Лятото на ВТОРИ за трети клас!!! - 11

  • 42 073
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 13 236
Ваче, това са все пак добри новини!  Hug Много се радвам. Ще се оправи детенце бързичко вече.

О, да! Абе аз рядко изпадам в паника, ама се скъсаха да шумят с тоя менингит. Честно казано ако не бях слушала толкова по новините щях да го таксувам като вирус чревен и без много шашкане. Но пък научих доста полезни неща от прегледа.  Wink

# 721
  • При децата ми
  • Мнения: 6 188
Здравеѝте момичета! wavey
Изписали сте темата! Има да наваксвам с четенето! Аз съм отпуска почти месец вече. Гледаме се вкъщи. Ваканцията минава в игри, каране на ново колело (подарък за предстоящия рожден ден от баба му) и по една-две страници четене на ден. Да не вземе да се презори нещо! Mr. Green Не е писал нищо два месеца вече. В началото го карах да пише по англиѝски всеки ден. Затова тези дни смятам да подновя писането, че сигурно всичко е забравил вече. Често го питам за таблицата и се радвам, че не я е забравил, нищо, че понякога се замисля. Simple Smile
Ваче, бързо оздравяване на Саша! Hug
Шани, на патерица: да ти е живо и здраво момчето! Hug Много поводи за радост да имаш с него!
Добре дошла на новата мама и от мен! Simple Smile
Лека и спокоѝна нощ!

# 722
  • Мнения: 32
Благодаря за гостоприемството.Виви е на ваучер на мтел.Тези дни сме заети но вдругиден ще ви чета и ще пиша. Hug Hug Hug

# 723
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ваче добре, че се е оказало вируса. За 3 дни най-много ще й мине. Много е стряскащо с този менингит.

Калина добре дошла и от мен.

# 724
  • Русе
  • Мнения: 7 803
ВачеHug
Калина, добре дошла  Hug

Вече всеки ден тормозя Алекс. Сега е до мен и преписва текст, преди това направи две упражнения по АЕ и след текста започва две глави от Ян Бибиян. Но е голям тормоз и за двамата. Место да свърши за половин час (щото точно толкова му трябва) аз крещя половин, той половин се почесва и след още половин час е готов  ooooh!

# 725
  • Мнения: 14 133
Калина, и от нас - добре дошли с връстничката.  Heart Eyes
Всички вируси да бягат далеч от децата ни.  Praynig
Ние продължаваме нищо да не правим. Сашо нито чете, нито пише.  Embarassed
Вчера купихме маратонки  на ученика.  bowuu

# 726
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета. Минавам само да се обадя. Останаха ми 3-4 странички да ви прочета но нямам време а и нерви покрай компютъра.
Ние сме добре. Бяхме на море на Албена за 5 дни. Вики в събота ми вдигна температура 39, 6 но си бяхме вече по село. Изписаха й лекарства и сега е уж добре. Изкарахме си иначе много добре. Вчера бяхме в Стара Загора. Минахме основните прегледи отново. Диоптрите й от по 2 на всяко око в момента са на 1 -ца на дясното и 1,25 на лявото. Другите ни проблеми са си същите. Има подобрение на бялата линия и вероятно, а и се надявам няма да се стига до оперативна намеса.  Praynig В нас е пълна лудница. Един малък заек се разнася на всякъде в една кофичка за игра по пясъка  ooooh!, 8 малки пилета излюпени преди седмица се наблюдавам постоянно колко перца вече имат и капака са куче и коте които се боричкат постоянно, а Виктория ги разнася на всякъде. Котето е винаги яка, а кучето й е в ръцете гушнато. За писане, решаване на задачи и т.н. дума не се казва. Единственото което е направила е че прочете една книжка от около 200 страници. За учителите и аз смятам че не трябва да се сменят постоянно. Моето и  трите години е с различни, но все си мисля че е по добре да е една. Просто докато се опознаят и пристига следващата. За мен това не е нормално.
В неделя ще пътуваме. Дано се приберем нормално. Много ни е топло тук и се получават разни проблеми със здравето. Аз също не бях добре последните дни.
Сашата да се оправя. Ако има и други също.  Hug
Хайде стига с романите. Лек ден. Hug

# 727
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Хекси, ако надникнеш пак насам, кажи каква е тази бяла линия, че нещо не разбрах.  newsm78
Светослав има късогледство, и ще го замеда при специалист да констатира. Но при нас за носене постоянно на очила или лещи и дума не може да става.
  Всеки ден оставям на масата и по някоя различна книжка че дано да захапе,но изобщо не я отразява. За писането си пише той разни романи в дневника и там не го закачам. По една страница английски диалози или текстове си пише почти всеки ден.

# 728
  • Мнения: 14 133
Хекси, бързо дооздравяване на Вики.  Praynig
Леко и безпроблемно прибиране към немско.  Praynig  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 14 133
Вижте линк с прясна информация за ваканциите за настоящата учебна година.  Wink
http://dnes.dir.bg/news/uchenitzi-vakantzii-11873842?nt=4
Първият учебен ден ще е на 17.09.  Hug

# 730
  • Мнения: 1 693
Aмбер, линията от пъпа която продължава нагоре. При Вики мускулатурата е слаба и като надуе коремчето ( ама какво обяснение дръпнах) се появява изпъкване.  В Германия ме бяха стреснали че ако не се оправи до 10 годишна възраст ще се наложи операция. Проблема бил по време на бременност се разширявали мускулите и щяло да я боли. Тя като по малка много се оплакваше, сега намаляха оплакванията. Сега сме на болки в гърбът и краката. Вчера й изписа лекарства с магнезий, цинк и витамин Д. Казах й да събира слънце от тук. В Германия е около10 градуса в момента.

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 14:16 от Хексилина

# 731
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Та Вики, височка ми се вижда и болките сигурно са свързани с бърз растеж. А като гледам какво са ви изписали, все неща,които стимулират растежа, щото аз нали все чета от какво се расте,белким и моето се подръпне.  newsm78 За слънцето, ребете с пълни шепи,че е много мощен имуностимулант и антидепресант.
   Светослав получи от семейството на гаджето си подарък - мед с питата. Сега набива  мед с восък и много му харесва.

# 732
  • Мнения: 14 133
  Светослав получи от семейството на гаджето си подарък - мед с питата. Сега набива  мед с восък и много му харесва.
То си е за харесване.  Wink
И Сашо много обича мед. А билкови чайове пие целогодишно.  При него е част от ритуала преди лягане.  Wink

# 733
  • София
  • Мнения: 7 673
И ние сме по меда всички вкъщи. мммм Сега съм поръчала 6 кг. и дори не знам докога ще ни стигнат. eat
Хекси,  Hug Пиши по-често!

# 734
  • Мнения: 775
Здравейте и от нас!
Нещо напоследък не следя какво се случва с наборчетата. Много болни има гледам. И ние сме овирусени, и малки, и големи.  Cry

Още нищо не съм купувала, все си викам, че има време, а то направо ваканцията свърши.
С книгите сме до никъде, за смятането също не съм сигурна, че си спомня и изобщо съм го оставила да си беснее на воля при майка ми, пък после ще видим зор.

Хайде да оздравяват всички и да се стягаме!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт