Слънчице, курорти и море , Майското дете дупето пече! - Тема 19

  • 37 466
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 153
Честит рожден ден на мама Поли! Бъди жива и здрава, много спокойна и вдъхновена за живота, който те очаква!Пожелавам ти семейна идилия, вълнуващи пътувания, професионална реализация, много спокойни мигове и едно братче на Тиянка! bowuu  bouquet

Честита годишнина на Жира и на Хера!Мили момичета-моите искрени пожелания към вас са да сте все така влюбени, както в деня на сватбата си, да се подкрепяте за всичко и да изминете заедно земния си път!Наздраве!  bouquet Hug

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аууу влизам и какво да видя Shocked Трогнахте ме много момичета Hug
Аз лично си пожелах здраве, поне още 50 години да ме търпи...па после ще видим.  Mr. Green
Жира ние като астрални близнаци с нашите бракосъчетания Mr. Green
Пожелавам ти много любов, много рабирателство, вяра един в друг и да споделяте всички мигове заедно Heart Eyes Весел празник на вас Hug
Полита честит рожден ден. Много здраве и усмихнати дни!

# 47
  • Мнения: 1 328
Поли, честит рожден ден Simple Smile
Жира, честита ви годишнина! Да илЯдите заедно дет' се вика   Peace

peti4ka, гледам от време на време, че четеш, но май не съм забелязала твой пост за сега newsm78

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 09:35 от jenny_b

# 48
  • До морето :)
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПОЛИИИ! ЖИВА И ЗДРАВА, УСПЕХА ВИНАГИ ДА Е С ТЕБ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

ХЕРА, ЖИРА, ЧЕСТИТ ВИ ГОДИШНИНИ, МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ И УВАЖАВАТЕ С ПОЛОВИНКИТЕ СИ, ВИНАГИ ДА СИ БЪДЕТЕ УПОРА И МНОГО ДА ВИ ГЛЕЗЯТ

# 49
  • Мнения: 111
Честити годишнини на Хера и Жира!Дълги години разбирателство и любов! Wine Glass

Поли ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  newsm59

И аз незнам откъде ми дойдоха до главата тия бактерии и щуротии.Уж да не живее детето в стерилна среда му давах да пипа тук и там,а то кво стана.    ooooh!

# 50
  • Мнения: 451
Честит рожден ден, Поли!С пожелание за здраве,
истинска любов и хубави моменти!Наздраве!

(продължавам да си чакам обещаното Crossing Arms)

ЧЕСТИТИ ГОДИШНИНИ НА ДУШКАТА И ЖИРА!(в един и същи ден ли сте се предали,бре Wink)ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 51
  • Мнения: 111
УуУ,къде се покрихте всички,детето заспа,а вие нищо не сте писали,аз кво да чета сега с кафето  newsm78

Аз нали съм мързелива,и днес не изведох детето навън,оставих я да събира микроби на терасата,напълних басейна,поплацика се   grinning039 ,изпика се вътре и беше много доволна от това.

Преди няколко дни споделих,че Мариела започна да си върти главата наляво надясно-та я гледам сега като се кефи на някоя песен върти главата,друса дупе и пляска.Одеве дори "танцуваше" на звука от стъргане на морков на рендето.
Когато е ядосана и неиска да яде повече също си върти главата.

Един бърз въпрос-мажете ли децата с мляко за след слънце?
Аз днес поръчах на ММ да купи.То не че нашето е голямо "плажуване",ама все пак беше голичка във водата и слънцето я видя и докосна дет се вика.

Искам да се оплача
Скрит текст:
Сложих си гел на ноктите,хем да са ми по здрави,хем лака издържа по дълго върху гела и да съм с поддържан маникюр сега като тръгна на работа и нямам много време,и познайте на хората с подръжка и ала бала гела им стои с години,а моя започна да се бели на мия ден,като свалих лака от всякъде гела беше се надигнал - и го свалих.Сега оставам нещастна с моите си ноктенца.Може и маникюристката да е била кофти и да не го е направила добре,ама по верочтно аз съм дефектната

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 14:54 от danaq_lv

# 52
  • До морето :)
  • Мнения: 328
След 3 седмично закъснение, моя цикъл най-накрая благоволи да пристигне. Чувствам се ужасно, всичко ме боли. Главата ужасно ме цепи, а на Ели й излизат зъби и е крива.  ooooh! В четвъртък ще пускам изследванията на хормоните, стискайте палци всичко да е наред.  Praynig
Скрит текст:
А днес от болката ми беше толкова гадно, че чак ми се повръщаше. Прибягах до банята, уж Ели докато играе, но тръгна след мен. Аз се мъча над тоалетната чиния, а тя милата ме хванала за ръката, милва ме и се чуди какво става. Sad Добре, че не можа нищо да излезе, че да не се стресне още повече детето Sad

Гале, аз забравям слънцезащитния крем, ти за след това питаш  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 111
У,Нелка,тъкмо мислех да те питам кво стана  ствойте изследвания,пък ти още не си ги пуснала.Стискам палци.
Ели пак те е съжалила милата,щото мойта като ме бие и аз викам"ох,боли,тя продължава да бие и да се хили"
Вчера докато чакахме педи,в кабинета имаше малко бебе,което постоянно ревеше,а тая мойта дивачка отвън бие по столовете и като ревне бебето,тя започва да крещи и да се радва и да приритва с крака-съдистче.

