Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 507
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
desiniko , щом не желаеш да омазнява, не взимай чисто масло. Това на МШ е много хубаво - съдържа арган, но не чист и не омазнява. Много приятен продукт.    Peace
Защо коприната да се ползва само от здрав косъм? Рибката са писали обратното в ревюто си:
http://zlatnaribka.com/koprinen-vyzstanovqvasht-kompleks-chi-sil … -ml-271-2087.html

+ 1   Heart Eyes

# 226
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 876

BBeLLa  Peace чудесно  Peace щом вече две седмици ползваш серията - дошло е време за луминото, но с друг шампоан  Peace

Алена, не разбрах Лумино Контраст серията, как с друг шампоан? Имам шампоана и маската Лумино Контраст. Peace

# 227
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
имах предвид да не ползваш маската лумино с шампоана форс вектор, щом имаш и луминото шампоан  Peace идеално  Blush

# 228
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 876
имах предвид да не ползваш маската лумино с шампоана форс вектор, щом имаш и луминото шампоан  Peace идеално  Blush

  bouquet

# 229
  • Мнения: 0
Някакви отзиви за този шампоан имате ли

http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BC-Bonacure … ing-Shampoo-250ml


И да попитам :в момента от 1 година ползвам за след измиване арганово масло на EMME, а сега се колебая него ли да взема или на Еден Алюр или коприната нa CHI.
Не искам продукта да омазнява.
Коста ми е с по-мазни корени и сухи краища.
аз имам шампоана и ми харесва ползвам го веднъж на две седмици за почистване на косата от натрупвания....харесва ми до сега три пъти съм го ползвала но мисля че ще доиде силен за постоянна употреба...дано съм ти била полезна

# 230
  • Мнения: 1 875
Моля, който има маската Loreal Age Supreme да сподели мнение относно... миризмата й Praynig
Току що я получих и съм...озадачена, не ми е удобно да напиша на какво ми мирише Blush, но е меко казано неприятно.. Rolling Eyes
идеално си ми миришеше, не помня на какво, но не и на нещо отблъскващо  Shocked от къде я взе  newsm78
От enzo. Заедно с нея получих още 2 маски и са си читави.. Три поръчки оттам имам до момента и всичко е било изрядно.
 Рових в нета за ревюта и само на едно място попаднах на  мнение, че миришела на "старо", каквото и да значи това... Но моята мирише на... тор или нещо от сорта  Sad Blush 

# 231
  • Мнения: 1 669
Момичета, днес си купих от фризьорката шампоан на Лореал, но не виждам срок на годност. Някой да ме ориентира, по вашите има ли? Не е редно да няма.

# 232
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
обикновено пише 12м след отваряне, има един знак, като отворена капачка и в него 12м



Airborne, според мен нещо не е наред с маската, но можеш да минеш и край някой салон и да помиришеш  Rolling Eyes

# 233
  • Мнения: 1 875
a.l.e.n.a, благодаря!

Надявах се и на други мнения, може пък моето обоняние да се е смахнало..

# 234
  • Мнения: 372
Airborne, върни им я. Нали имаха някаква опция за рекламация.   Peace

# 235
  • Мнения: 1 875
Airborne, върни им я. Нали имаха някаква опция за рекламация.   Peace
Da, още утре. Peace Сега пак я душих.. Няма какво да чакам други мнения, абсурдно е какъвто и да било козметичен продукт да мирише по този...натуралистичен начин..

# 236
  • София
  • Мнения: 5 096
Аз имам шампоан Age Supreme- предполагам, че като са от една серия ароматите ще са сходни/ идентични. Шампоанът определено не мирише по начина, който ти описваш. Миризмата е малко остра, но определено е свежа и не е торна  Rolling Eyes Laughing

# 237
  • Мнения: 1 875
IL., благодаря!

Аз обаче съвсем се отчаях от себе си, защото двама души я помирисаха преди малко и казаха, че изобщо не мирише лошо #Crazy

И за да не спамя повече да споделя, че съм много доволна от Matrix Moisture Cure 2-Phase Treatment - лек, не утежнява...мирише хубаво, доколкото може да ми се вярва Joy

# 238
  • Мнения: 372
Airborne, с Л2 можеш ли да сравниш, ако си ползвала?

От доста време го гледам, но се старая да спра да трупам вече(не, че така изглежда в темата за
придобивки   Blush  , но... ).

# 239
  • Мнения: 41
Момичета имате ли отзиви за този шампоан,GOLDWELL ULTRA VOLUME GEL-SHAMPOO newsm78

Общи условия

Активация на акаунт