Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 507
  • 746
  •   1
Отговори
# 210
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 876



desiniko, виж ФЮ или ЛФ - има и мини опаковки от по 10 мл  Peace

Какво е ФЮ или ЛФ ? newsm78 Laughing
[/quote]

ФЮ: http://www.feelunique.com/
ЛФ: http://www.lookfantastic.com/home.dept
 Peace

# 211
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
BBeLLa  Peace за редуването, ако косата е мек аи лигава - ползвай форса, като започне да се втвърдява и пресушава - влючваш луминото

ако ти е по-фин и тетиран косъма - започни с форса - ползвай го 2-3 пъти и ако усещането е все към по-добро - продължи, докато не усетиш лееееко пресушаване и изпръхване, тогава въведи луминото

ако сега косата ти е суха и изтормозена - започни с луминото и като усетиш хидратиране и меота - въвеждаш форса

взе ли форс шампоана?  Rolling Eyes



пропуснах да споделя, че днес ползвах маската вела енрич за фина коса, имам и шампоан от серията, но не го ползвах, защото тонирах

та ...  Peace Peace Peace Peace много, много, много доволна, красива и уплътнена оса - умерено - без свръх ефекти  Peace

# 212
  • Мнения: 2 596
a.l.e.n.a,аз съм супер фен на Вела енрич!Колко съм хвалила серията из форумите LaughingСега ще видя и пяната как е Peace

# 213
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 876

взе ли форс шампоана?  Rolling Eyes


Алена, да взех Форс шампоана, маската и термичното мляко от серията и го ползвам вече втора седмица (два пъти седмично мия косата си).Не ми е много суха косата, да продължа с Форса ли искаш да кажеш?  Hug

Или пък да измия сега един-два пъти с Лумино-то?!? Thinking
Вече се почудих какви да ги свърша, добре, че сте вие, щото има да се моооткам като патка в кълчища... Joy Joy Joy

# 214
  • Мнения: 1 186
Могете ли да ми дадете линкове за мини опаковки в тези два сайта, Намерих само за 250 мл и не мога да разбера коя е цената
http://www.lookfantastic.com/chi-silk-infusion-silk-reconstruct- … 0ml/10306427.html
12.05 L
9.60 L
Колко е доставката и къде се получават?  bouquet  bouquet  bouquet

# 215
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
a.l.e.n.a,аз съм супер фен на Вела енрич!Колко съм хвалила серията из форумите LaughingСега ще видя и пяната как е Peace
до сега бях ползвала само серията за плътна коса и днес като си предподреждах лаковете открих една кутия 500 мл от тази за фина коса + шампоан Wink))) и разни други неща, хвана ме срам, че не знам какво имам  Embarassed но ....забравила съм  Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 4
a.l.e.n.a e щом крема на Лореал не е много подходящ ще взема коприната, защото ми трябва за целите дължини. Ще стискам палци само да не ми омазнява  newsm17

# 217
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
Могете ли да ми дадете линкове за мини опаковки в тези два сайта, Намерих само за 250 мл и не мога да разбера коя е цената
http://www.lookfantastic.com/chi-silk-infusion-silk-reconstruct- … 0ml/10306427.html
12.05 L
9.60 L
Колко е доставката и къде се получават?  bouquet  bouquet  bouquet

ти за коприната ли питаш или за мил шейк?

коприна има и в рибката  Peace

# 218
  • Мнения: 372
Afroditta , не искам да те обърквам допълнително. Накратко - ако ползваш крема Абсолют, както е описала Алена - за приглаждане на отделни косъмчета, вероятно ще си доволна от резултата, но ако искаш да покриеш всеки кичур - едва ли ще ти хареса, защото е доста приглаждащ продукт и вероятно ще отпусне косата ти и развали чупките. Отделно, че силата на серия Абсолют Рипер не е в подхранването, а в замазването на проблема и укротяване на излишен обем.
Ако искаш подхранване и леко, ефирно усещане на кичурите - по-добре се спри на коприната на Чи.     Hug


Епона, много добро съчетание на серии. Аз също съм ги съчетавала, идеално се чувстваше косата ми.   Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 4
Feeling да, натам са нещата  Hug към CHI CHI CHIрпан в коя посока е  Laughing

# 220
  • Мнения: 372
Feeling да, натам са нещата  Hug към CHI CHI CHIрпан в коя посока е  Laughing

 hahaha     Hug

# 221
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
a.l.e.n.a e щом крема на Лореал не е много подходящ ще взема коприната, защото ми трябва за целите дължини. Ще стискам палци само да не ми омазнява  newsm17

няма да ти омазни  Peace ще внимаваш с количествата  Peace



BBeLLa  Peace чудесно  Peace щом вече две седмици ползваш серията - дошло е време за луминото, но с друг шампоан  Peace

# 222
  • Мнения: 1 186
Могете ли да ми дадете линкове за мини опаковки в тези два сайта, Намерих само за 250 мл и не мога да разбера коя е цената
http://www.lookfantastic.com/chi-silk-infusion-silk-reconstruct- … 0ml/10306427.html
12.05 L
9.60 L
Колко е доставката и къде се получават?  bouquet  bouquet  bouquet

ти за коприната ли питаш или за мил шейк?

коприна има и в рибката  Peace

Milk Shake го намерих 10 мл 4.20 L
 Но...
Колебая се м-у чисто арганово масло отново, коприната на СНI и това на Milk Shake.
Целта е да не омазнява,слепва и кльопва косата, че и без това косата ми е с тънак косъм  Cry Това на CHI четох, че май се използва само за плътен къдрав косъм.

# 223
  • Мнения: 372
desiniko , щом не желаеш да омазнява, не взимай чисто масло. Това на МШ е много хубаво - съдържа арган, но не чист и не омазнява. Много приятен продукт.    Peace
Защо коприната да се ползва само от здрав косъм? Рибката са писали обратното в ревюто си:
http://zlatnaribka.com/koprinen-vyzstanovqvasht-kompleks-chi-sil … -ml-271-2087.html

# 224
  • Мнения: 1 186
desiniko , щом не желаеш да омазнява, не взимай чисто масло. Това на МШ е много хубаво - съдържа арган, но не чист и не омазнява. Много приятен продукт.    Peace
Защо коприната да се ползва само от здрав косъм? Рибката са писали обратното в ревюто си:
http://zlatnaribka.com/koprinen-vyzstanovqvasht-kompleks-chi-sil … -ml-271-2087.html

Аз досега ползвах чист арган на ЕММЕ, не ми омазняваше. А за CHI четох в ЛФ  тези ревюта затова се чудя. А за това на Милк Шейк още повече  newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт