица я побъркаха от тутцове.

Ние миналата година така се минахме с билетите.  Sick Тази вече и за малкия цял купуваме и щеше да е грозно, ако се бяхме изпуснали.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 559
Шанел,честит ви юнак.Да расте здраво и умно дете.А на теб бързо възстановяване и влизане в ритъм на многодетна майка. Hug

# 39
  • Мнения: 1 132
Шанел, честито! Да ви е жив и здрав малкия юнак. Чакамеповче подробности, естествено!

Тони, точно и аз  до 42 номер  съм виждала. Дори познавам няколко жени. 43 вече ми звъчи внушително дори и за мъж. Ще взема да отида в Скапино да видя.  hahaha

Маги, точно от понеделник до четвъртък вкл. имаше всеки ден тест.  Crazy
Вашата кака коя група е сега?

# 40
  • Мнения: 429
Благодаря момичета за пожеланията. Ще разказвам, но по нататък, че нещо не ми стига времето.
Искам да ви питам за сайт или място за картички. Например тук http://www.buromac.nl/baby-folly има разни, обаче нещо не мога да се оправя като хората. Не видях никъде колко струват, по колко се поръчват, за колко време идват. Та моля някой да ме светне. А ако знаете такива стандартни на място от къде мога да си поръчам още по добре, че поне ще ги видя, ще ги пипна, че да не ме изненадат с тънички хартийки  Simple Smile. А пък и някой изпитан сайт също ще ми свърши работа   bouquet
А, и още нещо, мъжът ми в понеделник ще ходи да записва човечето в общината. А като решим да излизаме извън граница как ще го изведем като няма да има паспорт. Например как ще му купя билет за самолета? Май много започнах да питам пак  Laughing

# 41
  • Мнения: 17
Честита ти рожбичка, Шанел! Живо и здраво да е детенцето ти, много да те радва! Желая ти бързо възстановяване и само хубави мигове за в бъдеще.  Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 429
Момичета, скатах се в спалнята, дано успея да довърша разказа.
Първо благодаря за пожеланията.
Ще бъда малко по обширна спрециално заради Горчива луна.
Та, вчера сутринта от рано, рано ме почнаха едни болки в яйчниците и кръста. Уж незабележими, но пък нали си ги очаквах и бях подготвена като се засилиха и учестиха. Изпратих мъжа ми на работа с уговорката, че ако станат сериозни нещата ще му се обадя да се прибира, закарх Мерт на училище. И така вече сигурна, че това ще е денят започнах да си глася нещата, изкъпах се и просто чаках още и още, че да не се окаже фалшива тревога. Като започнаха да ми утесняват стаите, звъннах на мъжа ми да тръгва, обаче нацелих обедна почивка на акушерките, та чак в 13 и нещо успях да намеря някого. Каза, че ще дойде до половин час, а аз започнах да си мисля, че до тогава ще родя. Мъжът ми междувременно се прибра, малко след него и акушерката дойде. Каза, че съм с 5 см разкритие и е време за болницата. Докато стигнем и се настаня стана 14 и нещо, вече бях със 7 см разкритие. Стаята беше като хотелска, всичко си имаше каквото би потрябвало на човек в този момент, само ми беше необходима нощницата от всичките неща, които бях помъкнала, а да не забравя и фотоапарата и телефона в последствие. Освен акушерката, която каза, че няма да ме оставя и ще е с мен там, дойде и жена от болницата в стаята. Та те двете се държаха ужасно добре с мен. Акушерката ми спука водите и каза ако искам мога да се завъртя на една страна докато започнат нещата, контракциите обаче станаха убийствени. Бях на нормално легло, а не на магаре...
нямах колани, мъжът ми плътно до мен. По едно време стана отвратителна болката, едва успяха да ме обърнат по гръб и в 14.46 се роди Аркан, 3500, 50 см. Аз никога не съм им споменавала, че искам упойки, за това може би и не ме питаха. А за любимия окситоцин, е, можело и без него. Като се роди бебето веднага ми го дадоха върху мен. Биха ми инжекция в крака за контракции за плацентата май беше, това го пропсунах, че точно тогава се радвах на малкото човече. Много бързо излезе плацентата, срязаха пъпната връв и така продължихме да си стоим. После ми помогнаха да опита до посуче малко, след което го взеха за да го изтеглят и огледат, през това време и аз си го гледах. Облякоха го и сложиха в легълцето му. После ми помогнаха да се изкъпя и облека и вече бяхме готови за в къщи.
Пропуснах да кажа, че не се разминах с шевовете, направи ми само вътрешни, каза за външните няма ще оставим така нещата, но да лежа. Само дето лидокаинът, който ми пръснаха не ми помагна много.
Момичета, прави бяхте, знаят си работата, на светлинни години са ни медицинските работници от техните.

И сега да си питам нещичко. В понеделник мъжът ми ще води Мерт на училище, та се чудя за онези техните неща дето се черпи да ги мажа в къщи и така да ги пратя или да ги връчи на госпожата да си ги маже когато прецени, че определено той няма да има време да стои там за да свърши това

Последна редакция: нд, 10 юни 2012, 00:52 от shanel1982

# 43
  • Мнения: 1 559
Шанел,така и предполагах ,че ще ти мине раждането-като на песен както се казва Hug...трето е все пак...айде за 4етвъртото още по бързо Flutter.За Beschuit met muisjes,наи добре там да ги мажат на място. Peace
МОмичета стискайте ми палци,днес е лейдисръна .....освен другите болежки които ме налегнаха..сега май и ще ми дойде....прекалено много взех навътре нещата май,и то пък гледа наопъки да върви всичко #2gunfire.Ама карай каквото стане.Там съм за благотворителната цел.. Wink

# 44
  • Мнения: 316
Привет, момичета   bouquet
Присъединявам се към вашата темичка отново  Grinning
Ние след почти 5 годишен престой в Ирландия се завърнахме в Холандия и сме в очакване на детенце номер 2  Heart Eyes което ще е съвсем скоро.
shanel1982, честито ново попълнение в семейството, да расте здрав, послушен и умен!
Приятна неделя на всички, ще ви следя и ще се вклюкчвам по-често  Hug

Общи условия

Активация на акаунт