Сайтове за запознанства

  • 41 353
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ами така е, някой хора тук са готови на всякакви акробатики само и само да им се отвори парашута  Grinning
Че какво лошо има   ?!  Grinning

# 31
  • Мнения: 11
Абе понякога се срещат готини хора, но много рядко, зависи и ти какво може да предложиш, общо взето каквото повикало, такова се обадило!
sote-full , има и готини мацки, бъди сигурен!

# 32
  • Мнения: 448
То ако става от нета, май в някой форум ще е по лесно, че хората се опознават до някъде. Тия сайтове на 90% са с измислени профили и с цел гавра с труп. Но ако имаш късмета да уцелиш 10%...  Аз дори не си правя труда с такива сайтове и не виждам смисъл от тях. Но щом някой са се запознавали, може след 100000 опита да успееш.

# 33
  • Мнения: 86
Всяка пета връзка днес е започнала чрез нета. Така че, има смисъл да се регистрираш. Както навсякъде в живота има гадняри, мизерници, глупаци и използвачи. Сайтовете просто увеличават шансовете ти да срещнеш някой подходящ. Нищо не изпускаш, ако опиташ.

Обаче има и по-умни начини да се срещат подходящи мъже. Моя приятелка играеше бридж онлайн в някакъв сайт, на живо с други юзъри. Така от игра на игра и дума на дума се омъжи в Холандия за университетски преподавател и шампион по бридж, естествено  Simple Smile.
Намери нещо което те забавлява и разтоварва в нета и се свържи с подобни хора. Дори и да не срещнеш никой, ще си изкарваш приятно с хора, със сходни интереси.
Още:
запиши се на танци/вечерен курс по някакъв език/фотографска школа/картинг/и др. подобни
пазарувай си привечер в хипер-маркети и като си харесаш някой го помоли да ти свали нещо от някоя по-висока полица, защото ти недостигаш.  Wink. Ще се изненадаш колко се кефят да помагат на млади момичета.  Sunglasses

Кажи на всичките си приятели, че търсиш. Най-добре е с препоръка от приятел както знаем.
Винаги се обличай готино, дори и до бутката за вестници като ходиш. Но не прекалено секси, че ще привлечеш боклуци само. И т.н.

Ако направиш само 10% от тези неща, шансовете ти да срещнеш готин мъж до 3 месеца се увеличават с 50%.

Успех и да се похвалиш като се явне господинът  Peace

# 34
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ами така е, някой хора тук са готови на всякакви акробатики само и само да им се отвори парашута  Grinning
Че какво лошо има   ?!  Grinning

Точно пък в БГ Мама да си търсиш забивки  Outta Joint

# 35
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ами така е, някой хора тук са готови на всякакви акробатики само и само да им се отвори парашута  Grinning
Че какво лошо има   ?!  Grinning

Точно пък в БГ Мама да си търсиш забивки  Outta Joint


Форум като форум  Wink

Да не мислиш че в други форуми не са посещавани от мами или обвързани  Laughing има всякакви  Peace и сингъли и не  Grinning



То ако става от нета, май в някой форум ще е по лесно, че хората се опознават до някъде.
  Peace



Лично аз познавам хора (3 двойки ) именно запознали се във форум  Peace (форума е на едно рок-радио)

# 36
  • Мнения: 934
Ами аз съм ползвала сайтове за запознаства,но чужбински.Тук хората са с нагласата:Каквото намеря.Обикновено се почва със "само секс" но се случва и да прерасне в нещо повече.В началото бях с доста романтична нагласа,но видях за какво става въпрос и после използвах сайтовете най-вече за да си губя времето,особено като бях нова в града и нямах много познати.Общо взето си намирах хора с които да излизам вечер,някои ми станаха наистина приятели.
Накрая намерих любовта точно до мен,и все пак първоначално се запознахме във фейсбук.

# 37
  • Мнения: 0
Масово всеки търси секс в такива сайтове, това е истината. Дори някой да ти казва там, че е само за губене на време.... явно така му казват вече- губене на време. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 934
И секс е имало,но под губене на време имах по скоро предвид да ме заведат на вечеря,да ми е приятно и да ме изпратят.Без нищо повече.Ако повече - то ще е по-нататък

# 39
  • Мнения: 0
Да, то общо взето това е лошото, че в повечето случаи се опира до секс на първата среща. Иначе той секса си е ясен, че ще се случи по някое време, но все по често се забравя, за това ухажване, за разговорите, предразполагането...

# 40
  • Мнения: 0
И секс е имало,но под губене на време имах по скоро предвид да ме заведат на вечеря,да ми е приятно и да ме изпратят.Без нищо повече.Ако повече - то ще е по-нататък

 Ами че това не е губене на време , а приятно прекарана вечер.

# 41
  • Мнения: 0
Да, но колко често ти се е случвало при запознанство с някой от сайт?

# 42
  • Мнения: 0
Да, но колко често ти се е случвало при запознанство с някой от сайт?

 Хм, май никога. Не че съм се запознавала с много де.

# 43
  • Мнения: 0
Дори и малко да са процента е нулев значи. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Дори и малко да са процента е нулев значи. Simple Smile

 Имам приятели мъже , и си говорим. Казват ми , че колкото и да не ми се вярва , че жените са по-развратни от очакваното. В смисъл,  че сексът за една нощ не е табу за по-големият процент от тях. И ставало въпрос за жени на средна възраст, учителки , чиновнички и т.н.
 Не го очаквах.

Общи условия

Активация на акаунт