# 54
  • Мнения: 22
Привет от Каваците, Созопол Simple Smile
Най-после успях днес да се добера до интернет. Няма да ви дразня много , само съм се изтегнала край басейна, а ММ пази Максито докато спи. Едва от вчера така започнах да се наслаждавам на почивката и то в часовете по обяд докато спи или вечер като заспи. През останалото време не сме на почивка, просто сме преместили катуна на друго място!!!! От цялата работа детето си почива най-добре. Поне и ММдостигна до идеята -почивка без деца Simple Smile)))) че при нас той беше големия ентусиаст.
Като цяло Максито се държи добре, дай му на детето вода и лейка и си гледай рахата. Пробле ите се появяваткогато трябва да бъде изваден от водата! Тук е пълно с деца, та при всички около годинката важи-с вода добре, без вода рев!!!!
За нас толкова. Сега бягам да оправям Максито! По темите по-късно!

# 55
  • Мнения: 660
Херич, освен един погал, погал за теб и железни нерви да ти пожелая. С двамата у дома не ти е хич лесно, разбирам те , аз като остана за два дни с двете и полудявам, пък ти вече колко месеца Hug.

А и аз съм така откакто се е родил Нико - с двамата нон-стоп. Mr. Green Ама не ми пречи...даже хич. Grinning Много им се радвам и на двамата - измисляме си игри, в които да участваме всички. Нико по този повод се научи да реди бебешки пъзел, катери се върху стола си и язди кончето като кака си... ooooh! Вече изобщо не му казвам НЕ. Ако падне, става, поизтупа се /пак от кака си го е видял/ и продължава. Laughing Не съм си и мислила, че ще успявам да свършвам толкова работа и да успявам да ги забавлявам и тях, но очевидно се справям. Е, не всеки път е точно както искам, но правя и поносими компромиси със себе си /например вече не мия пода всеки ден, а през ден/, но го преживявам  Mr. Green

Аз пък съм в друга драма - Рая ТРЯБВА да ходи на краш. Изобщо не искам да я давам, но след 3 години е задължително да посещава детско заведение. Thinking Този месец може да я водя по за час-два и да стоя при нея, дори с бебето, защото от септември ще трябва да се климатизира по-бързо. Crazy Изпадам в див ужас как ще се справи, защото не знае грам фламандски. Трябва скоростно да я науча да казва когато и се ходи до тоалетна поне. Confused

Изпращам много прегръдки на всички, които се терзаят за нещо... като мен. Hug Hug Hug

# 56
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Изпадам в див ужас как ще се справи, защото не знае грам фламандски. Трябва скоростно да я науча да казва когато и се ходи до тоалетна поне.

Когато се преместихме тук Соник беше на 3г и половина и не знаеше думичка англ.
Тръгна след месец на градина, за по 6 часа, 5 дни в седмицата. В началто беше трудно, учителката ме помоли да напиша с англ, букви как Соня би казала че ѝ се пишка или иска вода. След две-три седмици Соник свикна и от тогава ходи с желание на градина, училище, лагер, но  вначалото бяха големи драми заради езика, инче ѝ харесва да е с деца.
Сигурна съм че и Рая ще свикне бързо, нашите притснения са винаги големи, но децата се адаптират бързо Hug

# 57
  • на североизток
  • Мнения: 285
Поли, Честит рожден ден! Пожелавам ти от сърце много здраве, щастие и любов! Безброй сбъднати мечти и прекрасни преживявания!

Хера, Жира, Честити ви годишнини! Дълги години да сте заедно, много да се обичате, подкрепяте и разбирате!

Весел празник!

Джуфче, Честит рожден ден и на теб! Бъди жива и здрава, много щастлива и обичана! Пожелавам ти много усмивки и винаги да си заобиколена от любимите ти хора! Весел празник!

Нелили, прекрасна е темата! Hug Успях и да гласувам Grinning

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 19:30 от zazka

# 58
  • София
  • Мнения: 293
Честит рожден ден Джуфче !  Hug Hug Hug  bouquet Много здраве и късмет ти желая.
Честити годишнини  Хера  и Жира! Пожелавам ви да ни се похвалите след години с диамантени сватби  Hug Hug
Полиии честит рожден ден и на теб! Пожелавам ти от все сърце освен здраве да бъдеш безкрайно щастлива и все така прекрасна   Hug Hug Hug Hug Hug


Аз да ви кажа започнах малко по малко да стягам багажа за срещата и морето. Вече нямам  търпение  Wink
Гледам много теми сте обсъждали тези дни , но да ви кажа в тази жега ми се изпържи мозъка и не мога да мисля и пиша адекватно  Rolling Eyes
Нелка стискам ти палци за изследванията  Praynig Praynig Praynig
Луси какво става с Венцулини ? Оправи ли се? Дано всичко да е наред при вас  Praynig Peace
На Елена и избиха още два зъба тези дни и пак е сополива, подсечена и кисела  smile3511

Тони сигурна съм , че всичко ще е наред в детската градина и Рая ще се адаптира бързо  Hug

Мушеееееееееееееее много съм завид  Crossing Arms

Ами това от мен за сега, ааа и да питам  кой е отговорил на анкетата , че няма да води детето на плаж ? Crazy Нали съм си любопитка  Simple Smile


# 59
  • Мнения: 331
ааа и да питам  кой е отговорил на анкетата , че няма да води детето на плаж ? Crazy Нали съм си любопитка  Simple Smile
Май съм аз  Laughing макар, че се колебаех какво да пиша - дали, че още не сме решили или , че няма да го водим. Колебая се защото имаме вила до София, има басейни и т.н. и може би ше предпочета да изселя там Фифо и то за цялото лято. С нас, разбира се. Пътя до работа ми е около 30 минути с кола, така че най-вероятно ще спестя морето. Но не е още 100 %  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт