Слънчице, курорти и море , Майското дете дупето пече! - Тема 19

  • 37 464
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356

Друго което ме притеснява - имам чувството, че не обръщам достатъчно внимание на Лечето  ooooh! Когато е в настроение я заебавам и си върша моите работи.  Whistling Оставям я да си играе с играчките, ама все си повтарях - "Щом си играе и се занимава самичка, остави я" Без да съм споделяла тези притеснения, хора ми казват, че много се занимавам с детето, говорила съм му много и т.н., а аз не усещам това.  Thinking Е, когато е крива, започвам и аз да играя с нея, но в повечето случаи гледам да й хвърля някоя играчка и да не ме занимава. В такива моменти се чувствам лоша майка. Вие как сте с игрите и децата си?  Grinning Чудя се, дали не й липсва внимание от моя страна.
Елена поне си играе...т.е заиграва се...Боример е обсебващ отвсякъде. Не иска да играе сам въобще. Едиственото му занимание сам е ако му дойде настроението с голямата футболна топка. Носи и я разнася сам и я гони. Но това е много ама много рядко. Играя...но да си призная и аз немного Mr. Green Обикновенно да мушкаме в дупките разни кубчета или кръгчета..ама той само разваля Crossing Arms или разглеждаме книжки с животни и коли ....но трябва да сме двамата...или да са двамата с баща си. Сержа повече си играе с тях а аз през това време или чистя или бърша прах или пера, простирам и още сто неща Tired
АЗ съм много нервен състезател. Вчера Слави си свалил превръзката на окото обаче незнам кога защото той беше в детската стая....а той неможе да ми каже колко е бил с нея. Определено не направихме 5-те часа закриване на окото и аз направо се разревах. Не издържам на моменти..имам нужда определено от почивка но така няма да имам близките 10-15 години Tired Слави като ме видя да рева каза че щял да ме слуша вече...сякаш му вярвам Mr. Green Отделно ходенето през деня сама с децата ме побърквам още повече.....но това е положението при мен. Здрави да са децата...аз...ще се оправя дет се вика Crazy
Оплаках се. Макар, че се усещам, че напоследък само мърморя като някоя стара лелка Tired
Отделно това НЕядене на Боример ме влудява. Вчера пак сто неща извадих и нещо бе...накрая му намазах яденето на филия отгоре и така на късчета на късчета и изяде една среда. Откакто се е родил нямаме нормално ядене...то са приказки, песни, занимание и то да хапне половината Tired
Това което яде що годе бързо и добре е следобедното му кисело мляко с бисквита вътре.

# 31
  • София
  • Мнения: 153
Все по-телеграфно:
Честит рожден ден на кака Преслава-да е жива и здрава!  bouquet
Честит рожден ден на прекрасната Джуф-винаги позитивна и усмихната! Пожелавам ти много здраве, хиляди незабравими моменти и като се обърнеш назад-да се чувстваш осъществена!  bouquet

Кръщенето мина прекрасно-вече си имам малка кръщелница, а ММ - кръщелник!Децата бяха невероятни-няма рев, няма проблеми, все едно съзнаваха какво се случва! Сега вече и те са ми дечица и се надявам да мога да им помагам с каквото мога и Божията помощ! Hug
За срещата: Нямам търпение вече-много мина, мъничко остана! Peace
Лече: Постоянно имам твоите терзания с необръщането на внимание, но е невъзможно да огрея навсякъде-гледам да съм там, където е най-важно, пък било то и пред печката Mr. GreenРадко си играя дълго с Маги в момента, но и това ще стане, като минат РД, морета и изпити! Hug
Лек и приятен ден от мен момичета! Hug

# 32
  • Мнения: 660
Джуф, честит празник! Все така позитивна и усмихната! Здравето да не те забравя, а щастието винаги да те съпътства!  bouquet

# 33
  • Мнения: 0
Привет от нас!
Джуф, честит рожден ден! Да си много здрава, щастлива и обичана!!!!  newsm51
Мариетка, да си жива и здрава! Малко на патерици, но от сърце ти желая много, много щастие и поводи за усмивки!  newsm51
Честито и на кака Преслава!
На още по -големи патерици да са живи, здрави и много щастливи скорошните рожденнички -Сима и Деси!   bouquet
По въпросите :
За възпитанието -същата работа - ММ и аз най -често в различни посоки  Twisted Evil Най ме е яд,когато чуе от някъде за някакви архаични методи на възпитание и иска да прилагаме върху нашето дете - "да видим дали ще проработи " -да де, ама те коренно противоречат на това,  което сме говорили, че ще бъде насоката на нашето възпитание  Twisted Evil
За обръщането на внимание -същите терзания  Crazy
За яденето -като Хера -голяма ми е мъка -ей сега пак обядва АМ  ooooh!
Иначе на село голяма игра пада -съответно цялата е в синини, ожулвания и пъпки от комари, все мръсна и изпотена  Rolling Eyes добре че е беличка, че иначе щеше да мине за представител на друга....хм, раса  Crazy
Мен пък ненадейно ме нападна жестока, ама жестока депресия! Никога не съм била в такова състояние и направо не знам от къде ми дойде на главата! Винаги съм гледала толкова философски на живота  Tired
Не завърших много ведро, но ви желая лек и усмихнат ден   bouquet
Нелли   bouquet Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 111
Честит рожден ден Джуфче,с пожелание за много здраве и много сбъднати мечти!!!

За играта с децата-ами и аз играя с Мариела само когато е неспокойна,или търси вниманието ми.Ако си играе сама я оставям да се занимава.Тя често се заиграва,но от няколко дни привечер става зверски кисела и подозирам,че причината е в много подутите венци или недостатъчен сън.

Думата НЕ и аз гледам да я използвам само за наложителни неща,като пипането на контакта,зарядното на компютъра и печката,за другите неща,гледам да я отместя,или да обесня какво може да се случи.Често отваря чекмеджетата на скрина едно по едно,и понеже знае ,че се караме,първо поглежда мен,после баща си и започва да се подсмихва дяволито,и като се скараме започва едно крещене и подскачане на място.

Днес бяхме при педи заради нашите "Ешерихия коли".Тя каза,че това е почти невъзможно,защото Мариела не е имала разстройство,повръщане и т.н, и затова и предписа да пие пробиотици 4 дни и после да повторим изследванията в друга лаборатория,и ако излезе пак нещо ще минаваме на план "АБ".Каза,че това се хваща от замърсени ръце,храна(у дома или кухнята),може да е от сухи храни(АМ,каши).То не ,че Мариела не пълзи в парка,пипа пързалки ,катерушки-винаги след това мия с антибактериални гел или мокри кърпи,ама си признавам,че отвреме на време опитва на вкус и клони,и камъни вадя от устата,че и костилка от джанка беше гепила оня ден.
Пфуу,то и един късмет имаме да му се незнае.Че и болничен ми дадоха(аз нали вече се водя на работа) болничния ще прекъсне отпуската,и после ще я продължа,че да имам време да я излекувам,и да я пратя на ясла живот и здраве.
Оплаках се  ooooh!

Поли от какво тази депресия,мила?Да се оправяш.

# 35
  • Мнения: 1 668
Аз пък като я видя да се заиграва сама, никога не я прекъсвам, стига да не е нещо опасно. И хич не изпитвам угризения, ама предполагам че е така, понеже ми се случва много рядко Wink Като има нужда от мен(почти постоянно) тя идва и ме вика:)
Гале Hug
Джуфче, Деси_шиша и Мариетка   bouquet ЧРД!!!

# 36
  • Мнения: 251
Благодаря ви, момичета, за милите пожелания за рождения ми ден!

Честито на Мариетка(на патерици) и на Джуфче!
Бъдете здрави,обичани,събличани,ухажвани и глезени!

Нели,благодаря за темата!  bouquet
Хера,забрави да ме причислиш към динозаврите Mr. Green

За нас-оказа се,че Инчето е с нисък хемоглобин-96 и много съм се шашнала Cry

# 37
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЕЛДЖУФИС!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО УСПЕШНА,СТРАХОТНА МАЙКА И СЪПРУГА!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И НАЗДРАВЕ!

Честит рожден ден на патерици и на малката Преслава на Лава!Пожелавам едно прекрасно детство!


П.П.Аааа па щото Я съм малък динозавър Mr. Green
Скрит текст:
явно разносвачите на кухните имат голям афинитет към мен Joy днес се заговорихме нещо за вида храна с този,който ми я кара и той ме пита на колко е детето и аз му казвам на година и два месеца,и той възкликва "ааа,ти малка си се омъжила",при което аз му казвам колко лета съм наброила и той щеше да падне от колата Joy последва и комплимент,че наистина важало твърдението,че в СЗ са едни от най-красивите жени Crazy hahaha

П.П.П.Не съм ви чела,което е видно Mr. Green Ама мернах "динозавър" и реших,че е редно да се обадя - ам тЪй де да ударя едно рамо на душката Naughty Mr. Green

# 38
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Честит рожден ден Джуфче!!! Бъди здрава, много щастлива и обичана !!! Весел празник и много подаръци!

 

Чести рожден ден и на Преслава, малко на патерици, но от сърце Hug


За динозаври си говорите и ме пропускате, поласкана съм дет се вика Mr. Green

Не, се чува от моята уста, когато дзверето тръгне да се изправя права на табуретката, дивана, когато е докопала отворени фЛумастри или пастели и ги лапа, мога да кажа че ме отразява и се спира от белята....... засега Mr. Green. Към контактите няма интерес..... засега, та по тая причина не сме ги и предпазили с нищо.

Аз пък като я видя да се заиграва сама, никога не я прекъсвам, стига да не е нещо опасно. И хич не изпитвам угризения
и аз така, даже ако съм на компа не мърдам, щото като ме види се сеща че може да мрънка и да ми виси по краката. Най редовно аз съм в кухнята покрай печката/мивката/, тя се позиционира до краката ми и седи , не мърда от там Crazy

ДесиШиша, какво каза педиатъра за ниския хемоглобин, другите изследвания в норма ли са? Не се шашкай, всичко ще е наред Hug

Даная, какви са тия коли, какви са тип чудеса?
Тук като не правим никакви изследвания и си живея в информационно-здравословно затъмнение, дано е за добро, като се сетя Моник как лапа/ше всичко от площадките и не ми се мисли......

Херич, освен един погал, погал за теб и железни нерви да ти пожелая. С двамата у дома не ти е хич лесно, разбирам те , аз като остана за два дни с двете и полудявам, пък ти вече колко месеца Hug.

Може ли да се оплача, при нас настанаха големите жеги + гадната влага и сме закотвени домА. Отврат е навън не се диша, в парка се ходи след 6:30 вечерта и пак е жегаааааааа, най лошото е че сега започва тоя сезон и ще продължи до септември. Добре че Соник записах на лагер, сутрин я водя и към 6 вечерта си я прибирам, там поне ги разнообразяват, ще ходят на басейн , на екскурзии, че иначе у дома се/ме побъркава и иска само на лаптопа филмчета да гледа.

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 4
Честит рожден ден на мама Джуф Simple Smile Пожелаваме ти да си здрава, много щастлива, много обичана мама и съпруга!

# 40
  • Мнения: 378
Джуфче, честит рожден ден!
Желая ти много здраве, щастие, послушни мъже и много любов!

# 41
  • Мнения: 1 328
Джуф, ЧРД и от мен  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 75
Влизам много набързо само за честитки, че всеки момент ще ме повикат.

Мили момичета: Мариетка, Джуфче, Сима, Деси, пожелавам ви много любов, много търпение и спокойствие, семейно щастие и радост, за да отгледате усмихнати, позитивни и щастливи деца и... мъже!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честит рожден ден на кака Преслава! Да е здрава и засмяна, отмяната на мама!

Честита годишнина на Хера и Сержа! Обичта и разбирателството да расте с годините, а малките големи съкровища да слушат повече и да изпълват дните ви с много радост и щастие! Горчиво! Heart Eyes

Хайде и на нас честита ни годишнина!  Mr. Green
2-ра официална + 12 1/2 под прикритие. Беше същата жега, а като се нагреят тия ми ти камъни...
Наздраве!




# 43
  • Сливен
  • Мнения: 4

Честит рожден ден на кака Преслава! Да е здрава и засмяна, отмяната на мама!

Честита годишнина на Хера и Сержа! Обичта и разбирателството да расте с годините, а малките големи съкровища да слушат повече и да изпълват дните ви с много радост и щастие! Горчиво! Heart Eyes

Хайде и на нас честита ни годишнина!  Mr. Green
2-ра официална + 12 1/2 под прикритие. Беше същата жега, а като се нагреят тия ми ти камъни...
Наздраве!





Честита годишнина и на вас Jira! Бъдете все така влюбени и много се обичайте! Още много, много годишнини да празнувате! Simple Smile

# 44
  • Сливен
  • Мнения: 4

Честит рожден ден на мама *polita*! Да е здравичка, много щастлива, много обичана и уважавана мама и съпруга!

Общи условия

Активация на акаунт