Много ли искам?

  • 12 692
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, мили мои. Напоследък е модерно да се говори за трусове,  та за това и аз повдигам тази тема. Само че не сеизмологични, а любовни. И най вече липсата на един здрав такъв.... Може би стана малко объркано, за това ще започна от начало.
С две думи, става въпрос за следното... Дали заради настъпващото лято, дали защото това ми е в природата, аз пак съм влюбена. Силно, страстно, изпепеляващо. Стана случайно, скорострелно, абе химия.... знаете... Всичко до тук е прекрасно, но се появи проблем. Проблем, който не ми дава възможност да изживея до край тази връзка. Той иска от мен само орлана любов! В началото, бях склонна да го преглътна ( не буквално разбира се), но когато се повтори и потрети, това вече ме обижда.  Попитах го защо само това, а той, типично по мъжки се извърна и заяви с разочарование „ вие жените не обичате свирките!” Казах, не, не си прав. Ние жените не обичаме САМО свирките! Има разлика. А той не – познавал такива, които не ги обичали. Според мен няма такива жени. От друга страна аз не съм стръвница, не искам  нещо специално или извратено.  И за това искам да ви попитам – според  вас на мъжете стига ли им само оралната любов? И ако да, защо си мислят , че и за нас това е достатъчно?

# 1
  • Мнения: 1 129
Остава само да се пусна с найлона надолу.

Духаш или бягаш се получава, тъй ли разправяш

# 2
  • Мнения: 0
Остава само да се пусна с найлона надолу.

Духаш или бягаш се получава, тъй ли разправяш

Не те разбирам, Поли...?! Нямаш опит или какво да споделиш?

Просто не искам да съм като тази на аватара ти - надуваш и след секунди остават само няколко капки хлъзгава течност.... Надявам се ме разбираш...

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Може би предишната е била рядко
срещано,но и приятно изключение.

# 4
  • Мнения: 0
Може би предишната е била рядко
срещано,но и приятно изключение.

Няма нужда да гадаеш каква е била, а и не за това е темата. Изкажи се като мъж! ( ако можеш...)

# 5
  • Мнения: 5 832
Ти сериозно ли? #Crazy

# 6
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Има мъже, които не обичат да целуват и да бъдат целувани по устните.

Ама ти вЕрно си попаднала на лауреат  Laughing

А той как предлага да задоволи твоята сексуална потребност?

# 7
  • Мнения: 0

Да, сериозно. Писна ми да съм с разчекната уста и незадоволена. Сериозно се замислям дали да не го разкарам, въпреки, че го обичам!!!!  #2gunfire

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Един приятел се хвалеше с някаква мадама която свършвала всеки път докато му духала.
И затова си мисля, че този твоя пич който така те кара само да му духаш е имал подобна
може би трябва да се ъпгрейдваш някак си, след като го обичаш толкова този мъж.

# 9
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Виж погледни го от хубавата страна, редовно тренираш лицевите мускули + високо протеинова маска накрая, лицето ти ще е опънато и ще си му още по привлекателна  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 17 328
Колко време й даваме на тази пързалка?  Laughing Дали ще успее да ни запълни времето до края на работния ден, или по-скоростно ще хлопнат лепенеца?  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 457
В колко часа свършва работния ден? Tired

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Въпросния да не е клиент на авторката?

# 13
  • Мнения: 0
Един приятел се хвалеше с някаква мадама която свършвала всеки път докато му духала.
И затова си мисля, че този твоя пич който така те кара само да му духаш е имал подобна
може би трябва да се ъпгрейдваш някак си, след като го обичаш толкова този мъж.

Лабрадоре, честно да ти кажа, в началото се съмнявах, че той е новак, няма опит, аматьор с други думи и просто го е страх да предприеме първата крачка. В последствие обаче се убедих, че не е ( няма да изпадам в подробности, че е леко как да кажа,.... неудобно) и сега си мисля, че просто не иска да ме нарани и да ме накара да се чувствам използвана.  От друга страна ме е страх да повдигна темата пред него отново, за да не ме помисли за нимфоманка... Не знам вече какво да мисля и да правя.... ( .. абе да правя знам, ама... )

# 14
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
В Умопомрачение съм #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт