София - Зона Б-5, Зона Б-19, Опълченска и района

  • 8 462
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте мами  Hug
Знам, че сме адски много, защото всеки ден виждам ужасно много мами с колички и бебчета, но за съжаление не се познаваме  Confused
Очаквам всички в района да се съберем и да излизаме заедно да разкарваме малките съкровища. Ще ми бъде приятно да се запозная с всички Ви   bouquet

Преди е имало и тема за нашия район, но децата вече са големи и предполагам са на детски градини, а мамитата работят. Затова и темата е в архива Grinning Ще ми се пак да се опознаем и съберем.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравейте мами, сигурно някой от вас им е писнало от такива обяви. Търся си работа или почасово или пълен работен ден. Мога да ви разкажа на кратко за себе си: студентка съм в Специалност Акушерство, на 21 години съм. Не съм пушач. Завърших Езикова гимназия с Френски и Английски език. Обожавам децата, грижила съм се за братовчедка ми когато беше на годинка за цялото лято, след това преди 1 година се грижих за момиченца което беше на няколко месеца за период от 7-8 месеца по причина, че трябваше да заминавам за София да уча. На скоро се грижих за новородено бебе /бебе на 9 дни/ за период от месец във Великобритания. Прибрахме се заедно с майката и с бебето и в момента тя си се грижи за него поради същата причина - не съм в моя град.
Занимавам се с оказване на Първа долекарска помощ от 2007година. Била съм доброволец за 3 години в Спешно отделение към МОБАЛ "д-р Стефан Черкезов" гр. В. Търново.
В момента живея в Свобода с приятелят ми и се надявам, че все пак мога да съм от полза на някоя мама.
Надявам се, че не съм ви досадила с поста си.
Желая ви един усмихнат и слънчев ден!
Надежда

# 2
  • Мнения: 13
Днес се запознах с една мама на площадката на 'двореца за деца' Simple Smile Бебчето и беше на 10мес. - голям бонбон.
 Всеки ден виждам ужасно много колички в квартала, не вярвам никоя от тях да не влиза в този сайт Sad

# 3
  • Мнения: 13
Вече си имам приятелка в квартала  Hug  а малката си има батко за игра.
Де да можеше да станем по-голяма компания  Confused

# 4
  • Мнения: 342
Здравей,предишната тема я бях пуснала аз.Пуснах я когато бяхме горе долу на вашата възраст с каката и се запознах със страхотни майки и дечица. Пожелавам ти успех , може и аз да се включвам чат пат за разходки нищо че сме вече по голями.Може пък да се включат и мами  с деца и на нашата възраст. Hug

# 5
  • Мнения: 13
mama toni радвам се че тук си намерила много мами с дечица като вашето тогава. Това ми беше целта и на мен сега, но никой не се отзовава  Sad Доста мами виждам с колички, до нас точно има детска кухня и всеки ден става събрание на мами  Grinning
Аз лично бих се запознала с вас, нищо че сте по-големи. Това може да ми е само от полза  Wink

# 6
  • Мнения: 342
Днес и сряда все още мързелувам отпускарски и ако искаш може да спретнем една среща. звънни ми ако искаш да се видим. към 12ч имам ходене до мола и може да се помотаме.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 10:39 от Mamma

# 7
  • Мнения: 13
Много късно виждам отговора ти Sad Трябваше да ми пишеш ЛС, за да имам съобщение на пошата и веднага да го отворя. Съжалявам за което... Най-вероятно вече си на работа, нали?  Confused

# 8
  • Мнения: 2 980
Здравейте мами,
Престои ни скорошно преместване в района, сега ремонтираме. Има дъщеря на 6 и половина и ще се радвам да споделите къде там има хубави места за игра. Доста кът е откъм детски площадки май или поне аз не ги знам. Също така ако някой има отзиви от читалище или школа по рисуване в района, която може да препоръча, ще съм благодарна.

# 9
  • София
  • Мнения: 721
Мира и аз с интерес ще прочета къде мога да водя моя младеж в района. Видях само една занемарена "площадка'' зад един блок на Антим I....състояща се от 2 пързалки и една скамейка, обрасли с треви Sad
А до сега в Стрелбище и Иван Вазов зад всеки блок има нови и реновирани площадки.

# 10
  • Мнения: 2 980
Видях само една занемарена "площадка'' зад един блок на Антим I....състояща се от 2 пързалки и една скамейка, обрасли с треви Sad
И тя май е в долната част - откъм ул. Кирил и методий и бул. Сливница, нали?
Ние ще сме по-нагоре, има една градинка до ул."Ивайло", но там няма никакви съоръжения за деца, нито люлки, нито пързалки. В каретата зад блоковете ЕПК след Мола има по някоя пързалка, но доста неподдържани. Излиза, че ще трябва да се разхождаме в Борисовата градина или в друг парк и нищо наблизо.
А някой да има отзиви от читалището, което е в района, мисля, че се води Р. Алексиев, в сайта им предлагат доста неща - английски, рисуване и т.н., някоя мама да е водила детенце там и да даде мнение за преподавателите?

# 11
  • София
  • Мнения: 721
Да откъм Кирил и Методий е  bowuuАми освен на Народния театър и Св. седмочисленици  Mr. Green
Още се чудя къде си разхождат децата за игра тия хора..Може би в градинката на Света троица , но ни е далеч...
За читалището не мога да съм ти полезна, други две в центъра знам (оттам ми минава пътя), едното е доста посещавано, но нищо повече  newsm78

# 12
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Здравейте мами!  Hug Бих искала да ви попитам дали знаете някой да дава апартамент под наем в тези квартали? Ще съм благодарна на всякаква помощ, защото е спешно. Благодаря!   bouquet Hug

# 13
  • Мнения: 2 980
Здравейте, може ли да ми препоръчате педиатър в района, за предпочитане да работи по Здравна каса. То местенето е декември и юни, но до юни да събера отзиви към кого да се насочим.
Благодаря предварително!

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте, момичета  Hug
Дъщеря ми е живее в района от 6 месеца и е в голяма чуденка за читав козметик в квартала  newsm78
Имате ли предложения?
Тя работи на Руски паметник, така че и този район се включва  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт