Незахранен оцеля...

  • 2 869
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 057
Браво!!!
Тази тема ще я показвам на цялата рода:) Много показателно, за това, че бебето знае кое е добро за него Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 313
 smile3501Поздравления за бебока и за мама. Ти си просто майстор на късия разказ - изключително забавно и любопитно четиво. Растете здрави, силни и умни.
Добър апетит!

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Големи овации, голямо нещо!  Tired Само дето не разбрах точно за какво...  Rolling Eyes Захранила на 9 месеца, хубаво... Сега ще чакаме някоя майка да захрани на 10, за да вземе тя титлата "най-късно захранила"!  Twisted Evil
Иначе увлекателно четиво, да, поучително един вид!  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 6 259
Само дето не разбрах точно за какво...  Rolling Eyes
Ами моите специално са затова, че се е водила по детето си, а не по това какво другите правят и казват. Wink

# 19
  • Мнения: 429
Да ти е жив и здрав мънака и бетковците край него.
Аз захраних дъщеричката си към 5м и половина, но ти си герой и след това си остана пак на цица за десерт. Успех

# 20
  • Мнения: 2 531
На мен не ми стиска, упорито се опитвам да захраня, но бебето неще, знае си интереса!

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
след днешните ни иzпълнения ми беше нужно да прочета такова освежаващо четиво Heart Eyes...благодаря ти...  bouquet  bouquet  bouquet
продължавай все така.... Peace

# 22
  • Мнения: 1 382
много сладка изстория.Цалуфки на малкия салфетко  Laughing Heart Eyes

# 23
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Абе не си се вслушала  в детето си. Човечето е искало салфетки, а ти му буташ картоф.   Mr. Greenafwitch

# 24
  • Мнения: 447
 newsm10

Надявам се да помня разказа през следващите поне 7 месеца!

# 25
  • Мнения: 1 383
Много забавен разказ! Joy
Обаче, аз ли съм нещо задръстена, ама не разбирам защо всички приемате  че детето е проявило интерес към храната. Това че яде салфетки за мен нищо не означава. Те ядат всичко, което им попадне. В крайна сметка Деметра му е  ПРЕДЛОЖИЛА храната, то просто я е приело, но това можеше да стане и по-рано, просто тя тогава е решила. Peace

# 26
  • Русе
  • Мнения: 271
Деметра, бях още бременна, когато се просълзих от смях, докато четях за раждането на Риско Бориско Grinning
Дайте  да прочетем за раждането, пък и ние да се посмеем. Wink

# 27
  • Мнения: 773

  smile3501
имам една приятелка в Италия, която е захранила на 8 месеца. Там препоръчват захранването да става на 7-8 месеца.

# 28
  • Мнения: 7 430
Голяма си скица Hug....разказа ти е страхотен Hug както винаги Wink
И браво на Борисче, че сам си се е захранил Mr. Green

Целувки Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 735
Demetra,навила съм се още докато бях бременна да захраня така и честно да ти кажа много се радвам ,че даваш пример на мен и на много други. Hug
Кажи ми само нещо ,което допълнително ме интересува:
Паралелно със захранването ли започна да му даваш вода,или по-рано?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт