Лятото на ВТОРИ за трети клас!!! - 11

  • 42 071
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • При децата ми
  • Мнения: 6 182
И у дома обичаме мед. Лично аз го обожавам. Купувам така да се каже само чист мед, от познати хора. Наборът също го обича, но има претенции да не е захаросан. Тогава не го близва. Не бил хубав! ooooh!
Гледам, че обсъждате покупките за училище. Нищо не съм купувала и аз. Като за начало ще купувам раница и сега се оглеждам за подходяща такава. Другите неща ще купувам може би след първия учебен ден.
Амбър, много хубав подарък е получил Светльо! Peace

# 736
  • Мнения: 14 133
Сашо има дотук нови раница, дрехи, маратонки и пособия за писане и рисуване.  Hug
За тетрадките продължавам да чакам евентуално родителска среща другата седмица.  newsm78 newsm78
Меда, и нашият младеж предпочита да е течен.  Wink

# 737
  • Мнения: 1 194
Да дам и аз отчет почти в края на ваканционната тема.

Благодарение на информацията на Ели не ходих на Джъмбо, а на Метро. Купих всичко от старателно подготвения списък  Mr. Green - тетрадки ШР - 20 броя, етикети, моливи, гуми и т.н. Въздържах се от тетрадките с малки квадратчета, защото не знам дали ще им трябват.
Бележници и аз се чудя дали ще им трябват, но така или иначе все още не бяха ги доставили по книжарниците. Намерих снимките, които сме ползвали миналата година, така че тази няма да го снимам.
Купих анцуг, но все още не съм купувала гуменки. Сега се сетих, че и за занималнята ще трябва да му взема нещо, с което да ходи там.

Волен чете, със зор разбира се, иначе ще ми е скучно Mr. Green и редуваме решаване на задачи с упражнения по български и диктовки. Ще трябва да включа и английския  Tired
Всяка вечер е на басейна и дано времето се задържи хубаво, че да откачат и от септември на открития басейн.
Днес ще направим профилактичния преглед при зъболекаря.
Болните дано се оправят по-скоро и да се насладят на последните седмици от ваканцията.


# 738
  • Русе
  • Мнения: 11 928
 Mrs. L , тази седмица ходите ли на басейна. На нас ни се струваше хладничко, но днес може и да се престрашим.

   Днес ходихме на очен лекар. Констатира късогледство от по 1.5 диоптъра и поръчахме сладки очилца. Ще ги слага в час за да вижда на дъската, че досега е било проблем, но няма да ги носи постоянно.

# 739
  • Мнения: 9 990
А как стои въпросът с униформите при вас?Как процедирате по места?Какви са цените?
Аз съм доста разочарована и ме загубиха за каузата, определено.Коментирала съм и друг път, че принципно съм За, но не ми харесва начина на реализация.Фирмата, която облича масово училищата в цялата страна държи високи цени, да не говорим, че имаме много забележки относно качеството. ThinkingЗа две блузки съм дала 43 лв, като блузките не е ясно дори кога ще ги получим.От миналата година имаме дете в класа, платило униформа, а я получи чак на края на годината. ooooh!Миналите години купувах пълен комплект, но тази година ме застреляха с цени, ако искам да закупя комплект, сумата хвръква до небето.Купувам за последен път и то само две блузки.От тук насетне-категорично отказвам да участвам в това. ThinkingПоръчки се дават доста предварително, то докато стане готово-детето е дръпнало с 5 см.Работното време на офиса е тип чиновническо, а се намира на изключително лошо място, недостъпно.Вчера съм загубила половин ден за целта и куп нерви.

# 740
  • Мнения: 2 125
Привет и от мен момичета  Hug. Толкова отдавна не съм писала и чела и смятам да се поправя ей сега  Grinning Отивам да наваксам пропуснатото.

# 741
  • Мнения: 1 194
Амбър, вчера бяхме на басейн. Водата е топла, но като излезе му беше хладно. Имаше и други, но днес ще е по-добре.

За униформите... Джиз, абсолютно съм съгласна с теб - скъпо и некачествено. По принцип съм ЗА униформите, но се вбесявам от такава печалбарщина. В магазина, където поръчваме униформата една дамска риза струва 10 лв, а ризката на Волен е 24 лв с емблемата, която е зашита толкова некадърно, че все едно второкласниците сами са си ги пришивали по Бит и техника.
Тази година няма да купувам нищо униформено. Отпуснах му панталона, май за последно, пуловерът все още му става, а ризи поръчвах миналата година по никое време, тъй като почти едновременно две дадоха фира.

# 742
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Нашите униформи са добре като цена: 1 бузка с къс ръкав, 1 с дълъг, пола, жилетка, и екип по физическо-тениска и къси гащета- цена общо 57лв.

# 743
  • Мнения: 9 990
Коя фирма ви облича вас?Това е добра цена, действително.За същото ако поръчам-блуза с дълъг ръкав, блуза с къс, пола и суитчер/елек няма, има суитчер, който е от некачествен полар/, аз трябва да платя 96 лв БЕЗ спортен екип.

# 744
  • Мнения: 32
Днес следобед Вивиян ще отива на село при баба и дядо. Да си взема малко почивка че и с двете те не ме оставят едната иска на парка другата да я занимавам и така. Ще обърна малко внимание на малката тази седмица докато Виви е на село че тази сутрин разбрах че чакаме трето  Grinning Grinning Grinning Зарадвах се в 1-ви месец съм ходих на лекар сега ще правя лентичка за бременност и чакам таткото и малката да се върнат отидоха рано в карфур да разгледат и да вземат на Симона някой неща и сега ги чакам да им съобщя новината ще пиша как е минало   EFP pregnant

# 745
  • Мнения: 2 125
KalinaiVivi , честито!
Браво на такива смели майки!

# 746
  • Мнения: 32
стелина Благодаря!!! Hug Hug
Вивиян и Милото ми са пред блока чакам вече да им кажа май се качват. Grinning

# 747
  • Мнения: 32
Казах им те тъкмо отварят вратата и аз извиках бременна съм че сигурно съседите ме чуха татко грейна започна да ме гушка да целува коремчето а Вивиян неможеше да повярва стоеше и гледаше така  Shocked после ме попита дали пак ще е момиче незнаем още но се надяваме на момче но и момиче да е да ни е живо и здраво а след 5-тия месец ще разберем. Hug Hug

# 748
  • Мнения: 9 990
Честито, Калина! Hug

# 749
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Калина честито  Hug възхищавам се на такива жени-смели!

Една Бургаска фирма ни прави униформите Peace

Общи условия

Активация на акаунт