Болнични пижами, кръвно и скъсени шийки, няма да се даваме, АВГУСТ ще сме олимпийки

  • 29 181
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Хрис,
снимай нощниците да ги видя Praynig Виж за Мадара не съм се сещала, ще намина натам като реша да купувам. И без това заглеждах и детските комплекти за легло.
За бебка не се тревожи, щом всичко и е наред, няма място за притеснение Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 484
Хрис, за болницата и козметиката ли ви искат?  newsm78
А пък в Шейново се оказа, че нямало да ми разрешат да си занеса нощници, защото те имали различни цветове за различните отделения и по това познавали жените от кое отделение са  newsm78

# 722
  • Мнения: 23
Месечинка - ето такива са ношниците - лилава и розова си вземах. Стигат малко над коляното, мекички памучни с късто ръкавче и копченца отпред. Неисках да са много дълги за да не ми се моткат из краката  ooooh!

Биби - да искат шампоанче и олио на Хип за сутрешния им тоалет Остават после за отделението Sad А, аз иначе съм се спряла на А-дерма за вкъщи - шампоан и лосион.

# 723
  • Мнения: X
Белверде, паднах с вица  hahaha айде дано утре се видим  Hug
Хрис, браво за прегледа и за покупките, да, записала съм си адреса - като взема сутиените и се прибера в Пловдив ще ти пиша да видим как ще ти го пратя  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 484
Моята тава е малка, защото съм раждала със секцио и сигурно ще си остане такава  Joy Joy Joy

# 725
  • София
  • Мнения: 29
Лудница, сайта го знам на изуст, но е друго да видя "на живо" Laughing
Моят корем е високо от самото начало.
Бюти, ти научи ли Mr. Green Утре верно си те представям със сутиените, някой трябва да ги наглежда, за да не ни ги похитят Mr. Green, ти докато си вътре. А после в Шипката пак си ни представям (почти сигурно е че ще дойда) - запъхтени, зачервени, пълнички, ядящи и разглеждащи сутиени, ентусиазирани..... Joy
neli_o , ти при кого в ТК, или нямаш конкретно избран? Браво, че познатите ти са доволни, и аз много се зарадвах Crazy
Гунди, нали и ти ще си в ТК?

# 726
  • София
  • Мнения: 39
Утре и аз съм там  Mr. Green

Да питам вие от къде ги купувате тези тензухени и бархетени пелени? На едно-две места гледах такива, но ми се сториха ужасни или поне не са такива, каквито аз си ги спомням.

# 727
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
 Привет в днешната нетърпима жега! Колкото повече задачки имам, толкова по-горещо е навън!  Crazy
Ходих и на ЖК днес, пуснаха ми болничния вече, малко го издърпахме напред, за да хвана до 2 години на малкия (под секрет Wink ). Ама от самия преглед хич не съм доволна, добре че и на частно ходя. Нито я видях беба, само пусна ехографа да чуе тоновете и да види вода и плацента, каза че всичко е наред за периода, измери главичката била си отговаряла точно. Хубавото е , че още си е с главата надолу, аз си я усещам че долу хълца Simple Smile Дадоха ми и направления за изследвания и другата седмица ще ходя, тогава и секрет ще ми взимат. Аз я подразних докторката, че и снимка исках на флашката, тя вика то сега вече не се вижда хубаво, пък и в тези седмици само тоновете гледаме. Но ми сложи снимка де.  Mr. Green Питах я дали пък не съм имала ГД с предното бебе, че се роди голямо и тя вика че колко голямо се роди - 4.100 и тя-то това не е голямо бебе, аз като съм се родила толкова да не би да е имала майка ми ГД. Абе нещо я изнервих май. Както и да е, другата седмица на частно повече глезотийки.  Mr. Green Вече си мисля за раждането къде да е, никъде не ми вдъхват доверие!  Crossing Arms
 Ааа, сетих се че доки ме изнерви и за пола. Викам може ли пак да го погледнете, че отдавна ми бяхте казали, тя вика щом съм казала значи е сигурно. Ами викам казахте че нищо не стърчи, и тя е ако така съм казала, не е мн сигурно, но сега не се вижда. На частно предния път пак не се виждаше, искам ясно да ми го покажат, че е женско, да няма пак изненада, че психически искам да се наглася!
 Приятна ви софийска срещичка!  Hug
 Аз снощи си легнах с размисли, че от предната тема по това време се появи първото форумско бебче. Но тук ще стискаме кълки до термини, никакви ранни появявания!  Naughty
 Вал, стискам палци всичко да се нормализира бързо! Не ви е лесно маминки с двечки, героини сте!  Hug

