Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 573
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
Благодаря за пожеланията, момичета ! Това ми е първа бременност. Първи ден на последната М беше 27.05., за овулацията се ориентирах само по ЦС - най- обилна беше на 10. 06, предполагаем термин - 03.03. 2013 Simple Smile
Разбира се, това е според калкулатора. Живот и здраве след 3-4 седмици като отида на преглед нещата ще станат по ясни. До тогава трябва да реша къде да ходя на ЖК. Има ли сред вас мами от Варна, които да помогнат в избора ?

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
lucky_charm , честито мамче, да имаш една безпроблемна бременност, аз бях с такъв цикъл, последния на 27.05 и термин 3 март, ноооо родих на 29 февруари  Grinning   Grinning   Grinning 

Има няколко мами от Варна, надявам се, че ще ти бъдат полезни. И ние също с каквото можем Simple Smile

Чакаме с нетърпение, още сладурски мартенки 2013 Simple Smile
  bouquet   Hug

# 32
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!
Вчера писах в темичката за февруари месец, но както и там ми казват, май се очертава, че мястото ми е тук Simple Smile
Най-напред искам да попитам сред вас има ли мами, забременяли с доста късна овулация. При мен ситуацията е следната:
Последния ми МЦ беше на 1-ви май. След 14-дневно закъснение ходих на гинеколог и нищо не се видя ( уж някаква киста, но в последствие се оказа, че такава няма). Пих дуфастон и не ми дойде. След това бях на преглед на 18-ти ден от закъснението - пак нищо. Последно ходих на 25-ти ден и отново не се вижда нищо дори и с вагинален ехограф. Гинеколога не знам как реши да ми направи уринен тест ( до токава все отрицателни, последно си бях правила на 15-16 ден от заксънението, де Simple Smile ). тестът беше положителен. Направих си след това още 2 и те са положителни. Имам си всички симптоми - болки в яйчниците, апетит, напрегнати и вече уголемени гърди и т.н. На преглед съм отново в понеделник с надеждата вече да се види поне сакче.
Та, момичета мисълта ми беше имала ли е някоя от вас подобен случай?
Пиша тук, понеже с тази късна овулация ( която се предполага просто ), се очертава терминът да е март, ако всичко върви нормално.
Надявам се да не съм ви дотегнала с историята си, но съм много притеснена след всичкия тормоз този месец.
Желая приятен ден на всички. Целувки на малките ви слънчица  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 41
M.L. ти си сложен случай миличка. Дано всичко е наред и от тук нататък.

Но нека и аз да се запиша в темичката. Термин -  официален 01,03,2013г.
Преди три години отново бях в мартенската темичка и  имам прекрасна принцеса родена на 09,03,2010г.

Желая на всички новозаписващи се безпроблемна и лека бременност!

# 34
  • Мнения: 49
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Очите ми се насълзиха до като четях приветсвията на вече имащите съкровища през този месец. Аз си имам едно детенце което след 10 дни навършва 3 годинки. Тъй като съм настинала вчера реших да си направя тест трябваше лелката да се появи вчера, но при мен е нормално закъснение от 4-5-6 дни и не очаквах "+" резултат, но ето ме тук. Пак тръпнеща и очакваща. Сега трябва да изчакам поне 2-3 седмици преди да отида на гинеколог, но все пак реших да пиша. Предполагам, че и другите ще са на моят хал така, че ще тръпнем заедно.   bouquet

# 35
  • Мнения: 69
Честито на новозаписалите се ! Желая леко бременеене и здрави бебета Simple Smile
Аз се чувствам много странно ! Мислех, че новината ще ме завладее напълно, но не е така, сякаш още не е достигнало съвсем до мен това, че ще ставам мама. Дори на моменти забравям  Blush
Иначе пък едва се сдържам да не кажа на близките Simple Smile Но още е много рано.

# 36
  • Мнения: 80
Ехеее, колко много нови мартенички се показаха. Добре дошли на всички и леко бременеене. Можете да разчитате винаги на нас мили бъдещи майчета.  Hug

# 37
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Супер, Суперррр  Party

Честито SIRIUS-F , hiki_miki , M.L. , лека и щастлива бременност момичета  Hug preggo със здрави бебчета на финала през Март 2013!!!

# 38
  • Мнения: 1 092
Честито момичета!
lucky_charm и аз бях с термин за 03.03 и много си харесвах датичката, нооооо родих на 10-ти!   

# 39
  • Мнения: 249
Здравейте и добре дошли, бъдещи мартенски мами!
Пожелавам ви най-леката и прекрасна бременност! Пазете се, радвайте се и се наслаждавайте на всеки миг от оставащите ви 8 месеца до финала. Желая на всяка от вас да гушне своята здрава и най-прекрасна мартеничка!
Тук ще се чувствате сред свои, ще споделяте радости и тревоги (дано да са по-малко), ще давате съвети и накрая ще си честитите прекрасните рожби! Ние ще се радваме да ви помагаме, когато и с каквото можем, така още веднъж ще изживеем прекрасната емоция на бременността.
Най-голямата награда на жената е да бъде МАЙКА, а майчинството започва с бременността.
Дерзайте, мили момичета, за мига, в който ще видите малкото сакче на ехографа, след това и тупкащото сърчице, деня, в който ще усетите първото трепване в корема, прекрасните ритничета след това... Очите ми се насълзяват при спомена за всичко това..., а в момента гушкам в ръце спящия ми, малък и много дълго чакан син.
Пожелавам ви от все сърце това щастие!

lucky_charm, препоръчвам лекарят, който следи цялата ми бременност и при когото родих - Др Станислав Славчев. Ето тук има цяла тема само за него, можеш да прочетеш и други мнения:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322220.0

# 40
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Дерзайте, мили момичета, за мига, в който ще видите малкото сакче на ехографа, след това и тупкащото сърчице, деня, в който ще усетите първото трепване в корема, прекрасните ритничета след това...
[/size]

Ох, настръхвам и аз като си спомня всяка стъпка, как гордо ходех по улиците с издутото коремче, как мъжът ми го галеше и говореше на бебетата вътре ... Heart Eyes

Успех бъдещи мами наслаждавайте се на тези моменти   bouquet

# 41
  • Мнения: 69
Addict, благодаря ти !
Мисля, че това е най-добрия вариант, раждането да води този, който води ЖК.
При Д-р Славчев ходих на преглед преди няколко месеца, избрах го по мненията точно от тази тема.
Стори ми се малко чешит Simple Smile, за прегледа нямам забележки. Като цяло ми се иска нещата да се случат точно в Окръжна, така че Д-р Славчев е добър вариант Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 юни 2012, 20:40 от lucky_charm

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
M.L.,

питах мъжа ми, той е лекар, не гинеколог разбира се  Grinning
каза, че не може да очакваш на 14, или 25 ден да се види нещо, при положение, че ембриона е смао клетки, едва след 40я ден може евентуално, да се види нещо. Така, че мила не бързай има време, така само ще се притесняваш, като ходиш и нищо не се вижда Simple Smile)))

Добре дошли и на новите мартенки 2013, да имате много, много лека бременност и всичко да завърши с един прекрасен резултат като нашите, които държим в прегръдките си
  bouquet Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте мартенски мами!
Благодаря на мами2012 за топлото посрещане и пожелавам леко бременеене на  мами 2013!
И аз като ML писах при февруарските мами,но днес бях на преглед и ми изчислиха термин 01.03.2013
Това е втора бременност за мен и се надявам да е поне наполовина лека колкото беше първата preggoКъсмет на всички!

# 44
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Добре дошли на всички НОВИ мартенки!!!
Очаква ви една година с мнооого силни емоции и промени:) Пожелавам на всяка една от вас, лека бременност и пухкаво бебче на финала!
Много ни развълнувахте всички от МАРТ 2012, да знаете  Heart Eyes
Успех, от мен!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт