Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 509
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 41
Ползвах ботокс маска,сложих от балсама които слагат в боята на лореал кастинг

# 106
  • Мнения: 6
Здравейте момичета   bouquet
Влюбена съм в Макадамиата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моята къдрава и суха коса се преобрази, не мога да я сравня с друга маска. Доближава се до еластисайзър-а, но е по-хубаво. Ползвах я заедно със шампоана.... е няма такъв кеф  Mr. Green
За в бъдеще ще гледам винаги да я имам тази серия. Косата е хидратирана, не е утежнена, обемана и с подредени кичури вече 2-ри ден. (при мен обикновено на 2-рия ден става изключително суха) За финиш ползвах коприна, топката на тиги (която също ми е нов продукт) и фиксатор за къдричките  Hug

# 107
  • Мнения: 0
И на мен ми е любимата серия  Heart Eyes От Септември миналата година имам всичките продукти от серията и едва ли ще спра да ползвам маската  Heart Eyes Момичета, пробвайте да загреете маската и олиото под кърпа и сешоар - мойта фрозьорка така прави и ефекта е УАУ.  Blush

# 108
  • Мнения: 372
И на мен ми е любимата серия  Heart Eyes От Септември миналата година имам всичките продукти от серията и едва ли ще спра да ползвам маската  Heart Eyes Момичета, пробвайте да загреете маската и олиото под кърпа и сешоар - мойта фрозьорка така прави и ефекта е УАУ.  Blush

Още следващия път ще го направя. Благодаря ти!      bouquet
Тези дни смятам да поръчам цялата серия.   Heart Eyes

# 109
  • Варна
  • Мнения: 7
Здравейте! А от къде купувате МАКАДАМИЯ?

# 110
  • Мнения: 372
Здравейте! А от къде купувате МАКАДАМИЯ?

Заповядай!     Hug
http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-5039
Бих ти пуснала и линка във ФЮ, но там е около 21 паунда.   Crazy

# 111
  • Варна
  • Мнения: 7
Благодаря! Аз също имам маската и маслото, купих ги от мои познати, крито директно внасят от САЩ. Даже не знаех, че още някой продава Макадамия в България. Наистина са страхотни!

# 112
  • Somewhere far away
  • Мнения: 6 179
Някой може ли да ми каже поради каква причина точно са махнали дълбоко почистващия шампоан на Чи в рибата??

# 113
  • Мнения: 372
Някой може ли да ми каже поради каква причина точно са махнали дълбоко почистващия шампоан на Чи в рибата??

Може би просто скоро не са зареждали Чи.    newsm78   Свържи се с тях и ги питай най-добре.   Peace


Благодаря! Аз също имам маската и маслото, купих ги от мои познати, крито директно внасят от САЩ. Даже не знаех, че още някой продава Макадамия в България. Наистина са страхотни!

Сподели повече за маслото, моля!     bouquet
Тъкмо смятам да го поръчам евентуално. Както и останалите продукти от серията. 

# 114
  • Варна
  • Мнения: 7
Ами аз имам шишенце с дозатор, а не спрей, казаха ми, че това е по-доброто. Слагам го на косата, преди да изсуша. Улеснява сушенето, придава блясък, подхранва. Понеже в последно време моят горен слой е доста сух, понякога слагам малко и на суха коса. Мисля, че има два вида грамаж - 150 и 300 мл. Правила съм си и маска с него, само добавих жълтък и се намазах, не знам доколко е правилно, но се опитвам да подхраня косата си.
Имат също и сешораи, преси, гребени... Доста голям асортимент. Шампоаните и балсамите също са в малки и големи опаковки.

# 115
  • Мнения: 372
Да, да, точно за маслото става въпрос, не за спрея.   Peace
В този клип забелязах, че го добавят и към боя(4:00мин.), а също и като допълнение към дълбоко възстановяващата маска (7:40мин.).    Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=jZYhgSj1BDw

# 116
  • Мнения: 0
Да, и към боя се добавя, но аз след боя никога не мога да усетя разлика, какъвто и да е прудкта. :Р АСамо да отбележа, че ако си взимате крема без измиване и сте с тънка коса може да ви утежнява, но иначе цялата серия е наистина страхотна. Само с тези продукти косата ми ухае СУПЕР силно и мега-приятно  Heart Eyes цял ден не спирам да си я душкам  Laughing

# 117
  • Мнения: 2 514
Feeling , да ти кажа аз така се зарибих с макадамията, че си поръчах чисто масло и го наслагах във всички други маски. Подобрява ги!
Дори на обикновена маска от магазина при добавяне на масло от макадамия става идеална.

За Марокан ойл - ами това си е арганово масло, само фирмата е друга.

Балсамът съм го ползвала - ами нищо особено.

# 118
  • Мнения: 371
Здравейте, не съм ви навестявала, но нямам и нова грижа , която да съм вкарала. Днес отрязах сериозно количество коса и съм с нова прическа Heart Eyes. Последните 20 тина дни крайщата станаха ужасни и само ножицата успя да ги спаси Laughing
Сега съм поръчала макадамията -шампоан и маска и я чакам , но тези от ензо нещо не се обаждат newsm78 На вас звънят ли за потвърждение и до колко дни пристигат?

# 119
  • София
  • Мнения: 6 332


Сега съм поръчала макадамията -шампоан и маска и я чакам , но тези от ензо нещо не се обаждат newsm78 На вас звънят ли за потвърждение и до колко дни пристигат?
Аз им звъннах,за да съм сигурна че са ми видяли "бележката" в която пишеше че искам да ми оставят продуктите в офис на Спиди.На мейла пък ми изобщо не отговориха  Crossing Arms Но пък иначе за любезни,звънни им и ги питай.Моята е направена на 8-ми,казаха че в петък щяла да е пристигнала,ще ги видя.

Общи условия

Активация на акаунт