# 728
  • Мнения: 664
Здравейте и от мен! Много ви благодаря, че ме мислите!
Бюти, успех утре на изпита и от мен!
Аз явно ще си пукна от жега вкъщи - нямаме ни климатик, ни вентилатор ... Обаче пък си мятам едно ветрилце по цял ден и се потя като животно! Blush Поне краката ми не се надуват (или поне не още)! Вчера се ядосах, че ходих до болницата да си взема болничния в жегата, но най-мило ми обясниха, че нямало комисия, т.е. нямало поне двама лекари на работа в момента и ме отпратиха за днес. Днес обаче казах на баща ми да го вземе, че не ми се занимава с тях. Моята лекарка, между другото, още не знае, че няма да раждам при нея, а в Окръжната болница. А като дойде времето за раждане, само се обаждаме на акушерката - лелята на мъжа ми, вземаме я, ако не е работа и така ... при който лекар е на смяна там!
Хихихих, като казах вчера на мъжа ми, че тези дни влизам в осмия и той се шашна милия ... Била съм го баламосвала, че имало време и като съм влезела в деветия съм можела да родя по всяко време ... Аз всъщност точно това му разправям от известно време насам, но явно толкова ме слуша! Явно и неговият мозък не е по-добър от моя!  ooooh!
Мен нищо не ме боли като се мести диването, само много ми опъва като ми се дупи около пъпа, че той и без това е достатъчно изскочил. Иначе моята обиколка на корема е 99, а фундусът ми бил 31. Това доста назад го обсъждахте, ама да си кажа и аз ... Peace +10 килограма съм вече, но лекарката ми каза, че за моята височина било нормално да кача до 15.
Стига съм ви досаждала вече! Пожелавам ви приятна и прохладна вечер, че денят вече е на свършване май!  Hug

# 729
  • Мнения: 0
 Simple Smile Ха, аз уж си легнах само да почина за малко в 11.20, и се събудих в 15.30 Joy  Много ви благодаря мили момичета, че се опитахте да ми помогнете. Но да - този, който ми трябва се казва Васил Манчев от МД и е дебел, а този е Валери Манчев и е слаб. Все пак- ако някой или негов близък има негови координати, ще се радвам да ми ги даде, ако пък ли няма- другата седмица ще отида до МД и ще попитам на регистратурата.Пожелавам ви хубав ден! Heart Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 484
Маги, има едни комплекти - 2 бархетни + 2 тензухени пелени. Аз си купих такъв комплект ей така да имам, още не съм ги отворила да ги пипна де. Simple Smile
Диди, браво че сте добре, ама те са така по ЖК, не им се занимава много. От юлската ли тема се е появило бебе по-рано?

# 731
  • Мнения: 54
Васето, не е приятно че са те разкарвали, но щом имаш кой да го вземе по-добре  Sunglasses
Бюти, и от мен пожелание за взет изпит, ако не си знаеш темата, ще показваш сутиени  Twisted Evil
Блонди, не се появява, или подрежда новите покупки или подготвя темата  newsm78

# 732
  • Мнения: 10
Здравейте, на някой, ако му се е счупил компа и има нужда от поправка или покупка на нов – мога да съдействам. Мъжът ми работи в тая сфера и вкъщи има цяла стая, която му е работилница – то не са харддискове, видеокарти, охлаждания, монитори ... и освен, че му е работа, му е хоби да си прави компютри, които ако не ти кажат, че не са нови – не може да познаеш Wink)), чак понякога ме ядосва като заседне и се вдъхновява какво направил и ми обяснява подробно ли подробно  Wink
Аз не съм писала отдавна, но то няма много и какво. Утре съм на преглед, но такъв по ЗК, но все пак се надявам да е малко по-обстоен този път.
Иначе не мога да се оплача, не ме тормози бебчето, послушно е... само вечер, когато съм си легнала или през нощта, когато спя – ако си изтегна краката по навик иии ми се схващат пръсците, което е доста болезнено. Не пия никакви хапчета, утре ще попитам трябва ли да вземам нещо – като ви чета май имам липса на магнезий. Като изкачвам стълби също усещам напоследък, че се задъхвам, така че подозирам, че и хемоглобинът ми е паднал... трябва да поискам направление за ПКК.
Аз май съм от най-изостаналите с материала, нищо не съм купувала. На работа ще съм още 1 месец  живот и здраве, и юли месец ще се отдам на приятните покупки, сега само набелязвам  Wink
Хубав ден на всички и приятна среща утре  Wink

# 733
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Bibi, не от юлската, със синът ми говоря, в юнска тема, и си имахме априлче.
Стефи, а изгорял външен хард, който всички описват като безнадежден и отписват оправя ли или не е магьосник?  Joy

# 734
  • Мнения: 27 524
Деситка, Лоа, ето Калмата, има и видео, много странен биберон е, целия е отворен  hahaha Има и бг сайт, но информацията е много оскъдна  Crazy Ето го и бебефона В болницата сме отначало с памперси, после дават и превръзки. Аз си взех някакви бабешки, дебели, дълги и нощни  Grinning

Бюти, честито за изпита и хубаво да си изкараш, нещо, в което не се съмнявам  Hug Как ви завиждаш за О!Шипка, искам и аз пица и среща  Blush

Сий Хорс, добре са ти резултатите  Hug

Вал, много съжалявам, че си в болница, но ще те следят и всичко ще е наред  Hug

Даниела, вече си в 30-та седмица и всичко е наред, ти се надяваше поне за 28-ма, видя ли  Hug Така ще мине и 36-та и после вече да заповяда бебо Simple Smile

Хрис, в подфорум Любими рецепти са, виждат се бързо и лесно  Simple Smile

Докато го напиша, мотаейки се и четейки, има публикувни 36 отговора  Joy

Общи условия

Активация на акаунт