Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 509
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 372

Сега съм поръчала макадамията -шампоан и маска и я чакам , но тези от ензо нещо не се обаждат newsm78 На вас звънят ли за потвърждение и до колко дни пристигат?

Честита прическа!   Heart Eyes

От сайта не са ми звъняли никога на мен.   Peace

Melany99, този балсам ли визираш?
http://www.enzo.bg/kozmetika/moroccanoil/moroccanoil-repair-kond … nditioner-250-ml/

Ще видим при мен балсамът как ще е. Ще го пробвам още тази вечер - иначе няма да мирясам.   Laughing

# 121
  • Мнения: 2 514
Feeling, този - да.

На мен лично не ми се видя да има някакво особено въздействие, нещо подобно като на Джойко балсама го почувствах. (Не тази новата маска със златно и черно)
Но ти си го пробвай де, може да ти хареса.
Тъй като аз си мия косата на 5-6 дни, не редувам вече балсам и веднъж в седмицата - маска. Слагам си на всяко миене маска, а от време на време реконструктор на Джовани или на Афоджии.

# 122
  • Мнения: 2 414
След колко време употреба на ластайзер екстрийм видяхте ефект?Аз съм го слагала 3-4 пъти и никаква раззлика не виждам. Crossing Arms

# 123
  • Мнения: 372
Melany99 , ще споделя.     Hug

Мелиса, още първия път усетих разликата.   Peace

# 124
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
и аз  Blush

Мелиса, разкажи как го ползваш, колко слагаш, ползваш ли нещо преди него,какво ползваш след и т..н

опиши косата  Peace

и кой еластисайзер ползваш - направо може и линк  Peace

# 125
  • Мнения: 372
Става въпрос за Екстрийм-а.   Peace

# 126
  • Мнения: 1 669
Дали бихте могли да ми препоръчате шампоан против косопад? За ежедневна употреба.

Благодаря  bouquet

# 127
  • Мнения: 2 662
А може ли да ми препоръчате шампоан, от който черната боя на косата да не пада? Или поне устойчива боя? Garnier, Syoss, L'oreal не стават - пробвала съм почти всичко. Само MM Beauty като че ли издържа малко повече.

# 128
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
черната боя - на естествена коса ли я слагаш или на изрусявана  newsm78

# 129
  • Мнения: 371
След колко време употреба на ластайзер екстрийм видяхте ефект?Аз съм го слагала 3-4 пъти и никаква раззлика не виждам. Crossing Arms

Аз кой знае какво не видях и след една кутия. На този етап съм се отказала от него, някой ден мога да му дам пак шанс, но сега не  NaughtyЕдинственият път, който ми е харесвал беше с добавка арганово масло Tired

# 130
  • София
  • Мнения: 6 332
Аз се чудя за маската за финна коса.Имайки предвид че ампулата не ми харесва,маската би трябвало да е съобразена все пак с нуждите на тънката коса  newsm78

# 131
  • Мнения: 65
Сърбят ме ръцете,в ЛФ има добри отстъпки...И се чудя,да поръчвам ли пак newsm78,какво да поръчам newsm78.Много се бавят понякога,а така се изкушавам...Тези Tigi са на 64%.Кое на Tigi тук обсъждахте,че е добро?

# 132
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Аз се чудя за маската за финна коса.Имайки предвид че ампулата не ми харесва,маската би трябвало да е съобразена все пак с нуждите на тънката коса  newsm78

коя маска?  Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 1 282
Най- вероятно за Ботокс маската става дума.

# 134
  • Мнения: 131
Имам въпрос относно сайта Ензо,нали имаше съмнение,че стоките не са качествени за тези цени,получилите вече от там продукти може ли да споделят нещо по въпроса,искам да си взема на Керастазе бейн сатен шампоана  ,гледах го в ензото на мн добра цена,та затова питам Rolling Eyes

Имам нужда и от съвет-от две седмици имам нова преса за коса  и съответно си изправям косата два пъти седмично,но започнах да я усещам леко суха по краищата
Използвам на вела шампоан от СП серията рипеър,после маската пак от СП серията само че колор
редувам понякога маската с двуминутния реконструктор афоджи
След измиване и преди изсушаване слагам по краищата от коприната на чи,а преди изправяне пръскам термозащита на вела,от нея ли не знам но косата ми стана леко суха,като леко фиксирана с лак за коса,не пръскам много
коя серия на керастазе бихте ми препоръчали за моята коса
Изрусявам се ...
Много станаха въпросите,но ще съм благодарна на вашата помощ поне на някои от тях
мерси

Общи условия

Активация на акаунт