Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 593
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21
Здравейте и успех на всички. Много хубава темичка с много положителен заряд. На мене днес/утре трябва да ми дойде цикъла. А ако не дойде - ще се присъединя към вас с голяма усмивка. Тест няма да си правя, ще позачакам. Винаги като ми е закъснявало ден-два - правя тест - отрицателен - и цикъла ми идва. Така че сега няма да бързам. Симптоми нямам никакви.

# 61
  • Мнения: 7
ХАЙДЕ И АЗ ДА СЕ ЗАПИША.С ПЪРВАТА БРЕМЕНОСТ САМО ЧЕТЯХ ФОРУМА,СЕГА С ВТОРАТА МИСЛЯ ДА СЪМ ПО-АКТИВНА.МОМИЧЕТА КОГА СЕ ХОДЕШЕ НА ЛЕКАР ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА БРЕМЕНОСТА,С ПЪРВАТА ОТИДОХ ВЕДНАГА И ЛЕКАРКАТА МИ СЕ ИСМЯ?

# 62
  • Мнения: 69
ЗЛАТИ7, стискам палци !
МAIAAA, от прочетеното из форума за себе си реших, че ако нямам някакви болежки и притеснения, ще изчакам до 7г.с. за първия преглед. Тогава би трябвало да се чуе сърчице. За това си пия фолиевата к-на и чакам.

# 63
  • Мнения: 6
Здравейте мили бъдещи маменца, пиша ви именно днес защото днес преди 1 година създадахме нашето най-голямо щастие. Пожелавам ви лека бременност и март месец наааййй-прекрасните бебенца. Тук ще откриете много нови приятелства и истинска подкрепа. Желая ви прекрасно приключение по пътя към това да станеш мама Simple Smile И помнете, че всичко си заслужава щом го видите Simple Smile

# 64
  • Мнения: X
Здравейте и от мен
Аз съм с болки от ову-то насам, обадих се на доктора, казах му че бебеправим, излезе ми днес лека втора черта и той ме привика да ме гледа... Притесняват ме тия болки, преди цикъл ме боли по 2-3 часа в рамките на деня и това е всичко, а сега две седмици. Втората черта дали е въображаема или не, незнам вече, те винаги са много бледи в началото..

# 65
  • Мнения: 0
Нощна птица, аз също имах болки. Отидох и пуснах кръвен тест. Той не бърка изобщо Simple Smile))
Сега в момента, чакам разкошния ми син да се събуди и да поемем по парковите алеи Simple Smile
Стискам ти палци тези болки да са сладки болки  Hug и съвсем скоро да се превърнат в ритничета.
На всички новозасписали се мами.... с удоволствие ще споделям радостта ви след всеки преглед и отчетите ви после. preggo newsm51

# 66
  • Мнения: X
Кръвният тест ти ли си го замоизписа или доки?
Предполагам, че сега като отида на доктор той ще ме прати на тест...
Притесняват ме много тия болки, те не спират просто, леки са, поносими, пия но шпа от няколко дни по 2-3 таблетки дневно, но все пак, не е нормално сякаш...

# 67
  • Мнения: 161
Здравейте момичета  Hug
Днес след много чакане най-после и аз видях  EFP ,много съм щастлива и все още не мога да повярвам случващото се ...
Все още не съм ходила на лекар, той каза че е още рано и нищо няма да се види.
Сега се връщам да чета темата  Hug

# 68
  • Мнения: 385
Здравейте, бъдещи и настоящи мами!
Вчера и аз разбрах,че чакаме мартенче!Много съм щастлива и желая на всички  preggo и себе си,една лека и изпълнена с радост бременност и здрави и хубави бебета през март 2013г!
 Hug

# 69
  • Мнения: 0
Усмихвам се всеки път като чета форума... и много ви се радвам Simple Smile

А сега пиша, защото съм сама и не си намирам място просто... Преди два дни направих тест с много бледо розова тест линия - вечерта. Реших да изчакам два дни и сега мисля, че не мога да дочакам сутринта, докато направя втория. Ужаст. Май няма да се спи.  Laughing

Лека бременост и сладки бебета на всички сладурани!   bouquet

# 70
  • Мнения: 69

gerryberry, Кофеин, BilyB, добре дошли и честити чертички  Simple Smile Пожелавам ви здрави бебета на финала !

Така се радвам, че темичката се пълни ! Хайде чакаме още бъдещи мами  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 0
Добро утро, прелестни,

Най-прекрасното събуждане.  Laughing ...и вече напълно сигурни.
Как се задържа това в себе си, не знам?!  Crazy

# 72
  • Мнения: X
Здравейте
Кофеин, знам те от другата тема  Laughing
Аз пък, вчера не бях сигурна в теста, незнам защо. Мъжо казва, две са, аз... незнам... Както и да е, вечерта като се прибрах вкъщи и го загледах, ми две са. Доки нищо не видя, вика ме пак в понеделник, каза, че тогава ще се види със сигурност.
Та, цоп тук съм и аз, по калкулаторите ми излиза термин 13.03., и мъжо и майка ми са рибки....
Много се вълнувам...
*болки имам почти постоянни, леки са де, изписа ми 3х2 но-шпа...

Gerryberry, браво, радвам се за тебе Simple Smile
Тупурче, линкът Календар на бременността , не работи, а аз точно него исках да видя. Можеш ли да направиш нещо?

# 73
  • София
  • Мнения: 293
Нощна птица,моята втора черта също беше много бледа,но докторката каза да си пусна кръвен тест и вече бях сигурна Grinning Аз също имах болки-около една седмица преди да си направя теста и една след него,но сега преминаха!
Днес ходих да дам кръв за СПИН,Васерман и хепатит,за да занеса резултатите на доки другата седмица на прегледа.Засега това е от мен,радвам се че темата започва да се пълни Hug

# 74
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Нощна птица, и аз имах болки, дори бяха режещи и доста неприятни, но всичко мина след първия преглед без да пия нищо Wink Някои бременлинки нямат, но аз имах. Не се притеснявай излишно Hug Аз се бях вкарала яко във филми, всички възможни крайно неприятни варианти ги бях разучила и бях  изпаднала в ужас. Напълно излишно беше(за щастие)! Всичко ще е наред Flutter

Добре дошли на всички бъдещи мамчета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт