Много ли искам?

  • 12 700
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Виж погледни го от хубавата страна, редовно тренираш лицевите мускули + високо протеинова маска накрая, лицето ти ще е опънато и ще си му още по привлекателна  Grinning

Мадам, аз бръчки нямам!! Но ако не ме обходи отвътре, ако мога така образно да се изразя, ще се спаружа вече... МОже ли да е толкова глупав да не ме иска?!?!?  #Cussing out  А не е като да няма време.... Naughty
Виж душа много си я закъсала щом си останала на този Свирчо.

Тази вечер му цитирай ТАЗИ статия и му кажи, че здравето ти е по важно от него

# 31
  • София
  • Мнения: 5 658
От темата с вицовете:

Един мъж се прибира вкъщи и казва на жена си:
- Днес ще правим секс като пчелите.
Жена му много се развълнувала:
- Сигурно ще ме намажеш с мед и ще ме оближеш...
Мъжът възмутен:
- Тц! Кацаш, смучеш и отлиташ!

# 32
  • Мнения: 1 129
Аз пък се сетих за онзи дето жената съобщава на мъжа, че тази нощ секс няма да има понеже на сутринта имала час при гинеколог, а мъжът дълбокомислено казал

-Ама на зъболекар няма да ходиш, нали?

# 33
  • Мнения: 307
И само това ли иска?Не сте правили друго?Ако е така си е супер странно Shocked
Аз пък си мисля,че двама души първо се напасват сами...Или става или не,няма какво да му мислиш.Ако ти харесва така-ок,но инъче никой не може да те кара да правиш каквото и да било...
На мен това ми се струва доста егоистично от негова страна...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Женен ли е?

# 35
  • Мнения: 21
Ще помоля заядливките или хейтърките, както тук си ги наричате, да ни лишат от присъствието си и да се съсредоточим върху темата... Благодаря.

Та сега сериозно - предполагам, че предишните му приятелки са му отказвали орална любов и той сега си наваксва. Това също е възможна причина. Но защот аз трябва да им изкупувам греховете??? Аз какво съм виновна????  baby_neutral

А ако случайно е карал някоя от бившите си да скочи от моста, ама тя не е искала, ти ще скочиш ли, за да си компенсира той каквото евентуално не е получил досега от живота?  Shocked Shocked
Според мен той дори да те харесва, е много съмнително дали е достатъчно, така си мисля аз.
Обикновено влюбен мъж се чуди как да ти угоди и какви хватки да ти покаже, аз се питам единствено, ти като си свършиш твоята си орална дейност, после какво правите?
В смисъл, всичко ми звучи все едно се срещате "за по една свирка" и кой откъдето е  Mr. Green Mr. Green
 smile3505

# 36
  • Мнения: 0
Саня, каза , че не е женен, и като го гледам май наистина не е - млад, стегнат, перфектна хигиена ( дори е обрязан)... Ама знам ли, може и да ме льже... ;-(

# 37
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не отговори на Мадам, той как предлага  да те задоволи?

Когато авторката отговори на този въпрос, тогава и ние ще си помислим, дали да не се заяждаме.

Към авторката, без значение дали вибратор, дилдо, краставица или тиквичка важно е докато си клекнала нещо да ти е вътре, че то твоето не си е работа- почната и недовършена  Grinning

# 38
  • Мнения: 3 736
НееЕ жАалииИи за неЕего,
аАа друго лиИибе найди сиии  Laughing

Ей това е отговорът.  Mr. Green

Аз не разбрах - ти казала ли си му, че оралното занимание не те докарва до множествен оргазъм?

# 39
  • Мнения: 2 457
Обрязан?... Rolling Eyes

# 40
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Саня, каза , че не е женен, и като го гледам май наистина не е - млад, стегнат, перфектна хигиена ( дори е обрязан)... Ама знам ли, може и да ме льже... ;-(
Аха, а те женените са мърляви, миризливи, космясали, разплути, а и не са с рязани цеви.

# 41
  • Мнения: 0
То4е, какво може да правим след "това"... Като всички нормални влюбени хора пушим, говорим си, гушкаме се, милваме се... Но ако продължава така, май ще си търся друго гадже!
И да обрязан е? И Мустафа ако ще да се казва, някакьв проблем ли е това??? Някои хора явно са доста ограничени ...

# 42
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
важно е докато си клекнала нещо да ти е вътре, че то твоето не си е работа- почната и недовършена  Grinning
Аз останах с впечатление,че въобще не е почвана. newsm78

# 43
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 900
Да следя драмата.
De Bella, смяташ да се заядеш с всеки, който изкаже по-различно мнение от твоето ли?

# 44
  • Мнения: 0
Светле, изобщо нямам такова намерение. Надявам се на добро отношение и от ваша страна. Знам, че повечето тук са достатьчно изнервени от житейските си проблеми, но нямам намерение да им отврьщам. Иначе нормално е да се щегувамэ, за това приемам с усмивка всякакви майтапи по мой адрес Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт