Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 577
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Добре дошли, мили МАРТЕНИЧКИ!!!  Hug

Когато се сетя за моята емоцията от двете черти ми се иска пак... Искам отново да очаквам, да се вълнувам от всеки следващ ехограф, да гледам как малкото същество расте в мен, да усещам как мърда, да слушам сърчицето му... да видя отново лицето на мъжа ми, който първи видя сърцето на нашата малка принцеса и така се усмихна, сякаш видя слънцето ( и така беше).
Пожелавам ви леко бременеене, само положителни емоции, много споделени мигове тук и много нови приятели.
Тук ще намерите една безценна подкрепа и от нас и от вас самите!

 Hug Hug Hug  love001  love001  love001 EFP  чакаме ви щъркелчета Simple Smile

# 16
  • Мнения: 38
Скъпи Мартенски мами,
Желая ви от сърце прекрасна и лека и безпроблемна бременност и след 9-месеца да се появят най-прекрасните съкровища. С удоволствие ще ви помагаме с всякаква полезна информация. Тук ще намерите утеха, внимание, положителни емоции и много нови запознаства! леко бременеееене. Искам пак да мина по този не лек път,но с пшрекрасен завършек!

# 17
  • Мнения: 359
Не са се показали още мартенски бебчета Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 80
И аз ги чакам с нетърпение  Hug

# 19
  • Мнения: 0
Добре дошли на всички бъдещи мартенски мами   bouquet Връщам се година назад и сякаш беше вчера, когато направих теста и видях заветните  EFP и започнах да се ровя лудо из форуми.Така попаднах тук и се запознах с всички тези прекрасни жени, получавах безценна информация,съвети и не на последно място утеха,когато съм имала притеснения ,свързани с бременността ми. Бременността е най-прекрасния период в живота ми до появяването на моето малко слънчице,а това,че я споделях с други мами ,я направи още по-очарователна.
 Пожелавам на всички мартенички, същата слънчева и успешна бременност като моята (а тя мина по възможно най-лекия начин) и на пролет да гушкат своите пухкави рожби и да поздравяват следващите мартенски мами, както правим ние сега  newsm51
  Успех, момичета, предстоят ви най-вълнуващите 40 седмици, изживейте ги с усмивка на лице и споделени емоции  newsm03

# 20
  • Варна
  • Мнения: 34
Ех, момента в който видях тази тема усетих едно шумолене, пърпорене и тръпка в стомаха. Как с огромен трепет и желание чаках 2-те черти. Как с безпределна радост виждах растящото малко човече в мен и с какво огромно нетърпение го чаках да прегърна. И сега година по-късно гушкам спящия в мен Боян и пиша тук и не мога да повярвам какво прекрасно малко същество е и как изпълнки със смисъл животът ни.
Бъдете много щастливи бременни бъдещи мартенски мами Simple Smile и скоро, много скоро ще гушкате най-прекрасното нещо в живота ви.

# 21
  • Мнения: 57
Всеки момент ще дойдат новите Мартенки  newsm51 още малко остава.

# 22
  • Мнения: 249
Вече трябва да има двучертичкови нетърпеливи тестчета!
Момичетаааа, разкрийте се!
  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 4 199
Момичета, рано е:)

# 24
  • Мнения: 27
Ехххх носталгия носталгия
Вече трябва да започнат и новите мами да се записват една по една а ние мили бъдещи мартенки ще ви чакаме с нетърпение!
Пожелавам ви една безпроблемна бременност и изживейте пълноценно всеки един момент от нея! Hug

# 25
  • Мнения: 359
Време е да се проявяват първите две-чертишия Simple Smile)) Ах, колко хубаво бешееее Grinning

# 26
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Аз видях моите две чертички на 7 юли и хем не съм правила теста защото ми е закъснял МЦ, а си имах дата за тест след ин витрото .... никога няма да забравя щастието което изпитах  Heart Eyes

... така че има още време за новите чертичките  Hug

# 27
  • Мнения: 69
Мили Мартенки 2012, здравейте ! Аз съм кандидат мартенка 2013 Simple Smile. Вчера видях двете чертички ! Отдавна скитам във форума, като си пожелавах всяка следваща темичка да е моята... Надявам се всичко да върви по план, за да споделим следващите 9 месеца !

# 28
  • Малта
  • Мнения: 1 126
ЧЕСТИТО lucky_charm   bouquet Хайде лека и безпроблемна бременност.
Първа ли те е?

# 29
  • в рaя
  • Мнения: 233
lucky_charm, честитооо. Пожелавам ти една много лека бременност и здраво бебче/та на финала. С каквото можем ще сме ти полезни. За кога ти е термина?

Общи условия

Активация на акаунт