Лятото на ВТОРИ за трети клас!!! - 11

  • 42 052
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 284
И ние се измъчихме с една продължителна кашлица, но без температура и други екстри. Още правим инхалации и сме на противоалергични.
Днес любимата вуйна заведе детето в Коколандия, утре баба ще я гледа, а тя ще гледа в телевизора цял ден  Mr. Green Кога ще се четат тези книги - не е ясно.

# 31
  • София
  • Мнения: 13 217
Ваче, какъв е този Евто клуб? Някаква програма от училището ви ли?
Да, по програмата УСПЕХ  Wink

# 32
  • Мнения: 2 125
Мамо Цоци,   bouquet за прекрасното оформление  Hug

Моя го мързи, та го боли  Mr. Green

Аз нищо няма да горя, че госпожата е дала на всеки от класа върху какво да наблегне индивидуално през ваканцията (евентуално  Wink), та ще ги позапазя нащите тетрадки и помагала.

Да питам нещо, че се чудих  newsm78 Вече на широки редове ли ще пишат наборите?  Thinking

# 33
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Да питам нещо, че се чудих  newsm78 Вече на широки редове ли ще пишат наборите?  Thinking

  При нас започнаха да пишат на широки редове още тази година.

 

# 34
  • Мнения: 1 194
Да питам нещо, че се чудих  newsm78 Вече на широки редове ли ще пишат наборите?  Thinking

  При нас започнаха да пишат на широки редове още тази година.

 

При нас също.
Аз се чудех кога ще махнат малките квадратчета по математика?

# 35
  • София
  • Мнения: 7 673
Ваче, какъв е този Евто клуб? Някаква програма от училището ви ли?
Да, по програмата УСПЕХ  Wink
И Павел ходи по същия проект сега. До 22.06. ще са.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Едва познах темата, това трети клас ме обърка.  Моя син е вече активно във ваканция, по-цял ден е с колелото навън.  Crazy

# 37
  • софия
  • Мнения: 2 543
Нашите ще пишат на широки редове по Бел и  пак на малки квадратчета по математика. Насметох я да чете по 10 страници без картинки и тогава да излиза.

# 38
  • Мнения: 2 125
Нашите ще пишат на широки редове по Бел и  пак на малки квадратчета по математика. Насметох я да чете по 10 страници без картинки и тогава да излиза.

 Joy Joy насметени...кратко и ясно  Mr. Green

Мда, явно на широки ще са, обаче в нашето училише никога не са писали на малки квадратчета, само на големи.

# 39
  • Мнения: 249
Нашата г-жа каза да изпишат тетрадките с малки квадрати, които сме купили до момента и после да започват тетрадки с редове. По БЕЛ още първия срок започнаха тетрадките с широки редове.

# 40
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Нашата госпожа даде списък с необходимите тетрадки за 3-ти клас. За математиката пише, че трябва да са с широки редове. Във втори клас бяха с малки квадратчета. Дори е писала и тетрадка голям формат, като започнат да учат деление с опашка да има място.

# 41
  • Мнения: 78
Идеята с горенето на тетрадки и помагала не ми е хрумвала! Ние направихме едно ритуално почистване на стаята и шкафовете и изхвърлихме всичко от първи (че Калин си настоя миналата година да запазим всички тетрадки) и от втори клас! За да се счита като приключен етап!
Нямаме и задачи за индивидуална работа, нито списък с тетрадките, които ще ни трябват.
На широки редове по БЕЛ пишем от втория срок, с химикал - от след пролетната ваканция.
Не му се чете на моя и това е! Едвам прочита по 5-6 страници на ден и то само като го "изкомандвам"! Ама и това не е много ефективно!

# 42
  • София
  • Мнения: 4 397
По математика сме на малки квадратчета, а по БЕЛ госпожата беше казала широки редове , ама моя не може да пише хубаво и аз му върнах тесни и широки, нищо не е казала госпожата.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Кimbolina, да ти кажа за детската серия на Труд - купих едната от списъка, защото не намерих на друго изздателство - по-евтини са, но не ми харесват - жълта хартия, малки букви, няма илюстрации. Имат и луксозна серия, голям формат, хубава хартия, твърди корици, но са цифра- от тях си заслужава само заглавията, които искаш да ги имаш за библиотека. п.с. Дано вече се чувстваш по-добре.
Николайчо, категорично не иска да започне с четенето ooooh!. И обяви, че книгите от списъка няма да ги чете, ще чете други, но не и тези, именно защото са от списъка. Започва с пуберските изпълнения ми се струва Close

# 44
  • София
  • Мнения: 13 217
При нас тетрадките ще са само от широки редове наесен. Сега последните 2 дни класната им показваше как се подрежда по математика на такива редове. Пишеха 2 дни по всичко в една и съща тетрадка.

Четене.. какво беше това четене... newsm78 newsm78 newsm78
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт