7-месечния Константин се нуждае от нашата помощ!

  • 14 461
  • 179
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 30
Искренно благодаря на всички който бяха с нас в началото и продължават стоят до нас.
Благодаря и на тези който сега застават зад нас. Не знам какво друго мога да кажа освен едно огромно БЛАГОДАРЯ ВИ, съзнавам, че е изключително малко, но не се сещам за друга дума

# 166
  • Мнения: 30
Резултат от днешният ден е 3235 лв ,благодарение на всички вас и на кампанията на "Спаси дари на..."

# 167
  • Мнения: 30
Вчера не успях да вляза и да съобщя резултата от деня, за това го правя сега 3665лв. Довечера ще съобщя и сумата събрана от днес. Отново искам да изкажа благодарността си към всички добри хора който не ни забравят

# 168
  • Мнения: 14
Браво! Ще се съберат паричките Simple Smile  Hug

# 169
  • Мнения: 30
Изключително много съм благодарна за това което се случва с нас. Сумата събрана до момента е 5805 лв.

# 170
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Остана съвсем малко до събирането на сумата.
Успех на Константин през април!  Hug

# 171
  • Мнения: 164
И от мен малко,но от сърце, успех на малкия Константин през  април,нека Бог е с него и семейството! Hug Hug Hug

# 172
  • Мнения: 30
Сумата от петък вечер е 5933 лв благодаря ви newsm51

# 173
  • Мнения: 30
Да съобщя и тук, че цялата сума необходима ни за лечението на Коце е събрана. В момента в неговата сметка има 6639.35 лв. Благодаря на всички ви, че сте с нас в нашата борба

# 174
  • Мнения: 14
Гали, искрено се надявам всичко да мине така както искате. Да се върнете щастливи и доволни от резултата!
Радвам се че се събра сумата и ще пътувате без проблем.
Целувки от нас!  Чакаме добри новини!  Hug Praynig Hug

# 175
  • Мнения: 30
бЛАГОДАРЯ

# 176
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
 fingerscrossed и от мен!
Успех!  Hug

# 177
  • Мнения: 0
Здравей Гали,
здравейте на всички участници в темата,
намерих ви понеже и нас това ни сполетя.
На 15.09. 2013 се роди нашият Симеон също с диагноза микрофталмия(дясното око)
Диагнозата беше поставена от няколко известни доктора в областта, за това вече не се съмнявам.
За момента ни посъветваха да не правим операция. Това, след като прочетох темата тук се съмнявам че е правилно.
Моля те Галя да ми пишеш на личният имейл, ще те помоля за личен контакт с теб,
за да ми разкажеш подробно. Необходима ми е информация за Д-ра в Германия. Ще ти бъда и аз полезна, сигурна съм.
Поздрави, пиши ми на radevarali@gmail.com

# 178
  • София
  • Мнения: 4 035
Здравей, сега ще кажа на Гали за вашия случай, защото не знам кога и дали ще влезне във форума. Успех Hug

# 179
  • Мнения: 30
Писах на мейла Simple Smile надявам се да помогна с каквото мога.

Общи условия

Активация на акаунт