Лятото на ВТОРИ за трети клас!!! - 11

  • 42 050
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 78
Честито, Калина! И аз ти се възхищавам! Дори и да пак девойка - да е живо и здраво и всичко да е в ред! Друго не трябва!  Praynig

А наборът днес ме изкара извън нерви - уж излезе за малко в 11.30, а се прибра чак в 14.30! Бях се притеснила в един момент, но добре че го видях през терасата! И сега го наказах, ама .... май не му пука много.....
Последната седмица, откакто се завърнахме от пътешествие, само кара колело и е навън! Ваканцията продължава за него!И явно не осъзнава, че само след 3 седмици е на училище!

# 751
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Калина, честито  stork-boy preggo

Аз също не съм доволна от цената и качеството на униформите. Решавам проблема като пазарувам от чужбина и тук търся кой да направи емблемите. Излиза ми двойно по-евтино, за качеството въобще няма да споменавам. Peace

Нова тема?

# 752
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Kалина браво! Честито! Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче!  Hug

Аз ако съобщя в моментаа такава новина на мъжа ми, ще се гътне в мигом. Laughing

Jizzlobber доста са ви скъпи униформите. Направо си е обирджийство. Нещо май не могат в Бг да измислят системата с униформите, така че да е удобно, практично и на нормални цени. Иначе принципно и аз съм За униформи, ама ако са с добро качество и на достъпна цена.

Ние нямаме униформи в нашето училище. Но гледам в доста  уилища имат, а те са син или бежов панталон /пола, но не е задължителна за момичетата, могат и с панталон да си ходят/ и бяла блузка. Всеки си ги купува от където си иска, важното е цветовете да са спазени. Има и по-евтини, има и по-скъпи панталони и блузки, така че всяко семейство си преценява финансите и си купува униформата според вкуса си.  Емблемата на училището сами си я пришиват на дрешката. Панталоните лятото може да са къси, до коляното, 7/8 - изобщо на който каквито му харесват - важното е цветовете да съвпадат. Това за мен би бил по-нормалния вариянт за униформа. Аз например не купувам изкуствени материи на Деница, защото веднага се изрива и би ми било ужасно неприятно ако ме задължават да купувам изкуствени материи.



# 753
  • Мнения: 9 990
Като имайте предвид, че съм сметнала по една бройка, а с една блузка не се ходи, ако сложа поне две блузки, сумата пак скача и пак ги съхнем по парното за по-бързо зиме... Tired

# 754
  • София
  • Мнения: 7 673
Май ни е време за нова тема.  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=676377.new#new

Общи условия

Активация на акаунт