случвало ли се е на някой ?

  • 1 147
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте ,ако на някой му се е случвало нека да отговори.Последния ми цикъл беше продължителен 10дни  и по принцип на мен ми идва 4-5 дни по рано от датата ,но сега закъснявам вече с 8 дни от днес имам бледо розово течение което е само когато ходя до тоалетна.Усещам и леко предърпване в дясно ниско доло.освен това само корема ми е леко подут нямам ПМС и гърдите ми не са твърди и болезнени .
Възможно ли е да съм бременна ?.Не искам още да си купувам тест понеже при предишната ми бременност си взех три които бяха отрицателни ,а вече си имаме едно малко слънчице ,но тогава го нямаше това бледо розово течение .
ох мисля си в четвъртък да отида направо на кръвен тест тогава ще е 11-ти ден закъснение.

# 1
  • Мнения: 9
Да най-добре отиди и си направи кръвен тест Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 10 703
На 11-ти ден закъснение няма смисъл от тестове, а си директно за преглед-ако има бременност ще се види в матката!  bouquet

# 3
  • Мнения: 25
Изчакай няколко дни и отиди на ехограф. При мен чак на 22 ден от закъснението  се видя "мечтаната точица"...Преди това се видя удебелена стена на матката, засилено кръвоснабдяване и др. признаци, но нямаше още плод- беше си невидимко. Сега съм във 21 седмица и очаквам с нетрпение "срещата". Дано всичко е наред. Успех на всички

# 4
  • София
  • Мнения: 10 703
ilyana.87 вероятно си била с късна овулация или са те гледали с коремен ехограф и не се е видяло нищо. Или си отишла-не са видяли нищо защото е било рано- и са те викнали след седмица или 10 дни отново. Simple Smile
В над 90% от случаите при 7-10 дневно закъснение се вижда плоден сак в матката.

# 5
  • Мнения: 25
Да, наистина явно съм с късна овулация, защото дори с вагинален ехограф на 12-тия ден след закъснението не се видя "плодчето"  Laughing. Беше си като невидимо, а и трите теста, които си правих бяха 2 отрицателни и  един с толкова бледа чертичка, че си мислех, че ми се привижда, защото се взирах в нея с часове и исках много да е там Simple Smile
И наистина ме извикаха след още 10 дни и плодното сакче вече си беше там Simple Smile  Но аз бях сигурна много преди да го видя, защото имах странни симптоми, като 2 размера по-голям сутиен  Laughing, странна тежест, а не обичайната по-остра болка в яйчниците и някакво чувство на непрекъсната напрегнатост, когато си легна да спя. Все странни симптоми, каквито нямам преди цикъл  newsm78
И така вече чакам мига на срещата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт