Слънчице, курорти и море , Майското дете дупето пече! - Тема 19

  • 37 478
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 75

Това ще е второто пътуване на Ели, но ме притеснява как ще издържи в последните километри през прохода Троян-Кърнаре, че там има много завои... Дано всичко е ок!

Жужи, що не минете през Прохода на Републиката? Много по спокойно е и завоите са доста по-малко. Сияна не го усети в понеделник като се връщахме от Бургас. На отиване минахме през този, който излиза на Петолъчката, ама на вас вие малко встрани.

# 736
  • София
  • Мнения: 75
Хайде сега официално: Здравейте, мили мои!

Гледам дойде 50 страница, та да се разпиша и аз за последно.
Завърнахме се безаварийно от Спирита. Ама друго си е с баба и дядо, беее. Чак завиждам на тези, който си имат един-два броя под ръка. Успях да си почина, успях да поспя, че и да си топна дупето подобаващо.
Сияна си изкара повече от прекрасно. Разбира се добре с баба и дядо. И въобще нямам скрупули да я оставям за няколко часа. Ако можех, бих я оставила и за няколко дни, ама все някога и тоя момент ще дойде.
От Бургас се опитваме да махаме нощното кърмене, къде с минимален успех, къде без такъв... Факт е, че спи малко повече, ама да не дърпам дявола за опашката, че тъкмо се разписах.  Mr. Green

Чета от няколко дни и вече забравих какво се обсъждаше.
Варненки, ако не ми мине котка път, ще идвам към вас на 17-18.8, ама май няма да сме във Варна, а някъде по на север. Като разбера подробности, ще пиша пак.

Гледам за Жинчета си говорите. И аз не се стърпях и урарих едно малко, че то Спирит без "спирит", кЪв Спирит е?  Mr. Green

Това май беше от мен!
Много прегръдки и усмивки от мен Сияна Калпазана!  Heart Eyes

# 737

Общи условия

Активация на акаунт