Днес оценките видяхме, много скоро ще извикаме УСПЯХМЕ!!! СЕДМОКЛАСНИЦИ, напред!

  • 52 547
  • 812
  •   1
Отговори
# 375
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
32.200 бал как ви звучи? добре ли е? Какво смятате,защото се стремим към 2АЕГ..


 newsm78 наистина имам нужда да разбера.. някой ? Дори общо погледнато на бала ?

На 1-во класиране миналата година минимален за момичета е бил - 32,572 ...
Скрит текст:
А според справочника на Ню Импрес за 2-ро класиране е бил - 32,430
Но имай предвид, че това е бал смятан с формулата + 68, а сега е с формулата +66 т.е сегашния е мааалко по-нисък ..., а и също, че не знаеш колко деца ще искат да учат там ... и много други фактори ... като оцемки на другите деца по БЕЛ и мат. от удостоверението, статистина на брия оценки м/у 5 и 6, която трябва да излезе в началото на другата седмица и т.н. ...
Като си подавате заявлението си посочете реда наистина както желаете и може да имате късмет  Hug

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 16:08 от la vida loca

# 376
  • Мнения: 1
Кое училище си заслужава в Добрич?

# 377
  • Мнения: 204
32.200 бал как ви звучи? добре ли е? Какво смятате,защото се стремим към 2АЕГ..


 newsm78 наистина имам нужда да разбера.. някой ? Дори общо погледнато на бала ?


За момче или момиче става въпрос?

# 378
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
32.200 бал как ви звучи? добре ли е? Какво смятате,защото се стремим към 2АЕГ..


 newsm78 наистина имам нужда да разбера.. някой ? Дори общо погледнато на бала ?


За момче или момиче става въпрос?

Simple Smile А, да! Написаното от мен в по-горния пост е за момичета Simple Smile

# 379
  • Мнения: 16
Може ли някой да ми каже дали в заявлението за участие в първо класиране, освен оценките по БЕЛ и Мат., трябва да се впише и оценката от вътрешен изпит в училище със специален статут, ако решим да кандидатстваме в такова,  примерно НПМГ?

Да, трябва да се впише, защото класирането в НПМГ става на общо основание от РИО. От училищата ще издадат на децата служебни бележки с оценките от външното оценяване за кандидатстване и там трябва да е вписана и оценката от вътрешния профилиращ изпит в НПМГ. Поне така беше миналата година.

Благодаря за помощта Grinning

# 380
  • Мнения: 5 160

Тези със 100 точки не ги минават през формулата ли?

# 381
  • Мнения: 19
32.200 бал как ви звучи? добре ли е? Какво смятате,защото се стремим към 2АЕГ..


 newsm78 наистина имам нужда да разбера.. някой ? Дори общо погледнато на бала ?

На 1-во класиране миналата година минимален за момичета е бил - 32,572 ...
Скрит текст:
А според справочника на Ню Импрес за 2-ро класиране е бил - 32,430
Но имай предвид, че това е бал смятан с формулата + 68, а сега е с формулата +66 т.е сегашния е мааалко по-нисък ..., а и също, че не знаеш колко деца ще искат да учат там ... и много други фактори ... като оцемки на другите деца по БЕЛ и мат. от удостоверението, статистина на брия оценки м/у 5 и 6, която трябва да излезе в началото на другата седмица и т.н. ...
Като си подавате заявлението си посочете реда наистина както желаете и може да имате късмет  Hug


Благодаря за страхотния отговор,много мило. Ами значи.. вдъхваме надежди пък каквото стане.. аз  смятам,че 32/36 си е добре,но дано успеем

# 382
  • Мнения: 2 274

Тези със 100 точки не ги минават през формулата ли?


Да, те директно получават 6:00, защото това е максимумът точки, който може да се получи.

# 383
  • София
  • Мнения: 1 655

Тези със 100 точки не ги минават през формулата ли?


Да. Изрично потвърдено от инспекторката по математика в 18 СОУ.
Аз се чудя, но не разбирам нищо от закони и не ми се занимава,
законни ли са изобщо тези машинации с формулата всяка година?
Формулата ми я казаха с половин уста, сякаш е някаква държавна тайна.
Явно има (пак) гаф с матурите, но този гаф не се коментира, замазва се
със статистики, изкуствени формули и т.н.
Зам.министърката на МОМН, която отговаря за средното образование,
даже получи онзи ден награда за политик на годината.
И т.н.

# 384
  • Мнения: 204
32.200 бал как ви звучи? добре ли е? Какво смятате,защото се стремим към 2АЕГ..


 newsm78 наистина имам нужда да разбера.. някой ? Дори общо погледнато на бала ?




За момче или момиче става въпрос?

Аз пък си мисля, че макар новата формулка, децата с добри резултати в сравнение с миналата година ще са доста повече! Такова ми е усещането!  newsm78

 Т.е. за момиче незнам дали ще стигне - ако беше момче бива! Лично мнение разбира се !

# 385
  • Мнения: 5 160
Carmela Biscuit, ясно  Sad
Тогава остава да няма много пълни 6, за да я няма тази ножица Sad
Стискам палци на всички! И браво за отличното представяне:)

# 386
  • Мнения: 1 072
Уважаеми дами,
През последните дни няколко пъти се опитах да ви спестя неприятните емоции като ви намеквах да очаквате промени във формулата. Уви в създалата се суматоха е било напълно безуспешно  Sad
А пък си мислех, че само жените вкъщи не ме слушат като им говоря Laughing

Успех на всички деца!

# 387
  • Мнения: 2 176
bashtatko, аз лично обърнах внимание на написаното от теб, но това не ми помогна особено да се ориентирам. Simple Smile Ако имаш инфо какви ще са баловете за прием, в сравнение с миналогодишните, тогава вече ще призная, че си бил полезен. Wink

# 388
  • София
  • Мнения: 1 754
Да. Изрично потвърдено от инспекторката по математика в 18 СОУ.
Аз се чудя, но не разбирам нищо от закони и не ми се занимава,
законни ли са изобщо тези машинации с формулата всяка година?
Формулата ми я казаха с половин уста, сякаш е някаква държавна тайна.
Явно има (пак) гаф с матурите, но този гаф не се коментира, замазва се
със статистики, изкуствени формули и т.н.
Зам.министърката на МОМН, която отговаря за средното образование,
даже получи онзи ден награда за политик на годината.
И т.н.

не сподели ли и с теб въпросната инспекторка "учудването" си как от сутринта само отлични работи идвали да проверяват? А за въпросната зам.министърка, дет застъпи на поста с думите, че била икономист и щяла едва ли не пазарно да си гледа работата, не ми се коментира - тва само докат си отвори еснафската джука и ти става ясно, че няма хабер от образователна система  Banghead

# 389
  • Мнения: 2 274
Milenita, това на мен ми го казаха  Mr. Green.
bashtatko, и аз всеки път като четях мненията ти не вярвах, че ще прецакат така децата Sad.

Общи условия

Активация на акаунт