Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 578
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Приветствам ви и аз мили Коремчета 2013 Simple Smile))
Желая ви много сладки, мили и незабравими мигове да изпълват бременните ви дни  Hug

ще се докоснете до магията наречена живот, а това е незабравимо preggo  ylinfant smile3504
Бъдете задружни, тук имате възможност да намерите много свестни хора и приятели!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Добре дошли мили мартенки! Нека времето прекарано тук да бъде приятно и наситено с положителни емоции, радостни трепети и вълнения! Пожелавам ви лека, безпроблемна и успешна бременност!   bouquet

# 47
  • Мнения: 27

Здравейте и добре дошли, бъдещи мартенски мами 2013!
Пожелавам ви най-леката и прекрасна бременност!Радвайте се и се наслаждавайте на всеки миг от оставащите ви 8 месеца. Желая на всяка от вас да гушне своята здрава и най-прекрасна мартеничка както правим ние мартенките 2012(въпреки че аз по стечение на обстоятелствата станах февруарка без да искам)!
Тук ще се чувствате сред свои, ще споделяте радости и притеснения, ще давате съвети и накрая ще си честитите прекрасните рожби! Ние ще се радваме да ви помагаме, когато и с каквото можем, така още веднъж ще изживеем прекрасната емоция на бременността.

# 48
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета,
 
тази сутрин съобщих на съпруга ми, че съм бременна (имаме две деца на 5 и 6 години) и той беше толкова объркан, че не знам какво да мисля. По принцип знам, че не иска трето дете и се притеснявам от разговора довечера. Имам притеснения как ще се справим с тре деца, но искам трето дете... не знам как ще го убедя.

Ще ви бъда благодарна за съвет:)

# 49
  • Мнения: X
Извинявам се за нахлуването. Много обичам семейства с по три деца. И аз искам три, но не вярвам да ми се случи. Но и на две ще съм доволна, де.
Мирасим, успешен разговор довечера ти пожелавам.
Честито на бремелинките и успешна бременност. Следя ви с трепет.  Embarassed

# 50
  • Мнения: 6
Благодаря, Нощна птица, за подкрепата Simple Smile

# 51
  • Мнения: 6
Пропуснах да напиша, че терминът ми е 2 март 2013. Успех на всички бъдещи майки!

# 52
  • Мнения: 49
Ох, почна се с притесненията, ама така е човек като няма търпение. Реших сега да направя пак тест - този път втората черта е почти въображаема. Не знам какво да си мисля, притесних се. А каквото и да правя трябва просто да изчакам няколко седмици и то ще си стане ясно, но до тогава..., а тъпото е че този път не можах да си мълча и казах вече на няколко човека.

mirasim123
надявам се нащата при теб да се развият както желаеш, стискам палци и пиши как е минал разговора

# 53
  • Мнения: X
Сириус, след като изобщо я има, значи е +. Четох тук някъде, че втората черта си е втора черта. При положение, че се вижда, тя определя наличието на един хормон, който хормон го няма, ако не си бременна, така че няма 6-5.

# 54
  • Малта
  • Мнения: 1 126
mirasim123,
аз също бих се радвала да имам повече от две деца  Flutter Според мен в днешното материално време фоктора по който бих преценила дали да задържа трето дете е финансите ... ако мога да осигуря и на всички деца добро бъдеще бих отгледала и повече от три, даже бих осиновила  Peace

Успех мила, и да пишеш какво сте решили   bouquet

SIRIUS-F , пусни си кръвен тест ЧХГ - там няма грешка! Но както и Нощна птица тие е казала втората черта си е Втора Черта  Wink

# 55
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Извинявам се за нахлуването. Много обичам семейства с по три деца.

И аз, и аз  Grinning
Ще ни се случи, защо да не ни се случи, само да го искаме още по-силно.

Честито на всички нови мартенички  Simple Smile
Радвайте се на всеки миг от бременността си,
дано да са минимални притесненията и неразположенията.
Аз изкарах не много лека втора бременност,
и въпреки всичко имам чувството, че това е период от живота на жената,
в който е като благословенна - липсва ми много, и се надявам пак да го изживея.
Радвам се на малкото човече,
което тази нощ навършва една година откакто е създадено, а вече се върти като шило и смее като тиквичка, и благодаря от сърце на Господ, че ме е дарил с най-хубавото нещо на Земята - двете ми деца.

# 56
  • Мнения: 69
Здравейте, момичета !
Как сте?
SIRIUS-F, и аз не можах да скрия от приятелите, бяхме на палатки и те веднага забелязаха, че не се включвам в наздравиците Simple Smile Сега се тревожа да не стане нещо.. но трябва да сме позитивни. Още 2 седмици и би трябвало да чуем сърчица Simple Smile
Вие как сте със симптомите ? Аз нищо не усещам.

# 57
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета, явно не ми било писано да е сега ......... току що ми дойде ....  smile3525 . Страшно съм разстроена заради голямата надежда от теста ... Пожелавам ви при вас всичко да е наред и едни прекрасни бебочета на финала  Hug

# 58
  • Мнения: 57
Привет момичета добре дошли и много лека и безпроблемна бременност ви желая.Да гушкате като нас малките си Мартенички.Дано и на вас ви бъде полезен форума както на нас - споделяйте,обсъждайте всичките си мисли ,притеснения,емоции. Леко бременеене от мен и от моята Мартеничка , която кротичко си спинка в момента. newsm51

# 59
  • Мнения: 0
От няколко дни ви преглеждам, днес след третия пореден тест се  осмелявам да направя регистрация и да се разпиша тук. Стискам палци на всички останали.
SIRIUS-F, бъди силна с теб сме скоро пак да пишеш с добри новини.

От вълнение не знам какво да пиша - хайде първо ще почета, пък после...

Общи условия

Активация на акаунт