Лятото на ВТОРИ за трети клас!!! - 11

  • 42 051
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Благодаря за темата и аз, Маме! Hug  bouquet
Амбърче, какво му е на твоят Бебо?надявам се бързо да се справи, и смятам, че това, което си му дала е напълно достатъчно. Simple Smile

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Маме,   bouquet

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
маменце   bouquet

малееееййй, третокласници имаме вече...

"Как бързо времето лети" Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 732
хайде и ние при третокласниците

# 19
  • Мнения: 249
Ооо, имаме вече нова тема! Маме, благодаря  bouquet
Честит рожден ден на Сашето-на патерица Embarassed Да расте здрав, щастлив и умен  bouquet
Завърши с 6. Раздадоха им бележниците и така.
Нашия списък е с 6 книги-припокрива се с вашите така че няма смисъл да ги пиша. Чете за Мечо Пух. Стигнала е до 7 глава. Сега е на село с братовчед си, но е предупредена, че ако не чете ще се прибере вкъщи Naughty
Амбър, да се оправя бързо Светльо. Сетих се, че на моите деца в такива случаи освен чайчета и мед им давам и коластра-продава се в капсули. Не споменавам фирми и точното име на продукта, за да не се счете за реклама. Идеята за боров мед е добра Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 13 217
Чак сега забелязах, че заглавието се мъдри ТРЕТИ  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green

Сашето вчера тръгна и на Евро-клуб. Понеже едно дете се отказало, а на нея й е интересно, та първо на шах, после на английски.  Grinning Това дете има по-натоварена програма отколкото през учебната година  Crazy

# 21
  • Мнения: 11 607
Нацелила съм те на път за Гоце Делчев, където дефилирам периодично едно черпене да черпя дет вършиш редовно тази работа.   bouquet

Да не забравиш!!! Помня, да знаеш....... И защо така се излагате с болести? Ваканция и болести не може....

Вчера се обадиха на моя юнак,че не е върнал книга от училищната библиотека......С навлизане на ваканцията обаче установявам,че все повече и повече го мързи......Как е при вас?

# 22
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Здравейте!
Да се запиша, че да ни ви изтърва. Simple Smile
Мамо Цоци, мързи го както обикновено. Не съм забелязала да е повече от обикновено. Simple Smile На плуване обаче може да ходи всеки ден! Party

# 23
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Светослав още спи, надявам се да е оздравителния сън.  Praynig  През ноща не е вдигал температура когато го проверявах.
 
    При нас още не може да се каже,че е точно ваканция, защото е по 6-7 часа на тренировки всеки ден, но на него сякаш не му тежат. Изключително е доволен,че няма домашни. Мечо Пух я чете сравнително с удоволствие и много се смее на диалозите. Чуди се, защо са толкова глупави героите, но явно му допада.  Mr. Green

   Теди, беше споменала че Мони иска да си прави игри. Използвай порива му да пробуташ http://scratch.mit.edu/. Може да захапе и да излезе нещо. И на Светослав ще го подхвърля, че напоследк е зарязал GoAnimate в полза на русофилските си уклони и обзавеждането на едни апартаменти на домашни любимци. Раците са си естети.

# 24
  • Мнения: 4 116
Ваче, какъв е този Евто клуб? Някаква програма от училището ви ли?
Мони напредва с Алиса... ходи на плуване, играе си с децата от блока. Да видим кога ще го заведем и него при баба и дядо. Иска ми се след 2 седмици да отскочим, хем и малко на моренце, но май водата още е студена....
Амбърче, дано наиситна да е оздравителен съня и скоро нищо да му няма на детето.
Благодаря за линка, ще му го пратя на Мони като се обади, че е приключил с четенето  Mr. Green
В миналата тема се писа за фейс и скайп, Мони си има, но често си забравя паролите : ))) и като знам, че занапред все повече ще му стават паролите, снощи му подарих един тефтер, в който а си записва всякаква такава важна  информация. Изпадна във възторг!

# 25
  • sofia
  • Мнения: 8 948
  Моят Бебо днес се върти около 37.2 и мъчи една храчка да изплюе. Изпи тонове чай, няколко препълнени лъжици мед, Суметролим, витамин С. Сега се сетих че имам и пектин от дюля , боров мед и джинджифил. Та утре ще го нагуша и с тях.Ако тякой се сети нещо друго,да казва.
Амбър, някакъв вирус пъпли. Моя малкия, кашлица, гърло, храчки, след това аз цяла седмица същата работа.

Божее, какви са тия четящи деца....само да сте се оплакали от тях. Grinning
Борис се чувства прекаран, когато е прочел нещо. Сега тактиката ми е библиотекарката в работата ми (много си се харесват) да го ръчка....ама тя така добре го прави, че той щастлив.

Ритуално си изгори помагалото по математика....това го беше планирал още зимата...за тетрадките не се съгласих.

# 26
  • Мнения: 1 194
Бързам да се запиша в почти третокласната тема Wink
Маме,   bouquet

Волен го мързи по принцип, така че ваканция или не все се пазари за нещо. Оставила съм го да дишне малко и само да си прочита по нещо, но след някоя и друга седмица включвам математиката и българския Crazy
Ваканция, ваканция,ама...

# 27
  • Мнения: 4 116
Vesi, верно ли е изгорил помагалото  Joy
Моите снощи ме посрещнаха на свещи (прибрах се към 10,30 и по Люлин нямаше ток), та днес 100 заръки изрекох да не пипа свещи, да не пали нищо  ooooh! дано да ме послуша.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 8 948
Да, на двора.
Преди малко му пуснах идеята за читателски дневник, нещо не се ентусиазира.
Все още му трябват картинки към текста. И понеже продължаваме в училищния логопед и другата седмица и тя потвърди моето "шесто" чувство, че само текст му е трудно да възприема. Трябва му визуализация.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 507
Ритуално си изгори помагалото по математика....това го беше планирал още зимата...за тетрадките не се съгласих.
Не ми е хрумвало. Но е много добра идея. Снощи се чудех къде да ги намърдам останалите помагала вкъщи. Прибрах от 1 клас, сега и от втори... Ще взема да организирам и аз едно ритуално изгаряне на всичко - и на тетрадките. Особено на тетрадките, че ако ги намери някой мой внук, току виж решил, че баща му се е учил да пише йероглифи.

Общи условия

Активация на акаунт