Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 162

  • 43 854
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 032
Момичета  Hug
Дано нашите предположения  и очаквания се сбъднат!  Hug
Надин  Hug май много хареса Енгин, а?  Joy Я сподели впечатления.
Ринка  Hug мерси за новините!   bouquet
Фенче  Hug
Цвети  Hug неуморна пчеличка си ни ти!   bouquet
Гуга  Hug липсваше ни! Благодаря за музикалния поздрав!   bouquet

Аз се прибрах от плажа, и тук времето се разваля - нали казват, че по Еньовден морето се обръща и пак ще трябва да се затопля.  ooooh!
Та сега, на басейна, съм с мобилен нет, трудно ми зарежда картинки, а и нищо ново не мога да ви предложа, без картинки този път
Приятен ден, дами!  Hug

# 721
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ГугаHug добре, че си го разбрала  Wink та ние тук всички  Laughing сме зависими, но нали ни носи толкова радост, значи - продължаваме!  Hug

ФенчеHug благодаря за уточнението, та... нищо ново на хоризонта и  Wink все още - чакаме!  Peace

ЛинкаHug добре си ти, а ние тук... все нещо не ни е наред  ooooh! или горещо, или вали.  Peace

Ама, пък картинки ни се намират.  Laughing

# 722
  • Мнения: 4 535

Надин  Hug май много хареса Енгин, а?  Joy Я сподели впечатления.


Ох, да беше само Енгин Sad Много нещо в този сериал намерих, още съм като замаена Grinning Знаете, че аз по-принцип си пиша без думи, ама този път наистина... нямам думи.  Wink Енгин си го знам, половината "КВФ" чака да го догледам. Но в този филм е страхотия, колко образа в едно създаде,без да му мигне окото. В момент, когато исках да го удуша, исках и да го прегърна и успокоя. Сега си мисля, че бях натоварила Джансел с тези очаквания в "ЛП", но явно Оджата в главата ми, не ми позволи да ги видя. Но както и да го мисля, нито един турски актьор, който съм гледала, не би постигнал енгиновият "Мустафа'. Изненадата дойде за мен, от изпълнителката на главната женска роля. Ако някой си спомня младата Настася Кински в "Болни от любов", ще каже като мен, световната звезда, може само да се учи от туркинята Мелиса Сьозен. Невероятна е, макар да не съм я срещала сред постоянните присъствия по класации.
Радвам се, че Ваня и Злати ме насочиха към този сериал, удоволствие беше да го изгледам, даже и с този финал, който си беше повече от реален за тази история.
 Е, ако и Енгин се снима в следващ сериал до Туба, хич, ама хич няма да е зле Grinning

Последна редакция: вт, 26 юни 2012, 11:27 от nadine1111

# 723
  • Мнения: 25
Привет, момичета! Hug

Благодаря на всички за новините които слагате и че поддържате темата. Hug  bouquet

Аз оцелях и след тази сесия и пак пристигам.  Grinning

Относно новината за участието на Туба и Кенан в "Джевдет бей......." си мисля, че е истина и когато уредят всички подробности ще го обявят. Grinning Нали Гюнюлче която първа написа новината е същата която организира срещите на актьорите с фенове, тя е в тези среди и мисля, че няма да обяви нещо, ако не е истина. Flutter А и Неслихан казва, че предпочита да я види в този проект, мисля, че не го казва случайно. Wink Сигурна съм, че знае много повече, ама не казва. ooooh! Joy

Написах си теорията, сега остава да е вярно. Joy Joy Joy

Много се радвам на снимките на Туба, Онур и бебчетата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хубав ден!   bouquet

# 724
  • Мнения: 10 032
Надин  Hug
Нали знаеш, мечтите са безплатни  Wink  Joy може пък и да се случи
То още не е сигурно, че ще играят Туба и Кенан, но пресата си пише, ли пише

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=116890

Asi ve Miroğlu aynı dizide oynayacak





Сега видях, че е от вчера, но тези дни не съм редовна, може и да сте го сложили и да съм пропуснала Ако е така, извинете, моля

Галка  Hug липсваше ни!   bouquet

# 725
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ГалеHug съгласна съм с теорията ти и ние коментирахме, че за да се върти тази новина толкова време без да я отрекат, май е  Wink, а и много ни се иска да е вярна.  Peace
А и честит ти нов подпис - красив е, аз харесвах  Wink и старият ти, но явно е време за промяна!  Peace





ЛинкаWink и да сме сложили поредното повтаряне от пресата, при наличието на толкова много за последните дни  Laughing как да помним кое е слагано и кое - не.  Peace
Ами пишат хората,  Wink щото има и кой да чете.  Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 25
Ако се окаже, че новината е истина и вземат че включат и Енгин и ще съм ей така  Joy Joy Joy

Добре играе момчето. Wink

# 727
  • Мнения: 10 032
Ако се окаже, че новината е истина и вземат че включат и Енгин и ще съм ей така  Joy Joy Joy

Добре играе момчето. Wink

Гале  Hug само припаднали плъхчета не сме били, време е и такива да станем  Joy Joy Joy

  Joy Joy Joy

Сигурно добре играе в „Облака“ Енгин, че във ФГ много не го харесах, не знам защо  #Crazy newsm78
Като игра и като визия много повече харесах Мусти  Blush
Хубав подпис имаш  Hug

# 728
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ако се окаже, че новината е истина и вземат че включат и Енгин и ще съм ей така  Joy Joy Joy

Добре играе момчето. Wink

    Joy Joy Joy

Гале, аз не съм гледала много Енгин / следя само отгоре-отгоре КВФ/, но нямам нищо против да включат и него, а не мисля, че и Туба би се притеснила от този състав, не е от тези, дето държат света да се върти около тях / дори и  Wink да има инако мислещи по този въпрос/.  Peace
А и като си помисля  Thinking с такъв екип и с такъв сценарий,  Whistling се очертава сериал - бомба!   Crazy  Laughing

# 729
  • Мнения: 25
И вие сте с много хубави подписи Hug

Линка, Мусти наистина игра много добре, направо ти идва да го удушиш Joy

Енгин го харесвам като игра, като визия не толкова.  Wink



# 730
  • Мнения: 10 032
И докато чакаме потвърждение или опровержение на новината за новият проект, пресата ни занимава постоянно с морската идилия на СС, ами  Wink нали печелят пари от това, а пък за нас си е удоволствие да ги виждаме щастливи.  Peace



А и това май са различни кадри от тези, които сме виждали!  Thinking

В хърватския фейс пише, че това било новина, че СС са си купили нова къща в Бодрум  newsm78 И аз мисля, че става въпрос за някакви си хиляди... 650 000 май... Joy

# 731
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И докато чакаме потвърждение или опровержение на новината за новият проект, пресата ни занимава постоянно с морската идилия на СС, ами  Wink нали печелят пари от това, а пък за нас си е удоволствие да ги виждаме щастливи.  Peace



А и това май са различни кадри от тези, които сме виждали!  Thinking

В хърватския фейс пише, че това било новина, че СС са си купили нова къща в Бодрум  newsm78 И аз мисля, че става въпрос за някакви си хиляди... 650 000 май... Joy

Ами  Thinking значи все още имат парички СС и за къщи, и за почивка!  Joy Joy Joy

А и работата си ще избират не заради заплащането, а по интереси  Wink и възможност за избор имат, нали не са с по едно предложение!  Peace  Laughing

# 732
  • Мнения: 4 535



Сигурно добре играе в „Облака“ Енгин, че във ФГ много не го харесах, не знам защо  #Crazy newsm78
Като игра и като визия много повече харесах Мусти  Blush
Хубав подпис имаш  Hug

Линка, има разлика в играта му Grinning В "КВФ" си е обикновен влюбен мъж, какъвто има във всеки средностатистичен турски сериал Wink В "Облака" е необикновен влюбен мъж, което си иска много повече, от това да имаш чар и харизма. Разбира се, уточнявам, че е спрямо моите разбирания  Joy

# 733
  • Мнения: 10 240
105 снимки от интервю с Онур:

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=123239&page=66

доста е пооблечен за лято!



Галка,  Hug поздравления за сесията!
  smile3525

# 734
  • Мнения: 25
Ринка, благодаря Hug  bouquet


А потвърдено ли е за проекта на Онур?

Общи условия

Активация на акаунт