РУСЕнският месец юни ще го борим с плажни дюни

  • 35 874
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 029
честит рожден ден  ZL-76      bouquet
здраве щастие и сбъднати мечти

# 691
  • Мнения: 820
Здравейте!

Благодаря ви за пожеланията! Бъдете живи и здрави и вие и семейства ви!  Hug

# 692
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Zl-76, Честит рожден ден! Желая ти здраве, обич и признателност. Бъди винаги вдъхновяваща, чаровна и пленителна. Не губи позитивизма  и добронамереността си  и нека хората край теб многократно ти отвръщат със същото.Весел празник!


# 693
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Zl-76, бъди жива и здрава и много обичана!

Включвам се с едно спешно питане - моля ако някой ходи тия дни на преглед в кабинета на д-р Тончева да ми каже актуален график за следващата седмица. Като бременна ходих при нея и беше от 16 до 19ч., но някои дни не беше там ( явно като има дежурство в АГ). Кабинетът й е още срещу пазара нали?

# 694
  • Мнения: 17
Дано не те подведа с информация, но мисля, че Тончева е и в Евромедисон. Беше преди няколко месеца със сигурност. Може ако е още там  да я намериш, има телефон на сайта им

# 695
  • Мнения: 11 908
lubito преди два месеца ходих при Тончева и кабинета й си беше още там Simple Smile. Но наистина трябва на място да се провери за дните от месеца когато я няма, заради дежурства. Имам  GSM-а й ако искаш мога да ти го дам да й звънеш и да попиташ за конкретния ден който те интересува дали ще е на кабинет.

# 696
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Благодаря, но и аз не знам още кой ден. Колежката ми ще отсъства един ден и трябва да се съобразя. За това исках предварително да знам графика. Преди май и в събота ходеше. А телефона би трябвало да го имам. В краен случай може да звънна.

# 697
  • Мнения: 11 908
В Събота е до обяд Peace.

# 698
  • Мнения: 7
Аз ще ходя в Понеделник при Тончева и мога да попитам какъв ще е графикът й. Доколкото знам редува един ден в кабинета срещу пазара и един в АГ-то.Иначе колкото пъти съм ходила в понеделник тя е там. Та ще се включа в понеделник с инфо  Simple Smile

# 699
  • Русе
  • Мнения: 1 782
mili84, ще съм ти много благодарна. Преди го пишеше на вратата на кабинета.

# 700
  • Мнения: 5 577
момичета, кажете ми моля ви майстор или фирма, за ремонт на баня. обикновена, стандартна, панелна малка баня.
без душ камини и вани.

казаха ми едни цени, дето  Shocked Shocked

трябва ми някой да я изкърти, да налепи плочки, тавана да се измаже и толкоз.  Tired 
колко струва това, някой има ли опит?

# 701
  • Мнения: 4 406
Зависи какво ще искаш като изпълнение. Ние сами си къртихме плочките. Майсторът постави теракот, фаянс, моноблок, мивка и окачен таван и му платихме за труда 800 лв.

# 702
  • Мнения: 1 070
момичета, кажете ми моля ви майстор или фирма, за ремонт на баня. обикновена, стандартна, панелна малка баня.
без душ камини и вани.

казаха ми едни цени, дето  Shocked Shocked

трябва ми някой да я изкърти, да налепи плочки, тавана да се измаже и толкоз.  Tired  
колко струва това, някой има ли опит?

Много зависи от майстора. Не знам какви цени си гледала,но само за труд може да излезе и над 1000 лв. Търси близък на твой близък и изпитан, че после да не береш ядове. Фирмите ще вземат много пари. Контролирай ремонта, наблюдавай постоянно какво правят, масово препоръчват майсторите гипсокартони, защото така им е по-лесно и не им се занимава. Също е много важно да ти направят добре наклона на банята.
А оборудване ще поставят ли - мивки, батерии, че и за това вземат не малко пари? Щом ще разкъртват банята сменете тръбите с нови.

Също имай предвид като напълните чувалите със отпадъчните строителни материали е забранено изхвърлянето им в контейнерите, трябва да ги извозите до градското сметище. Там се плащаше около 2,50 лв. на тон материал. Пиша само информативно. Също така чувалите с боклуци не могат да престояват повече от десетина дена ако ги струпате пред входа, обикалят проверяващи и правят актове.

Ако се сетя друго ще пиша. Не смея да ти препоръчам нашите майстори, защото аз не останах доволна от тях, въпреки че някои неща направиха перфектно. Мога само да ти дам телефон на близък водопроводчик, той е само по водопроводната част. Доволна съм от него, не си претупваше работата. Ако решиш, пиши.

# 703
  • Русе
  • Мнения: 656
 Оф-ф у нас  сме на това дередже с кухнята, но мисля сам да се справя.
 Фаянс, теракот и т.н. , като че ли има най-голям избор на добра цена в "Артистика" в Чародейките и един магазин до "частното" топливо зад мол Русе . (ако не сте избрали плочки  Grinning)

# 704
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Зависи какво ще искаш като изпълнение. Ние сами си къртихме плочките. Майсторът постави теракот, фаянс, моноблок, мивка и окачен таван и му платихме за труда 800 лв.
И при нас излезе почти същото. За една панелна баня гранитогрес + душкабина, само за труд около 700лв, иначе плочките са от Артистика. Там правят и безплатен проект. Плочките са на Keros (Испански), е може и да са Български, нали имат завод и в Русе. До другото още не съм стигнала, надявам се до седмица да успея.

Общи условия

Активация на акаунт