Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 611
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21
Здравейте мами на бъдещи мартенички  Hug Лека и прекрасна бременност на вксички, пухкави и сладки бебчета на  финала!  newsm30 smile3504  ylinfant
Нощна птица, ето ти линк към Календара на бременността: http://www.bebeimama.com/kalendar-na-bremennosta

# 76
  • Мнения: 455
Здравейте!
Спокойна и щастлива бременност на всички!  bouquet

# 77
  • Мнения: 2
Здравейте бъдещи мами  Hug  записвам се да ви следя въпреки че още не съм сигорна какво точно се случва с мен  Embarassed датата на М е утре на 06.07 преди пет дни ми изписаха антибиотици и ми препоръчаха за всеки случай да си направя тест (който беше отрицателен) но днес трябваше да започна с друг антибиотик за това реших отново за всеки случай да проверя положението с тест на който обаче се появи бледа втора черта   EFP много се зарадвах защото отскоро опитваме  newsm44 отидох на кръвен където ми излязоха наистина покачени хормони Simple Smile , но ме притесняват тези антибиотици които съм пила 5 дни незная какво да си мисля (знам че не е добре да се приемат антибиотици ) вие можете ли да споделите мнение...? утре сутрин правя още един тест за да си потвърдя  EFP и ще ходя до личната да видя и тя какво ще каже . Ако има някоя бъдеща мама която да ми сподели какво мисли ще се радвам Simple Smile    А на вас пожелавам лека и спокойна вечер  newsm51

# 78
  • Малта
  • Мнения: 1 126
mI6LeNcE__ ,
някои  АБ не пречат на бременността .  Пожелавам ти на следващия  кръвен да имаш двойни стойности (ЧХГ се прави на 48 часа за да се види всичко ли е ОК с плода)

Нощна Птица, нали разбра че двете черти са си две  Peace

Добре дошли и на всички останали и Успешна бременност   bouquet

# 79
  • Мнения: 2
medimed Благодаря ти за бързия отговор  newsm17 дано е така в събота ме изпратиха отново на кръвен тест надявам се всичко да е ОК и да се присъединя към Мартенчета  newsm30

# 80
  • Мнения: 69
mi6lence,
99 % съм сигурна, че в почивен ден във Варна няма къде да си направиш кръвен, иначе ти пожелавам удвоена стойност и прекрасни 9 месеца  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 385
Здравейте,сладурки!
Добре дошли на новите бъдещи мами и на всички ни прекрасна,щастлива и успешна бременност! Hug
Аз живея в Англия и тук процрдурата с доки е по-сложна.Имам час с GP-то другия петък 13.07 и после той ще ме прати в болницата за изследвания.Първи видеозон чак 10-12г.с.,ако нямаш оплаквания де!
Аз се чувствам добре,само в дена на М имах леко зацапване(една капка),без болки или някакви оплаквания.Но все пак,дали всичко е наред?!На някой случвало ли му се е?
Ние се прибираме в БГ на 26 юли и ще си отида при моята гинеколожка,но според вас има ли от какво да се притеснявам?!
Хубав ден на всички! Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 092
Кофеин, на мен ми се случи така. Дори си помислих, че не сме направили и този месец нищо и се разочаровах. Но резултата е на лице. Не съм имала поводи за притеснение и карах една сравнително лека бременност. Все пак внимавай  с физическите натоварвания и вдигането на тежко.

# 83
  • Мнения: 69
Здравейте, момичета Simple Smile
Кофеин, пожелавам ти всичко да е OK.
На мен вчера ми се струпаха много отрицателни емоции и веднага ми се отрази, вечерта ми зацапа  Sad Днес пазя леглото и ще се опитам да се стегна и да мисля за хубави неща .
Пазете се и хубав ден на всички   bouquet

# 84
  • Мнения: 7
Мъчно ми е но ще трябва да се отпиша от тази тема.Бремеността ми май приключва рано,рано с едно кървене.Въпреки че гинеколожката ми вижда на видеозона яйце след два дена кървене каза да не се надявам.

# 85
  • Мнения: X
Мая, съжалявам.
Кофеинче, за капките- незнам, не съм имала при първата бременност.
Мен си ме боли коремче, даже и ми се гади вече, внушение ли е, какво е, незнам.... Joy

Никакво вдигане на тежко, момичета.

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен бъдещи мамчета и аз бързам да се запиша в мартенския клуб.Преди няколко дни видях двете чертички ахнах от учудване и радост .Макар и след осем години усещането , че носиш нов живот в себе си е все така прекрасно.Желая на всички кандидат мартенски мами една лека  и безпроблемна бременност и само щастливи мигове.И нека на пролет се похвалим с нашите съкровища.Ит мен успех и целувки.А  забравих да кажа според калулатора съм за 5 март 2013.Предстои скоро среща с чичо доктор.

# 87
  • Мнения: 385
Мая,не искам да те навивам или да ти давам напразни надежди,но нищо не се знае...в живота стават и чудеса! Praynig Ако не,не се отчайвай,възтановявай се бързо и гледай напред и всичко ще се нареди!
Успех,мила!

# 88
  • Мнения: 74
Не се сдържах и ви го пускам.Защото знам че много бъдещи татковци ще се притесняват от това  Laughing
http://life.dir.bg/news/sex-bremennost-11508124?nt=5

# 89
  • Мнения: 6
Здравейте,

И аз се записвам тук. Simple Smile

Желая на всички лека и безпроблемна бременност! И мислете положително!

Maiaaa, не се тревожи. Организмът ни е един изключително прецизен механизъм и явно е имало причина да се случи така.

Преди 3 месеца имах спонтанен аборт, всичко мина по естествен начин - без кюртажи, лекарства и т.н. И ето, че 3 месеца по-късно отново ни сполетя щастието. Просто е изключително важно да вярваме в силата на организма си и да му се доверяваме!

Желая ви усмивки!

Общи условия

Активация на акаунт