София - Зона Б-5, Зона Б-19, Опълченска и района

  • 8 471
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Здравейте, може ли да ми препоръчате педиатър в района, за предпочитане да работи по Здравна каса. То местенето е декември и юни, но до юни да събера отзиви към кого да се насочим.
Благодаря предварително!

МЦ Кристал, МЦ ПРЕВЕНТ, и в поликлиниката (забравих кой номер беше)
Моя син е при д-р Нелия Иванова в Кристал... Доволна съм като цяло...
Дано не е късно за мнение...

# 16
  • София
  • Мнения: 31
Здравейте! Моят син Виктор е вече на месец и половина и търсим мами с бебчета за разходка в нашия квартал. Ние живеем на пазара Димитър Петков. Ще се радвам да се запознаем, че сме самички през седмицата и си нямаме компания.

# 17
  • Мнения: 488
Здравей!
Аз също живея на пазара Д.Петков, но сина ми е голям, на 3 и половина.
За радост съм бременна и вече съм в болнични, ако решиш, че искаш да се срещнем с радост ще се отзова  Wink

# 18
  • Мнения: 488
Да побутна темичката, може някоя новорегистрирана мама да се отзове Simple Smile
Явно момичетата от нашия квартал не посещават такива форуми  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 721
В градинката на Опълченска го извеждам да кара тротинетка, аз пия кафенце на сенчеста пейка. Има доста деца и е много чисто!

# 20
  • Мнения: 488
В градинката на Опълченска го извеждам да кара тротинетка, аз пия кафенце на сенчеста пейка. Има доста деца и е много чисто!
Не се ли тревожиш от наркоманите при църквата?

# 21
  • София
  • Мнения: 721
Аз стоя откъм ОМВ частта и другите които си извеждат децата не изглеждат притеснени. Така че това е нашия вариант- през една улица ни е и предиобедите на уикенда е удачно за нас ( виждам и мн бебенца новородени също Wink

# 22
  • Мнения: 2
Moмичета, ще се радвам ако има някоя мама която иска да разхождаме заедно бебоците си. Крис е на 3 месеца и половина и аз почти всеки ден обикалям парка на Опълченска. Ако има и други мами, които си търсят компания ще се радвам да се запознаем Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 31
А има ли мами, които си разхождат бебчетата в парка Света Троица?

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет, момичета  Hug
Да ми предложите читав очен лекар в района  newsm78
Дъщеря ми живее в квартала и в момента има сериозен проблем с окото, а в същото време учи сериозно за държавни изпити и няма много време за лекари.
Ако имате предвид лекар, моля ви да споделите   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 984
Привет, момичета  Hug
Да ми предложите читав очен лекар в района  newsm78
Малко е извън района, но все пак не е далеч от Опълченска, та препоръчвам д-р Янакиев, има оптика и кабинет на ул."Поп Богомил" № 44, пряка и в близост до бул."Мария Луиза". Работи всеки ден от 10,30ч., но запомних до колко. Нали не става дума за малко дете, а за голяма дъщеря / щом чете за държавни изпити/. Защото, ако е за малко дете, препоръчвам д-р Маркова от поликлиниката при ІІІ градска / Национална кардиологична болница/, на бул.Тодор Александров, малко след кино Арена и преди бул. Вардар. В доста клиники не работят с малки деца, тъй като нямат специалните капки. Също са добри и на "Клокотница" в очния център, до градинката над ІІ гр. болница, в посока Гарата, ако ви е по-удобно.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мира, благодаря ти искрено  smile3525
Дъщеря ми е на 24 години  Mr. Green и много правилно си се досетила.
Още сега ще й кажа, за да отиде  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 716
Момичета, къде записахте децата си на педиатър и доволни ли сте от него?
Аз съм в голяма чуденка. Удобни са ми 5та градска, 2ра градска, 7ма поликлиника и околните им. Държа да е добър диагностик и да не изписва за щяло и не щяло антибиотик. Но уви, все още не мога да намеря такъв лекар. По този повод съм склонна да запиша детето си и някъде, по-надалече...

Ще съм благодарна, ако споделите! Hug

# 28
  • Мнения: 488
Ми можеш да проучиш въпроса в МЦ Кристал
Моя син е при д-р Нелия Иванова. Центъра се намира на ул.Осогово 55
Но не мога да я похваля за лечение БЕЗ АБ....
Изписва си при нужда, разбира се.
Ти февруарче ли чакаш? Аз съм с януарче, ако имаш желание като се затопли можем да бутаме колички заедно  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 716
Мерси Люба! Ще проуча този МЦ, тъй като не съм го чувала. Чакам февруарче, но май ще е като твоето - януарче. Ще се радвам да се запознаем!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт