Топола скайс?

  • 52 836
  • 421
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 286
Точно едноспалните апартаменти са за семейство с 2 деца. Peace

# 361
  • Мнения: 1 496
Мими0585, благодаря, че се отзова   bouquet
Намерих страхотна оферта в румънски сайт  Mr. Green
http://www.plaja.ro/complex_topola_skies_golf___spa_resort_kavar … _bulgaria/#offers
Ето защо е пълно със северните ни съседи...

# 362
  • Мнения: 14
Цените в цитирания румънски сайт са съвсем същите с тези за българския пазар!

# 363
  • Мнения: 1 496
На мен 40-50 леи на човек ми се струва доста изгодно...  svetlana jeleva, да не би цените да са в евро ?

# 364
  • Мнения: 14
Цените са в евро на човек.

# 365
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Вижте как тази агенция се възползва и обявява, че едноспалния апартамент е само за семейства с едно дете:

Избраният брой хора надвишава максимално позволения за този тип стая. Максималният капацитет за избрания брой стаи е 2 възрастни + 1 деца или 3 възрастни.

До сега винаги са настанявали две деца в едноспалните.Пък и искат цялата сума до края на януари.

# 366
  • Мнения: 1 496
Пуснах по имейл запитване дали настаняват семейство с 2 деца в едностайните. Отговориха положително и дори ми пуснаха ценова оферта. Как ви се вижда оферта от 170 лв на ден за края на юни /деца на 5 и 8 години/?

# 367
  • Мнения: 14
Тази цена с отстъпката за ранни записвания ли е ?

# 368
  • Мнения: 1 496
Тази цена с отстъпката за ранни записвания ли е ?
Да, но явно за едното дете има 50% отгоре...

# 369
  • Мнения: 3 286
Тази цена с отстъпката за ранни записвания ли е ?
Да, но явно за едното дете има 50% отгоре...
Да едното дете е 50%.Най ниската цена когато ние почивахме беше на визит

# 370
  • Мнения: 1
Защо не се обърнете директно към хотела - да си зададете въпросите и да поискате най-изгодната оферта за вашето настаняване?
От опит зная, че хотелите винаги имат значителен набор от различни ценови оферти, които предлагат при запитване.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 478
От опит - тази година резервирах май месец и ходихме в началото на юни като заплатихме 104 лв. за едностаен апартамент. Бяхме с 2 деца, но едното е бебе и не влизаше в сметките, а баткото на 6 г. също не го брояха. По принцип видях офертата от един сайт, но като запитах директно в този на хотела ми дадоха тази цена. Доколкото съм запозната в края на юни вече се води летен сезон и цените се променят Simple Smile

# 372
  • Мнения: 1 496
Струва ми се, че е много рано. В сайтовете на българските туроператори все още няма оферти за лятото. След месец нещата ще се променят и тогава ще се активирам  Mr. Green

# 373
  • Мнения: 1 299
А аз направих запитване към хотела, но така и не ми отговориха.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 478
Те сега за Нова година още мислят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт